Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Folyosók és liftek Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Folyosók és liftek Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Folyosók és liftek Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Folyosók és liftek Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Folyosók és liftek Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Folyosók és liftek Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Folyosók és liftek Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Folyosók és liftek Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Folyosók és liftek

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Folyosók és liftek Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók és liftek   Folyosók és liftek Icon_minitimeSzer. 14 Aug. - 5:21:45

A hajó érrendszere, amely a közlekedést teszi lehetővé a szintek és a helyiségek között.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Folyosók és liftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók és liftek   Folyosók és liftek Icon_minitimeSzer. 14 Aug. - 5:39:41

Xarovit Lendix

Nevelőapád arca érzelemmentes volt, ahogy hallgatott.
- A veszélyességet valószínűleg arra értette, hogy veszélyes lehet rád a sötét oldal ereje, de biztos vagyok benne, hogy nem fog tudni magával ragadni. Erős vagy és ellen fogsz tudni állni - válaszolta a férfi.
- Rendben, akkor pihenj le. Nekem most van egy kis magánjellegű dolgom. Majd találkozunk - mondta a szállásotok elé érve.
- Viszlát, fiam - ezzel elsétált.

//Kapsz két szabad kört. Ez alatt azt csinálsz amit akarsz. Annyit kérek, hogy a második végére juss el az Űrvadász hangárba. Köszönöm.//
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Folyosók és liftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók és liftek   Folyosók és liftek Icon_minitimeSzer. 12 Feb. - 23:07:36

Yoda Szelleme

- Valószínű, hogy így értette, csak én nem ismerem annyira, hogy tudjam, mikor mire céloz a szavaival. Köszönöm, hogy így gondolod. -hálásan mosolyogtam nevelőapámra. Mindig sajátjaként szeretett, féltett, óvott és az igazat mondta. Nem kell aggódnom attól, hogy valami baj lesz, hiszek neki. Képes leszek legyőzni a sötét oldalt, ha eljön az ideje. Belőlem nem lesz áruló!
- Ha nem érsz vissza időben, akkor ne aggódj, ha nem találsz meg. Skywalker Mesterrel fogok kirepülni. Szia Apa. -integetve köszöntem el, majd beléptem a szállásunkra. Első alkalom volt, hogy apának hívtam, de nem volt szívem Garr bácsinak hívni, mikor ő a fiának hívott. Mielőtt ledőltem volna pihenni, még meditáltam egy fél órát, és utána hajtottam le a fejemet a párnára.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók és liftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók és liftek   Folyosók és liftek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók és liftek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaldebara bázis > Folyosók; liftek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr :: Az Új Köztársaság I. támadóflottája :: Home One-
Ugrás: