Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Űrvadász hangár Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Űrvadász hangár Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Űrvadász hangár Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Űrvadász hangár Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Űrvadász hangár Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Űrvadász hangár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeSzer. 14 Aug. - 5:23:20

Itt dokkolnak az X-szárnyú és egyéb vadászgépek.
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeSzer. 12 Feb. - 23:20:52

Yoda Szelleme

Felriadtam, mégpedig arra, hogy repülés közben lelövik a többieket, amiért elkéstem, és nem mentem velük. Tudom, hogy ez csak egy álom volt, ilyesmi véletlenül sem történhet meg a valóságban, de jobb nem kockáztatni. Egy gyorsan elvégzett arcmosás után, kiléptem a szobából, és a folyosókat átszelve siettem Skywalker Mesterhez. Az irodáját céloztam meg, minden bizonyára ott lesz. Az ajtó elé érve bekopogtam, de válasz nem érkezett. Kopogtam még kétszer, de ugyanúgy nem jött válasz. Lemondóan sóhajtottam egyet, amiért nem találtam meg itt. Skywalker Mester biztosan nem hagyna itt, mert megígérte, hogy kirepülhetek velük. Lehet, hogy elkerültük egymást, vagy megint kiment a fejemből, hogy hol is találkozzunk. Jobb ötlet híján, a hangárba indultam, oda, ahol a nevelőapámmal is megfordultunk, mikor Alamix megengedte, hogy beüljek a gépébe. Az útra tökéletesen emlékeztem, ezért az átszelt folyosókon, és liftezés után, máris a hangárban voltam. Körülnéztem, és az egyik gépnél megpillantottam Skywalker Mestert is. Mosolyogva siettem oda hozzá, és amint mellette voltam, illedelmesen meghajoltam.
- Elnézést a késésért Mester. Az irodájában kerestem először, de mivel nem találtam ott, így idejöttem, remélve, hogy még itt találom magukat. -bocsánatkérően néztem rá, majd türelmesen várakoztam, ameddig megkapom az utasításokat.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 10:47:25

Xerovit Lendix

Luke barátságos mosollyal az arcán fordult feléd, majd meghajolt irányodba.
- Üdvözöllek, Xero. Nem kell szabadkoznod. Az én hibám. Volt egy kis dolgom és úgy gondoltam inkább ide jövök, hátha már itt vagy. Éppen indulni akartam a szállásodra, hogy megkeresselek. Alamix-ot már ismered. Ő fog velünk repülni. Menjünk. Az lesz a te géped. Úgy hallottam, hogy már van némi tapasztalatod a vezetésben, így most rád bízom a hajó kitanulását. Lássuk milyen gyorsan tanulsz magadtól. Ha nagy baj van segítek, de addig is hajrá - mondta, majd biccentett Alamix-nek, mire az megveregette a vállad és beült a gépébe. Luke is így tett és hamarosan már csak rád várt a két férfi, hogy te is felszállásra kész legyél. Amint ez megtörtént a vadászok hajtóművei beindultak és a jedi meg a pilóta kirepültek a hangárból.
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 11:35:52

Yoda Szelleme

Megspóroltam egy utat Skywalker Mesternek azzal, hogy idejöttem, miután nem találtam meg az irodájában. Mosolyogva hallgattam végig a monológot, illetve biccentettem annál a résznél, hogy ismerem Alamixot, illetve, hogy van némi tapasztalatom a vezetésben. 12 vagyok, fiatal még, de már képes vagyok navigálni a gépeket, hiszen nevelőapámnak köszönhetően megtanultam.
- Az asztrodroid is vigyázni fog, nehogy baj történjen, de komlink közelben maradok, ha kell valami. -futólag mondtam a szavakat, és mosolyogva néztem Alamixra is. Jó fej, és nagyon örülök, hogy ő is velünk tart. A többiek példáját követve, elindultam a gépemhez, s mire felmásztam a létrán, és elfoglaltam a helyemet, a droidka is bekerült a helyére. A monitoron már is megjelent a jelzése, meg az üdvözlése.
- Én is örülök a találkozásnak R5C5, de ha nem bánod, csak RC-nek hívlak. Én Xerovit vagyok, remélem nem hagyod, hogy kilövessem magam. Tudod, még soha nem vezettem X-szárnyút. -szavaimra csak a jellegzetes hang jött, a szövegre pedig elmosolyodtam. Máris megkedveltem a kis droidot, de mindeközben feltettem a sisakot is, majd beindítottam a hajtóműveket. Oké, eddig nem tűnik bonyolultnak, még felemelkedni is sikerült, és lassan ki is repültem Skywalker Mester és Alamix után.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 11:47:20

Xerovit Lendix

Luke-ék tudomásul vették a szavaidat és hamarosan az űr sötétjét szeltétek.
- Minden rendben, Xero? - érdeklődött szinte egyszerre a két férfi.
A kis asztrodroid mindent figyelt és amiben kellett segítséget nyújtott. Így gond nélkül repültél az elején. Minden a legnagyobb rendben ment. Hirtelen a két vadász közre fogott. És olyan manővereket csináltak körülötted, hogy majdnem beleszédültél a látványba. Körülbelül két perc játszadozás után Luke hangját hallottad a rádióban.
- Koncentrálj és mutasd mit tudsz. Bízz az erőben. Az majd irányítja a kezed - ezzel a két vadász behúzta a kéziféket és kissé hátrább megálltak, és figyeltek.
A kis droid bátorítóan csipogott és ezzel jelezte, hogy a rendszerek készen állnak a gyakorlatra. Innentől rajtad állt mihez kezdesz.
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 12:10:23

Yoda Szelleme

- Igen, minden oké, csak szokatlan a műszerfal. -válaszoltam a kérdésre, s közben azt a sok gombot lestem, ami előttem volt. RC megnyugtatott, hogy minden rendben van, ám elfogott egy érzés, ami rosszat sugallt. Hamarosan a két társam közrefogott, majd manőverezni kezdtek. Csak kapkodtam a fejemet, hogy mit is csinálnak, és nagy ámulattal lestem őket. Bámulatos volt látni, ahogyan leírták a köröket, de hamar abba is maradt. Skywalker Mester szólal meg végül.
- Rendben Mester. -reakcióm határozott volt, és miután magamra maradtam, lehunytam a szemeimet. Koncentrálni kezdtem, hogy érezzem az Erő áramlását a testemben. Fogalmam sincs, hogy mit is csináltam, de a kezem mozdult, és a géppel sikeresen leírtam egy kört a levegőben. Bonyolultabb mozdulatokkal nem próbálkozok, a dugóhúzó az, ami még sikeresen ment, illetve kisebb-nagyobb körök, nyolcasok leírása.
- Ez valami csodálatos. -boldogan szóltam bele a rádióba, szavaimat intézve a többieknek. Egész nem ellennék itt az űrben, most hogy egy olyan vadászgépben ülök, ami álmaim egyike.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 20:30:56

Xerovit Lendix

A manővereid nem vallottakkudarcot. Nagyon ügyesén reülték ahhoz képest, hogy először vezettél X-szárnyút. Szavaid után Skywalker mester hangját hallottad a rádióban.
- Nagyon szépen repültèl. Gyakorolj tovább innentől már nem lehet gond - mondta.
Néhány perc után újra megszólalt.
- Bemegyünk hozzád hogy gyakorold kicsit a manőverezést ha kerülgetni kell.
Így is történt. Lake és Alamix közelebb jöttek és folyamatosan mozogtak körülötted és próbáltak gátolni a repülésben.
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimePént. 14 Feb. - 8:06:58

Yoda Szelleme

- Köszönöm Mester. -öröm volt hallani a dicséretet. Tényleg jól esik, hiszen elsőre vezetek ilyen gépet, és azt hittem, hogy nehezebb lesz. Pár gombbal van több, mint a sajátomon, illetve a fegyverek aktiválására valóak vannak még máshol, de azokat nem akarom még megismerni.
- Oké. -kicsit féltem attól, hogy nekik fogok ütközni, de hiszem, hogy az Erő segíteni fog a manőverezésben. Meg Skywalker Mester és Alamix is kitűnő pilóta, gyorsan tudnak reagálni, ha baj lenne, és RC-ben is teljesen megbízok.
Lassan repültem tovább, s mikor bezavartak a többiek, próbáltam úgy manőverezni, hogy ne ütközzek nekik. Egészen jól sikeredett, volt, amikor nem is arra mentem, amerre az ösztöneim súgták, hanem arra, amerre az Erő vitte a kezemet. Az utolsó kikerülésnél, mintha ütköztem volna valamelyikükkel, de a rendszerek nem jelezték, hogy baj lenne.
- Kivel ütköztem? Nem történt nagy baj? -aggódva szóltam bele a rádióba, közben továbbra is a monitort néztem.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitimePént. 14 Feb. - 9:37:19

Xerovit Lendix

A gyakorlás remekül ment. Nem volt semmi gond. A végén az ütközésre Luke és Alamix majdnem egyszerre mondták, hogy nem velük.
- Azonnal térjünk vissza a Home One-ra. RC. Vedd át az irányítást Xerovit vadásza felett és dokkoltasd be - adta ki a parancsot Luke a kis droidnak, mire az beindította a hajtóműveket.
Azonban nem a normál hajtóművek aktiválódtak, hanem a hiperhajtómű. Mielőtt bármit is tehettél volna már el is ugrottatok a Home One-ról. A droid tanácstalanul írogatta neked az információkat és mondogatta, hogy nem tudja irányítani a hiperhajtóművet. Az teljesen meghibásodott. Jó néhány perc repülés és kínlódás után sem sikerült visszavenni a hajó felett az irányítást. Hirtelen kiléptetek a hipertérből és egy erdő borította bolygóhoz érkeztetek. A kis droid egy hajóra hívta fel a figyelmed, amely éppen a légkörbe készült behatolni. A jármű egyértelműen nem köztársasági volt és a dorid szerint nem is birodalmi. A hajó fekete burkolata és a szállítóknál nagyobb kivitelezése sötétséget és félelmet keltett. A ismeretlen jármű belépett a légkörbe. A droid ekkor végzett egy elemzéssel, majd közölte, hogy le kell szállnotok, mert a hajó súlyos károkat szenvedett. A normál hajtóművek működtek, de hiperhajtómű teljesen kiégett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Űrvadász hangár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Űrvadász hangár   Űrvadász hangár Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Űrvadász hangár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Központi hangár
» Kaldebara bázis > Központi hangár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr :: Az Új Köztársaság I. támadóflottája :: Home One-
Ugrás: