Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Sadry Lynx Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Sadry Lynx Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Sadry Lynx Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Sadry Lynx Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Sadry Lynx Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Sadry Lynx Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Sadry Lynx Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Sadry Lynx Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Sadry Lynx

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Sadry Lynx Empty
TémanyitásTárgy: Sadry Lynx   Sadry Lynx Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 9:07:17

Név: Sadry Lynx

Nem:

Faj: Cathar

Kor:18

Erőérzékeny: Igen

Foglalkozás: Szabadúszó, ,,tedd-ide-tedd-oda", pilótának is elmegy, szeret hajókon szolgálni, már ha felveszik, szerencsejátékos

Születési hely, és idő: Trigalis, Yavinn előtt 14.

Beszélt nyelvek:Galaktikus Közös, Cathar, Twi'lek

Vívó forma: még nincs

Sadry Lynx Jedi_stalker_ahji_by_echostain-d5yw0ac

A karakter története:

Én tipikusan az a gyerek voltam... Az a tipikus akire körülötte mindenki azt mondja, hogy egy haszontalan taknyos, söpredék... Kivéve talán azok akik ismerik az ilyen kölköket. Mert az egyik része nem csak mondja hanem tudja is hogy az a büdös taknyos tényleg egy semmire kellő bűnöző palánta, míg a másik része tudja, hogy az ő ismerőse csak egy rossz sorsú ártatlan, akiből javarészt nagy eséllyel lesz ugyan olyan söpredék mint a többi.
Az anyám felszolgáló- és táncos nő volt egy, talán mindenki által elfelejtett peremvidéki mocskos bolygón. Na jó, annak aki ott élt elfeledhetetlen élmény volt... csak mindenki más, aki jobb vidékeken élt akarta elfeledni az ilyen helyeket. Hátat fordítani és behunyni a szemüket mintha ott sem lenne. Ahogy az összes többi ilyen bolygóval így volt. De talán lehetett volna rosszabb is, nem tudom. Voltak rém pletykák amik néha még hozzánk is eljutottak bányász, és börtönbolygókról, olyanokról, amit csak a mesterséges környezet, és gravitáció generátorok tartottak a pályájukon, ideiglenesen megmentve őket attól, hogy beleessenek a napjukba, kiszáguldjanak a ,,saját” röppályájukról a végtelen, hideg világűrbe, vagy egyszerűen csak hopp elszívja a légkörüket a vákuum. A mi bolygón, a mocsok mögé nézve azt az érzetet nyújtotta, hogy valaha nagyon gazdag lehetett (már amennyit el tudtam én képzelni a gazdagságról mikor ott éltem), felszínét azonban több „mély seb”, megannyi sérülés, és szennyezés érte, hogy végül belehalt gennyedző sérüléseibe, melyek sosem gyógyultak be, és abba hogy ezeken át elvérzett.
Igen, én az a fajta kölyök voltam... Aki nem bánta, először nem értette, aztán nem érdekelte, hogy az anyja legjobb barátnője egy prosti, mosolygott megcsillantva koszos arcbőre mögött megbúvó fogait, és szemeit, ha azok között volt akit szeretett és jó kedve volt. Mikor a zöld bőrű twi'lek néni megsimogatta a fejét, amikor zárás után belopózott a lebujba. És ha jobb szelek jártak, talán egy száraz sütit is kapott. Nem tudod boldogabbá tenni akkor semmi.
Magamon hordtam már akkor a világ súlyát, mint minden hozzám hasonló, pedig visszanézve úgy tűnik, akkor még a felét sem tudtam.
Játszani mentem a mocsarakba, ha volt velem valaki, akkor „barátokkal”, ha nem, akkor pedig anélkül. A felfedezés, még ezen a koszlott kis bolygón is lefoglalt sokszor... főleg ha nem voltak az éppen felfedezett helyen felnőttek. Ó... nem volt ez az általános gyerek hozzáállás, hogy jaj a felnőttek, csak elrontják a jót. Nem volt ez gyerekes dacos ellenállás. A felnőttek ezen a bolygón 85-95%-ban rosszat jelentettek, főleg azok akiket nem ismertél, és főleg akkor ha egyedül voltál, egy másik felnőtt nélkül. Más esetben a felnőttek többnyire moderálták magukat, voltak jobb életűek, de senki sem maradt tiszta, érintetlen, a rossz valahol mélyen mindenkit megfertőzött. Ahogy a mocsarakat is valami anno. A táj megfelelően illusztrálta a helyzetet közösségi szinten is, és a közösség épp oly jól tükrözte a felszínt. Mintha a kettő kölcsönhatásban lett volna, ördögi körforgásban, mely végtelen, és megállíthatatlan, mintha az egyik „halála” a másikat eredményezte volna.
A mocsarak és romok voltak a legjobb beszélgető partnereim olykor. Ők nem mondtak semmit, és én sem. Sokszor érdekes dolgokat találtam ott, valószínűleg csak azért, mert másnak már nem volt az. Hiszen ami a felszínen volt található már kifosztották, vagy elérhetetlen volt.
Igen én az a gyerek voltam, aki ahogy nőtt megérezte a bűzt a bűz fölött. Nem mindig menekültem meg a bajból, de a szemeim egyre jobban láttak, még ha élesebb nem is lehetett a kép. Egyre jobban el tudtam különíteni, ki az akit gyorsan kell lerázni, sőt ha lehet kapcsolatba sem szabad kerülni, és ki az aki felé tehetek egy lépést. Hiszen itt senkiben nem volt szabad megbízni. És az aki egyre nagyobbat tudott behúzni annak akinek kellett, aztán pedig iszonyatosan gyorsan rohanni.
Tipikus gyerek voltam, aki elvesztette végül az anyját egész fiatalon. Nem volt ez túl szokatlan nálunk. Az sem, hogy anyámat a barátnője stricije ölte meg, mert megelégelte, hogy anyám nem hajlandó bizonyos dolgokon túl menni. És akinek az életét részben az a barátnő mentetette meg, egy egyszerű figyelmeztetéssel, hogy bújjak el, ha lehet tűnjek el a bolygó felszínéről még ha csak képletesen is értette. Talán senki sem nézte volna ki belőle, még ennyit sem, talán csak az anyám. „Szajha-becsület?” Talán... Mélyen, legbelül hálás vagyok neki... és minden emlékért ami hozzá és az anyámhoz köt. Még ha, a zöldbőrű „szajhanéni” is volt a rossz hírek hozója. Kár volt érte... Ahogy később egy pletykából értesültem, ha igaz, ő ezért nem sokkal később egy késsel a hátában végezte. De akkor én már messze voltam...
Nem túl sok hajó járt arra felénk, de az ösztönöm akkor nem hagyott cserben. Tudtam, hogy akkor meddig kell várnom. Tudtam, hogy a kikötőben dokkoló hajóra akkor nem szabad felszállnom, potyautasként sem és sehogy sem. Éreztem a „bűzt”, de elég volt ahhoz a kapitány és a legénység arcára nézni. Pár nap múlva, jött egy újabb hajó, akinek a kapitánya elé oda állhattam a kérésemmel, és még sunnyognom sem kellett. Egy lapra tettem fel mindent. Úgy éreztem, ha jól válogatom a szavaimat, sok gondtól óvhatom meg magam. Persze természetesen tudtam, hogy nagyot is kockáztatok, hiszen lehet elzavarnak, sőt még az is simán megeshet, hogy agyonvernek.
Körülbelül másfél évet szolgáltam a hajón ezután. És hazudnák ha azt mondanám mi is mindig tisztán űztük az ipart... Talán a legtöbb fuvaros nem éli le úgy az életét, hogy ne csempészne valamit egyszer is az életében. Természetesen, ez alatt azt idő alatt, jó és rossz szokások is rám ragadtak... Mint például a szerencsejáték... Nem mondanám, hogy pazaakban verhetetlen voltam, de volt amikor egy-egy ingerültebb ellenfél elől futni kellett. Hogy én sokszor mennyire élveztem ezt... Még mindig élvezem azt hiszem. De Draen kapitánytól és StarFall csempész... khm... fuvarozó hajótól jelenleg már megváltam. A magam útját járom azóta, egyik hajóról le, másikra fel. Barangolva a világok között, mintha megtaláltam volna a mocsarak mögött valamit amit eddig kerestem, a szépséget amit elrejtettek. Mégsem találom amit keresek...
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Sadry Lynx Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sadry Lynx   Sadry Lynx Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 9:39:08

Adatlap:
Név: Sadry Lynx
Lakás, űrhajó: Állandó lakhely jelenleg nincs
Foglalkozás: pilóta, szabadúszó, és szerencsejátékos

Eszközök, fegyverek:
- Egy BlasTech TI21
- Egy csáklya
- Komlink
- Egy adattábla

NJK-k: -


Karakterpontok:

- Hírnév: Kicsi... ha valaki hallott is róla, akkor arról híres hogy ,,gyanúsan” sokszor nyer szerencsejátékban, és gyorsan tud futni
- Kapcsolatok: Kisebb kapcsolatok a pilóták, csempészek, és szerencsejátékosok körében
- Anyagi háttér
- Mentor:-
- Szövetséges: Draen Krug kisstílű csempész, szállítmányozó, és pilóta

Összes karakterpont:
Megmaradt karakterpontok:

Erőjártasságok: -

Elhasznált képességpontok: -
Megmaradt képességpontok: -

Vagyon:
- Egy BlasTech TI21
- Egy nagyobb hátitáskában elférő mennyiségű ruha
- Egy nagyobb hátitáska
- Általában mindig van nála 500-1000 kredit; „Valamiből élni kell”


Bevétel: Változó... általában heti 300-500 kredit, de volt ennél már több is.
Elköltött kredit:
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Sadry Lynx Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sadry Lynx   Sadry Lynx Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 9:44:20

Az adatlap elfogadva, kezdő Creditnek 30.000 Creditet állapítok meg.
Üdv köztünk és kellemes jó játékot kívánok! Smile
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Ajánlott tartalom





Sadry Lynx Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sadry Lynx   Sadry Lynx Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sadry Lynx
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Karakterközpont :: Előtörténetek, bővítések és adatlapok :: Erőhasználók-
Ugrás: