Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Ezüst Osztag Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Ezüst Osztag Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Ezüst Osztag Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Ezüst Osztag Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Ezüst Osztag Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Ezüst Osztag Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Ezüst Osztag Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Ezüst Osztag Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Ezüst Osztag

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeVas. 14 Ápr. - 22:07:45

Az Ezüst Osztag a flotta elsődleges vadászgép alakulata. Ennek a vezetője Luke Skywalker maga, amikor éppen ő is repül és nem más feladatot végez el.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeVas. 14 Ápr. - 22:18:48

Seth Shan

A Home One-t elhagyva a kis droid bemutatkozott és így kiderült, hogy ArtwoPtwo-nak szokták szólítani. A droid ahelyett, hogy elmagyarázta volna merre találod a kommunikációs konzolt inkább aktivált egy csatornát, így Luke gond nélkül hallotta amit mondtál. A rádión keresztül hallottad a fiatal férfi nevetését.
- Én első vadászatomon csatába mentem a Halálcsillag ellen, ifjú Seth. Úgyhogy ne aggódj. Nem lesz bajod. Koncentrálj az Erőre. Az vezessen. A szemed és az érzékeid megcsalhatnak. Bízz az Erőben - mondta, majd hirtelen a rendszered feloldódott a hajtóművek leálltak és minden irányítást te kaptál meg.
- Hajrá. Lássuk mire mész. Találj meg minden rendszert. Amely a navigációhoz és az ahhoz kapcsolódó dolgokhoz szükséges. Nem kapsz segítséget a droidodtól és tőlem se. Tanulj, úgy, hogy nincs ki tanítson - magyarázta.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeKedd 16 Ápr. - 7:04:54

Végül a droid közölte velem, miképp szólíthatom, és Luke is reagált a beszélgetésem kezdeményezésére... Aztán végig hallgattam mindent, majd feleltem Luke szavaira...
- Rendben, és kösz a bíztatást. - Itt elmosolyodtam, majd behunytam a szemem és koncentráltam az Erőre, igyekeztem átadni magam, az Erőnek, hogy vezessen, és megmutassa, amit tudnom, amit látnom kell... S miután sikeresen ráhangolódtam az Erőre, kinyitottam a szemem, és a műszerfalat kezdtem el tanulmányozni. Mindent sorra vettem, hogy mi lehet, a józan eszemre és a megérzéseimre hallgatva. Így fokozatosan fedeztem fel minden funkciót. Először az irányításra jöttem rá, majd kis idő múlva, a leszállásért felelős gombokat is megtaláltam. Majd jöttek a fegyver rendszerek is. Bár mivel, a legtöbb funkcióval kapcsolatban, nem voltam biztos, így a gombokat is megnyomtam, hogy lássam mi lesz az eredménye. Persze, amikor a fegyver rendszerek próbálgatásához értem, vigyáztam arra, hogy a célkeresztembe, senki ne kerüljön, s hogy senki ne sérüljön meg... Így a nyílt űrbe lövöldöztem, kicsit... S mikorra, már sikerült minden funkcióra rájönnöm, a vezérlőn lévő műszereket illetően, bekapcsoltam a hajtóműveket és elkezdtem irányítani... Közbe ez Erőre bízva magam és így manővereztem az űrben haladva, még pár bravúros manővert is kipróbáltam...
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeCsüt. 18 Ápr. - 6:57:42

Seth Shan

Szépen lassan mindent megtanultál ami az alapvető irányításhoz kellett. A fegyver teszteknél Luke végig mögötted maradt, nehogy a lövedékek útjába kerüljön. Amikor komolyabb manőverekbe kezdtél a hajód hirtelen kifordult, majd pörögni kezdett, és csak jó fél perc múlva méltóztatott visszaállni normális manőverezhetőségre.
- Szépen forogsz, ifjú tanítvány - jegyezte meg Luke és nevetést hallhattál a hangszórókból.
- Egyenlőre tanulj meg teljes mértékben rendesen repülni az alapokkal. Szükséged lesz rá, mert idővel te is velünk fogsz repülni, ha csatába megyünk. Úgyhogy gyakorolj szorgosan. A repülés segít erősíteni a koncentrációs készséget és a nyugalom megőrzését. Repülj pár kört, gyakorolgass még, utána dokkolj be. Pár óra múlva találkozunk. Nekem most dolgom van. Jó szórakozást - mondta, majd már el is indult a Home One irányába, és hamarosan be is repült a hangárba.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeHétf. 22 Ápr. - 3:38:43

Szép lassan kezdtem megszokni az irányítását az X szárnyúnak. Aztán a lőgyakorlatok után mikor komolyabb manőverekbe kezdtem, a hajóm megpördült, vagy fél percig pörögtem, mire újra normálisan manővezezhettem. Aztán Luke szólt pár szót és közölte, hogy a kötelességei most elszólítják. Meghallgattam minden szavát. Aztán kicsivel később már csak én maradtam és a kis R2 P2-es droid.
- Hát úgy fest, hogy ketten maradtunk Artwo. - Mondtam mosolyogva a kis asztró droidhoz szólva.
Majd elindultam és elkezdtem gyakorolni az űrben való repüléseket... Először a gyorsulásokat és a lassításokat gyakoroltam legalább két órán keresztül. Majd jöttek a különböző kitéréses és más taktikai manőverek, melyben nagy segítségemre volt R2 P2 is, aki minden taktikai manővert megmutatott kétszer is, majd azokat addig ismételgettem, míg elég jól nem ment mindegyik.
Mind ezt hosszú kemény és intenzív órák alatt gyakoroltam, hogy mikor ismét az űrbe kerülnék, ne kerüljön az életembe, vagy legalábbis ne könnyítsem meg az ellenfeleim dolgát ha a kilövésemről van szó....
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitimeVas. 28 Ápr. - 6:44:05

Már hosszú órák óta gyakorim a különböző manővereket, mióta Luke is elment. Egyszer sem álltam meg, a gyakorlások közben, csak egyre kitartóbban és elszántabban gyakoroltam, hogy mikor eljön az ideje, ne ejtsek hibákat, amik az életembe kerülhetnek. Egyik manőverezés típus követte a másikat, de voltak, olyanok is, melyeket több tucatszor is átismételtem.
R2 P2 segítségével rengetegszer vettem át a támadó és védekező állásokat és manőverezéseket is. Melyeket kiegészítettem pár sajátos módszerrel is.
Majd a dokkolást is többször gyakoroltam, mert abban is lehet hibázni…
Mire végeztem az intenzív és kimerítő repülések gyakorlásában, talán már egy nap is vagy vagy akár még több idő is eltelhetett.
Mire úgy döntöttem, hogy befejezem egyelőre a repülési leckéket, igen csak kimerült voltam. Annyira, hogy a dokkolásban már Artwo-nak is be kellett segítenie.
Majd mikor ki akartam szállni, a pilóta fülkéből, sokkal inkább, majdnem kiestem. Két embernek kellett segítenie a hangárban, hogy ki tudjak szállni. Annyira el voltam már fáradva, hogy megállni is alig tudtam a lábaimon. Mondták is nekem, hogy kevesen bírják ennyi ideig egyhuzamban a repülést odakint…

//Folytatás: Az Új Köztársaság I. támadóflottája --> Home One//
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Ajánlott tartalom





Ezüst Osztag Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ezüst Osztag   Ezüst Osztag Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ezüst Osztag
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr :: Az Új Köztársaság I. támadóflottája-
Ugrás: