Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Karbonitfagyasztó

Go down 
+8
Aryelle Fayar
Xerovit Lendix
Corran Creel
Aduro Thegas
Seth Revan Shan
A Mindenható Erő
Cassius Valorum
Kaylyn Rix
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Főkancellár
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Főkancellár


Hozzászólások : 57
Hírnév : 0

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimePént. 1 Márc. - 1:51:08

First topic message reminder :

Nem leszel egy jó ideig gépközelben? Vizsgáid vannak?
Itt jelezheted, és lehibernálhatod a karaktered.


A hozzászólást Főkancellár összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Márc. - 23:27:35-kor.
Vissza az elejére Go down
https://swnewworld.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 15 Márc. - 5:28:59

Sziasztok!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy nagyjából 1-2 hónapig nem fogok tudni posztot írni és mesélni, csak telefonon keresztül tudok felnézni időnként. PM-ben és oldalchaten esetleg elérhettek, ha feltétlenül szükséges.

Megértéseteket köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Darth Bane
Kalandmester
Kalandmester
Darth Bane


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 2
Hírnév : 0

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeVas. 16 Márc. - 20:33:11

Bocsánat, hogy mostanság eltűntem, új melóhely az oka, semmi más. Kedd-szerda lesz időm, és amit kell és tudok a két nap alatt, azt pótolom. Köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeVas. 30 Márc. - 6:04:32

Üdv!

A jövő hét vége felé felutazom Balatonszentgyörgyre, munka miatt. Ha sikerül, amit elterveztem, akkor nagy valószínűséggel a nyáron egyáltalán nem leszek elérhető a legtöbbetek számára, vagy csak ritkán.
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeKedd 1 Ápr. - 3:13:57

Üdv ismét! Smile

Nos új információim vannak, most Április 10-én és 19-én kell mennem próba napokra, aztán majd kiderül mi lesz....
Minden esetre 10-éig még biztosan elérhető leszek. Ami utána jön, azt még majd meglátjuk... Smile
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimePént. 18 Ápr. - 9:59:29

Üdv!

Na akkor életbe lép, amit korábban már jeleztem! Mindenki kezeljen NJK-ként, mert holnap Balatonon leszek, és a továbbiakat csak holnap tudom meg. Ha tehetem, valahogy üzenek, hogy mi hogy sikerült és, hogy a későbbiekben mi várható! Addig is jó szórakozást és jő játékot mindenkinek. Smile
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Május - 7:40:44

Sziasztok!

Hétfőn, Kedden és Szerdán munkakeresés, és próba napok miatt, nem lesz időm Mesélőiket írogatni, így ezeken a napokon, max késő este kicsit ha felnézek... Bár nem valószínű. Előre láthatólag ha formában leszek, akkor Csütörtökön, már mindenhova írok, ha tudok...
Addig is kis türelmeteket kérem. Smile

Seth
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 28 Május - 19:05:52

Sziasztok!

Nos örömmel közölhetem a hírt, miszerint nagyon úgy fest a helyzet, hogy Kapok rendes állást.
Viszont a rossz hír, hogy távol az otthonomtól. Ami ez esetben azt jelenti, hogy egy jó időre internet nélkül és gép nélkül leszek. Így sajnos nem tudok nektek tovább meséli.
Persze igyekszem megoldani, hogy mielőbb, legalább Internetet Kávézót találjak, hogy azért időnként fel tudjak jönni... De nem akarom, hogy addig mindenki leálljon és az oldalról az a kevés játékos is elmenjen aki még aktív. Smile
Ezért üzenetet hagyok Yoda Szellemének/Corran/Cregannak hogy amint tud, vegyen át titeket, amíg nem tudok tartósan internethez és géphez kerülni. Ha esetleg szükséges Nyugodtan noszogassátok, vagy zaklassátok Corrant, a Mesélői posztokkal, akár Facebookon, akár Skypen is. Very Happy
Addig is, hogy senkit ne gátoljak a játékában... Ideiglenesen új Szabályt állítok fel...
Amíg nincs aktív mesélő az oldalon, addig felhatalmazom a játékosainkat, akik még aktívak, hogy szabadon mesélhetnek egymásnak kalandot. Vagy össze állhatnak többen és közösen játszhatnak.
Így egyenlőre ennyit tehetek értetek, míg nem javul a helyzet, de így nektek se kell rám várni.
Amint tehetem újra bekapcsolódom majd a játékba is... Smile
Nektek, addig is kitartást kívánok.
Rövid infó a munkámról.: Harkányban a Baranya Hotelben kapok munkát, mint konyhai kisegítő, a jelek szerint és egyenlőre a Nyári szezonra, de talán tovább is... Majd még elválik ez is.... Addig is, míg Harkányban dolgozom, vagy rokonoknál, vagy albérletben lakom majd. Ezért sem tudom megmondani, mikor és hogyan jutok majd internethez is. De amint tudom, erre is találok megoldást. Smile
Addig is a legközelebbi viszont játékra mindenkinek és a megértéseteket és türelmeteket is előre köszönöm. Smile

Seth
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Főkancellár
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Főkancellár


Hozzászólások : 57
Hírnév : 0

Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38

Sziasztok!

Sajnálattal kell közölnöm, hogy a mai nappal délutánra megszűnik az Internet előfizetésem. Így sajnos az oldal életre keltésére szóló törekvéseim és terveim, átmenetileg kénytelen vagyok fel függeszteni, de ígérem, hogy amennyire csak lehet igyekszem rövidre fogni ezt az időt. Smile
Természetesen az oldal felélesztéséről és be üzememelésére vonatkozó terveimet és elképzeléseimet továbbra sem adtam fel, csupán technikai okokból adódóan, kénytelen vagyok egy időre félre tenni. Minden lelkes és izgatott régi és leendő játékosunktól elnézést kérek és a szíves türelmeteket is kérem, lesz újra élet itt is, csak némi idő kell neki, míg beindul a gépezet. Smile Addig is legyetek türelemmel és a kitartásotokat kérem. Smile
Mihelyst visszatérek, a legrövidebb időn belül életre keltem ezt az oldalt, és új izgalmas kalandokban segítem elkalauzolni a lelkes közönségünket. Smile
Addig is a megértéseteket és a türelmeteket köszönöm, és ígérem meg is hálálom majd. Smile
Az Erő legyen veletek barátaim és kitartást! Smile

Seth Revan Shan/Főkancellár/Dark Lord of the Sith
Vissza az elejére Go down
https://swnewworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Karbonitfagyasztó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karbonitfagyasztó   Karbonitfagyasztó - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Karbonitfagyasztó
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Általános :: Hírek-
Ugrás: