Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Korriban felszíne

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 26 Júl. - 8:19:44

First topic message reminder :

A Korriban bolygó felszíne. A planéta nagy részét sivatagok és hegyek borítják. Rengeteg különféle lény él itt, amelyek a régi időkben a Sith tanítványok kiképzését segítették elő, de miután a Sith-ek lehagyták a bolygót eme élőlények teljes mértékben elözönlötték a bolygót.

Korriban felszíne - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcTB55YiUGUVJKgszLXowh1RaGBZIc6GlJ8fWrly1qsEI4UpWAVT
Vissza az elejére Go down

SzerzőÜzenet
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 6:56:08

Corran Creel és Mya Hooge

Myanak végre mázlija volt, mert a K'lor'slug horda, már komolyan megfogyatkozott. S a kitartásod és lelkesedésed a harc íránt is eredményes volt, hiszen a helység egy része tele volt kukac hullákkal na és persze zöld vérrel is. Míg te a bogár írtással voltál elfoglalva, addig Corran, a fájdalmaival köszödött, melyek az esése után érték. De mivel az írányítás már a tied volt, tudtad korrigálni a dolgot...
Viszont hiába szólongadtam a Sith szellemet, válasz nem érkezett tőle. Bár az Erejét még érezhetted, tehát tudta mit üzentél neki a gondolataiddal. Majd szép lassan az a félelmetes Sötét Erő eltűnt...
Közben Mya is szorgosan aprította a népet, s lassan meg is lett az eredménye. Szép lassan elfogytak. Persze nem adták ingyen az életüket, mert kissebb sebeket azért ejtettek rajtad és itt ott a ruhádat is elszakítottál. S míg Corran lábadozott, a parancsnok-helyettes is végre bevégezte a harcos amazonokra emlékeztető bátorságával és harcias hozzáálásával a kemény küzdelmet is. Bár az utolsó harca, eléggé megviselte őt is, de életben maradt komoly veszteségek nélkül.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 8:16:06

Corran Creel várt és várt a reakcióra, de nem érkezett válasz. A sötét jedi tudta, hogy a Sith Nagyúr hallotta amit gondolt ahogy azt is, hogy figyeli, de hamarosan a sötét erők kezdtek elhalványulni körülötte, érezte, hogy a szellem távozott a tudatából. Bár voltak fájdalmai nem törődött velük, hanem a harcot befejező Mya mellé lépett, miközben kezébe hívta fénykardját, majd a nőre és a sérüléseire nézett.
- Jól vagy? Mennyire súlyosak? - kérdezte miközben már elkezdte a saját sérüléseit gyógyítani.
A sötét jedi végignézett a kukac hullák hegyén és elismerő tekintettel nézett Mya-ra.
- Nagyon jól harcoltál. Hihetetlenül jók a reflexeid. Szinte már mintha erőérzékeny lennél, de nem érzem körülötted azon jellemzőket, amelyek erre utalnak - mondta barátságosan mosolyogva.
- Pihenjünk egy kicsit aztán menjünk tovább. Kemény dolgok állnak majd az utunkban. Az egyik Sith Nagyúr nem igen örül az itt létünknek és az előbb éppen kommunikáltunk. Sajnos a gyanúm beigazolódott. Nem lesz könnyű dolgunk - mondta felvilágosításképpen.
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 8:29:18

Az utolsó féreg a késem által pusztult. Fellélegeztem fáradtan, mikor végre csupán ketten maradtunk Corranal. Aki addigra mellém lépett.
- Túl fogom élni - feleltem neki, miközben megmozgattam fájós vállam. Megvizsgáltam, hála a leszakadt anyagnak, nem volt nehéz hozzáférni. Bár nem volt komoly, talán az volt a legsúlyosabb. A többi csak karcolás volt.
- És te? - kérdeztem vissza, mikor rá pillantottam.
Bár tudtam, hogy elismerésül mondta, de a büszkeségem nem engedte, hogy szó nélkül hagyjam a megjegyzését.
- Nem csak a erőérzékenyek képesek meglepetéseket okozni - kacsintottam rá játékosan és elnevettem magam. Azt hiszem megkönnyebbültem, hogy véget ért a mészárlás. Hiába voltam jó harcos, nem szerettem a csatát.
- Igen, amikor a falhoz vágott, mint egy rongybabát, rájöttem, hogy nem szívleli az ittlétünket - mondtam neki fintorral az arcomon. Igyekeztem könnyedén kezelni azt, hogy aggódtam érte.
- És? Miről fecsegtetek, amíg én féregírtottam? - kérdeztem meg komolytalanul, miközben leültem egy kicsit az egyik kevésbé véres tetemre. Oldani akartam a feszültséget. Ami bennem még mindig tombolt. Meg kellett nyugodnom, hiszen nyugalomra és hideg fejre volt szükségünk a továbbiakban is. Veszélyes kalandra vállalkoztunk. De ahogy eltettem a fegyvereim észrevettem, hogy kezeim még mindig remegtek az adrenalintól.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 8:50:04

Corran Creel és Mya Hooge

Mostantól, egy darabig szabadjátékozzatok. Kiérdemeltétek, majd jelezzétek, ha akciót szeretnétek... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 9:20:36

Corran Creel örült, hogy a lány nem szenvedett súlyos sérülést. A lány kérdésére biccentett egyet.
- Nem lesz bajom. Már gyógyítom magam, sajnos mást nem tudok meggyógyítani, így a szervezetedre kell bíznunk a gyógyulási folyamatot - válaszolta komor arckifejezéssel.
- Na igen. Eléggé látványosan kifejezte a nem tetszését. De nem adom fel. El akarom érni a céljaimat. És mindent megteszek, hogy ez így is legyen - mondta a sötét jedi és vörös szemei megvillantak a fáklyák fényében.
- Ami azt illeti egy arról, hogy nem lehetnénk itt, meg, hogy háborgatjuk a holtak nyugalmát, meg hogy nem érdemeltük ki azt, hogy ide jöhessünk. Nagy vonalakban - válaszolta a férfi. - Próbáltam meggyőzni, de nem igen jártam sikerrel - morogta, majd ahogy a lány leült Corran a remegő kezeire nézett, majd leguggolt és megfogta azokat.
- Nyugodj meg. Úgy látszik, most lesz egy kis nyugtunk. Ne aggódj. Amíg mellettem vagy és össze fogunk, bármit át tudunk vészelni. Együtt végigjárjuk ezt az utat - mondta bátorítóan mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 9:34:25

- El is fogod érni őket - mosolyogtam rá hittel. Aki képes volt egy sith nagyúrral is szembeszállni, az bármit elérhetett, amit csak akart. Megtisztelőnek éreztem a mellette történő szolgálatot. Bár be kellett vallanom magamnak, vörösen fénylő szemei inkább megijesztettek kicsit. De igyekeztem gyorsan elfelejteni a dolgot.
- Ha a szavak nem győzik meg, tettekkel kell bizonyítani - mondtam elgondolkodva azon, amit mesélt a társalgásukról. Nem adott ki túl sok információt, de ahogy vázolta a helyzetet, én erre következtettem.
Hálásan pillantottam rá, mikor lehajolt hozzám és megfogta a kezem. Jól esett, megnyugtató volt.
- Te se aggódj, mint láthatod - intettem fejemmel a tetemhalomra - vigyázok rád - nevettem el magam újra csilingelő hangon és megszorítottam a kezét. Szerettem, ha könnyedén, jókedélyűen lehetett venni az akadályokat. A komoly drámázás egy nehéz szituációban csak hátráltató erő volt. Erősnek kellett lenni.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 10:20:04

Corran Creel hálásan nézett Mya-ra, amikor ő arról beszélt, hogy el fogja érni a céljait. A sötét jedi helyeslően biccentett.
- Mindent el fogok követni - válaszolta a sötét jedi, majd miután megfogta Mya kezét és a lány szemébe nézve elmosolyodott.
- Nem véletlenül csak téged hívtalak magammal az út hátralévő részébe. Tudom, hogy a te kezedbe biztosan adhatom az életem. Nem hagysz cserben, ha szorult a helyzet és számíthatok a támogatásodra, ha nehéz idők jönnek. Remélem tudod, hogy bármikor számíthatsz rám. Nem hagylak cserben. Mindig vigyázok rád, és támogatlak. Még ha közben én is védelemre szorulok - mondta mosolyogva, majd leült a lány mellé, de a kezét egy pillanatra sem engedte el.
- Jussunk át az akadályokon és bizonyítsuk be a Nagyúrnak, hogy érdemesek vagyunk arra, hogy itt legyünk. Együtt - mondta Corran, és elővette fénykardját.
- Tudod ez a fegyver többször mentette meg az életemet mint meg tudnám számolni. Azonban sok életet is elvett. Nem sajnálom őket, mert tudom, hogy egy olyan egyensúly ellen küzdöttek, amely nélkül nem lehet harmóniában a világ. Sok jedi ellen harcoltam és mindig legyőztem őket. Sosem jelentett túlzottan nehézséget a harc. De sosem bíztam el magam. Tudtam, hogy mivel állok szemben és mindig vártam az újdonságokat. Az életem a harcból állt - mondta a sötét jedi.
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Feb. - 6:01:48

- Megtisztelő - reagáltam arta, hogy bízik bennem. - Természetesen tudom, hogy viszont is számíthatok rád - szóltam neki elnéző mosollyal. - Nem szükséges ennyire hangsúlyoznod - mondtam kedvesen. Ez már legalább a harmadik alkalom volt, hogy ezt nyomatékosan elmondta nekem. Pedig ez esetben is inkább a tettek számítottak, mint a szavak.
Figyelmesen hallgattam, kíváncsi voltam mit szeretne elmondani nekem a történetével.
- És ezen nem kívánsz változtatni? - kérdeztem meg halkan, mikor befejezte a mesélést.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Feb. - 8:41:31

Corran Creel felvonta a szemöldökét a lány szavaira, majd megrázta a fejét.
- Sajnálom. Eléggé össze vagyok most zavarodva. Még mindig érzem a fejemben a Nagyúr utóhatását, és ez kissé zavar a koncentrációban - magyarázta, majd előre pillantott a halott kukacokra.
- Akartam változtatni, mielőtt az lettem aki. Jedi voltam, de elárultak és megpróbáltak megölni. Mára már nem tudom sajnálni azokat akik ellenem és a társaim, a szeretteim ellen fordulnak. Csak az ellenségeimmel végzek. Ártatlanok és tudatlanok életét nem károsítom, amíg nem muszáj - válaszolta a lánynak.
- Egy nap talán nyugalmasabb élet után nézek, de az még messze van. De keresem azt a biztos személyt akire mindig támaszkodhatok, ha nehezebb úton járok - magyarázta, majd Mya szemébe nézett.
- És most te mesélj. Miért lettél katona? És miért vagy ilyen rendes velem? A legtöbb ember fél és retteg a sötét jediktől, te miért nem? Nem mintha nem örülnék neki. Nagyon is jó, hogy ilyen vagy, de kíváncsi vagyok - mondta.
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Feb. - 9:07:03

- Semmi baj - nyugtattam meg megértően. - Fontosnak tartottad, hogy tudjam. Köszönöm - mosolyogtam rá szélesen. Átsuhant a fejemen, hogy milyen aranyos, de gyorsan elhessegettem a meghökkentő gondolatot. Egy sötét jediről nem ilyesmit szokás gondolni. Talán nem is illendő.
- És hol húzódik a határ? Mi dönti el, hogy muszáj, vagy sem? - kérdeztem meg komolyan. Mostanában sokat gondolkodtam a háborúskodáson, a sok elkárhozott életen. Legyen lázadó vagy sem, ártatlan, vagy sem, az élet értéket képviselt. Túl könnyedén pusztítottuk.
- Nos, igen, ez ismerős - jegyeztem meg játékos fintorral, hogy hasonló cipőben járunk. Már ami a távoli jövőbeli nyugodalmas életről szőtt elképzeléseinket és az ahhoz szükséges feltételeket illette.
Kicsit zavarba hozott a kérdéseivel, főleg azal, ahogy a szemembe nézett. Szégyenlősen a hajamat kezdtem el piszkálni. Legalább tudatosult, hogy elsabadult pár tincsem a szoros frizurából a heves féregtelenítés közben.
- Sosem akartam katona lenni, egyszerűen csak az élet, a kényszerűség, a lehetőségek erre sodortak. De ha már így történt, igyekeztem legalább kiemelkedően jó lenni - feleltem, s közben már a másik kérdésén töprengtem. - Bízom benne hogy sikerült - hajoltam közel hozzá és súgtam neki a számat eltakarva, mintha csak egy titkot árulnék el neki. Aztán egyszerűen csak elnevettem magam.
- És... nem félek tőled. Nem érzem úgy, hogy kellene. Nem szeretek elfogultan, vakon ítélkezni emberek fölött. Sötét jedi, vagy sem, nekem a bemutatkozásunktól kezdve volt egy olyan érzésem, hogy megbízhatok majd benned. Nincs miért ne legyek veled rendes - vallottam be őszintén. - Inkább az a meglepő, hogy te az vagy velem szemben - csúszott ki nyíltan a véleményem, amin már korábban is eltépelődtem.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 14 Feb. - 23:30:44

Mya Hooge

Corran Creel az övére tűzte fénykardját, majd kicsit megmozgatta nyakát és figyelmesen Mya-t kezdte hallgatni. A kimondott szavak végigfutottak az agyán, ahogy átgondolta mit is kéne válaszolnia rájuk.
- Hogy hol a határ. Sokszor az adott helyzet szabja meg. Van e lehetőség elkerülni az ártatlanok vesztét vagy nincs. Akik nem harcolnak ellenünk, még dönthetnek úgy, hogy a helyes utat választják és felhagynak a jedik vakon követésével. Ezért nem ölök olyat aki nem lép nyíltan ellenem, vagy a szeretteim ellen - mondta a férfi, majd kis szünetet tartva emésztgette Mya katonai karrierjéről szóló beszámolóját.
- Tudod néha az élet dönt a sorsunk felől és nem mi. Jó pár évvel ezelőtt még azt hittem, hogy jedi mester leszek. Erre itt vagyok a Sith Birodalom egykóri szívében, sötét jediként, akinek az a célja, hogy Sith legyen és visszahozza az egyensúlyt az Erőben. Én sem akartam fiatalon ilyen lenni, de mégis ezt az utat választottam, mert ez tűnt a helyesnek - válaszolta, majd a lány nevetése egy kicsit meglepte, de mosolyt csalt az arcára.
- Örülök, hogy nem félsz tőlem. Hogy én miért vagyok kedves veled. Talán, mert olyan embernek tartalak aki megérdemli a figyelmem és a kedvességem. Attól mert nagyobb részben gonosz vagyok, még én lehetek kedves, ha valaki kiérdemli - felelte a sötét jedi, majd felállt és kezét nyújtotta Mya felé.
- Gyere. Nézzük meg mi van a következő ajtó mögött - jegyezte meg és Mya kis időn belül másodszor láthatta mosolyogni, de ezúttal a férfi szemeiből is boldogság sugárzott.
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeVas. 16 Feb. - 0:40:41

Korriban felszíne - Page 2 A1_2014_2_16_7eqx5buc5o
- Értem - mondtam neki végül gondolataimba merülve, egyetlen pontot figyelve az összefonódó kezünkön. Nem fűztem a témához több megjegyzést. Vezetőnek lenni nehéz teher, komoly felelősség, és sokszor olyan döntések meghozatalával jár, melyek után az ember nem biztos, hogy nyugodt álomra lel magányos éjszakáin. Csak parancsnok-helyettes voltam, de ezt már én is alaposan megtapasztaltam.
Jó volt látni mosolyogni. Valahogy úgy képzeltem, hogy ez ritka esemény nála. Emiatt is szerettem volna minél többször látni ezt az érzelmet az arcán. A szavaitól kis híján elpirultam, de szerencsére nem volt jellemző rám ez az önkéntelen testi reakció. Elfogadtam a kezét mikor felállt, követtem én is.
- Hát akkor kössük fel a gatyánkat - vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeHétf. 17 Feb. - 8:08:12

Mya Hooge

Corran Creel elmosolyodott ahogy Mya odaadta a kezét, majd felállt. Corran mélyen a szemébe nézett, ahogy egymással szembe kerültek.
- Örülök, hogy megismertelek. Majd megköszönöm a tábornoknak, hogy bemutatott neked - mondta mosolyogva, majd már éppen lépett előre, amikor hirtelen az Erőben hatalmas rezgéseket érzett. Ugyanolyan és hasonló mértékű sötétséget érzett mint nem olyan rég a Sith Nagyúr megjelenésekor. Corran jobban megfogta Mya kezét, és érezte, ahogy egyre több szellem figyeli őket. A sötét jedi a nőre nézett, és ő láthatta az arcán, hogy nagyon komoly dolgok készülődnek.
- Hagyjuk el a sírt egy időre. Segítsünk kijutni a többieknek és ha a homokvihar elmúlt látogassuk meg a Sith Akadémiát. Itt egyenlőre nem tehetünk semmit. Ha tovább megyünk az-az életünkbe kerülhet - mondta, majd fénykardját kezébe véve és aktiválva készült visszamenni az eddig bejárt úton.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeKedd 18 Feb. - 5:27:54

Corran Creel és Mya Hooge

Miután végül is beláttátok, hogy nem érdemes újjat húzni az ősi Sith szellemekkel, elindultatok viszafelé... Kis idő után sikerült gond nélkül eljutnotok a töbiekhez, akik ott ücsörögtek a földön. Majd felkelt a rangidős tiszt és jelentett nektek, miután üdvözölt.
- Uram, Asszonyom! Örülök, hogy még élnek. - mondta megkönyebülten, majd folytatta. - Nálunk eddig minden rendben volt.. S sikerült kis rést csinálni a kőfalon, ami lezárta a kijáratot és így tartotuk szemmel a homokvihart... Ha minden igaz, nemsokára elmúlik a vihar. - fejezte be a beszámolóját, majd ha Mya elengedte a tisztet, akkor vissza ment foglalkozni a tudósokkal.
Így már rátok várt, a feladat, mihez kezdtek, míg elül a vihar odakint... Sok választási lehetőségetek már nem maradt....
Vissza az elejére Go down
Mya Hooge
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Mya Hooge


Rang : Parancsnok-helyettes
Hozzászólások : 11
Hírnév : 1

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeSzer. 19 Feb. - 4:30:42

Megmosolyogtam a megjegyzését. Mikor megtorpant és megszorította a kezem, tudtam, hogy újra érez valamit. Azt hiszem szerencsésnek tartottam magam, hogy engem elkerültek az efajta érzetek. Bár hasznos és jó dolog ha az ember minél több érzékkel figyelheti a környezetét, csak mivel én ezt sosem ismertem, így nem is hiányzott, nem is vágytam rá.
- Rendben - fogadtam el komolyan a szavait.
Visszatértünk az embereinkhez, ahol rögtön meg is hallgattuk a rangidős tiszt jelentését.
- Köszönöm, egyelőre leléphet - mondtam a katonának. - Akkor már csak meg kell várnunk a vihar lecsendesedtét - fordultam Corranhoz.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 27 Feb. - 4:19:35

Mya Hooge

Corran Creel miután elindultak elengedte Mya kezét, hogy ne tűnjön fel semmi a katonáknak és ne kezdjenek el kombinálni. A visszatérésük után meghallgatta a helyettes jelentését, majd biccentett neki és Corran a nyíláshoz lépett.
- Ha a vihar el is ül, még így is hosszú út áll előttünk, nem beszélve a kint járkáló szörnyekről. Elsődleges feladatunk mostantól a bolygó megtisztítása és az Akadémia elfoglalása. Így ami lény az utunkba kerül az minél precízebben és csendben el kell intézni - mondta, majd ellépett a nyílástól és Mya-ra nézett.
- Javaslom, hogy mindenki pihenjen. Majd én őrködök, amíg a vihar elül - mondta, majd a nő fülébe súgta.
- Te is pihenj egy kicsit. Szükségem van rád, ha sikerrel akarok járni - mondta, majd leült az egyik sarokba és meditációs pózt felvéve várta, hogy a társai elhelyezkedjenek és nyugovóra térjenek.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeSzomb. 1 Márc. - 9:08:20

Corran Creel és Mya Hooge


A nap a végéhez közeledett a kietlen bolygón. Bár biztossan nem tudhattátok, milyen napszak is van odakint, hiszen, nem voltatok odakint. Csupán csak a bejáratot elzáró kőfal kis rése adott némi támpontot, hiszen onnan beszürődött egy kis fény. Szerencsétekre, a sírban is nyugott és békés volt a hangulat. Talán azért, amit Corran is sejthetett, mert a Sith nagyúr szelleme, valószínűleg tudta, hogy bár nem azonnal, de távozni fogtok innen, talán ezért sem háborgatott azóta az eset óta...
A tudósok megpróbálták kényelembe helyezni magukat, amenyire a hely engedte... A katonák is így tettek, annyi külömbséggel, hogy bármikor bevetésképesek voltak. Ha Mya is megfogadta Corran tanácsát, ő is álomra szenderült, hogy újúlt erőre kapjon másnap...

Miközben a Sötét Jedi a meditációjában egyre mélyebre merűlt, melyel, nem csak pihenni tudott, de öszhangba is kerülhetett az erővel...
Egy ideig, minden zavartalan volt a meditációban. Aztán egyszer csak látomásod támadt. A látomásod központjában egy fiatal tízenkét évkörüli fiú állt. Először a múltjába kaptál betekintést, mikor elvesztette a mesterét. Ekkorra már az akkori érzéseit is tisztán érezhetted. Ahogy megkörnyékezi az Erő sötét oldala. Majd előre ugrottál az időben és azt láttad, ahogy a Home Onera került és Luke Skywalkerrel és Yoda és Obi-Wan mesterekkel beszélt. Már ott is érezhető volt számodra, ahogy megkörnyékezi őt a sötét oldal, bár azt is érezted, hogy ezt igyekszik elfojtani magában... Miután ez az eseményen is végig mentél, jött egy újabb idő ugrásod, a látomásodban és ekkor már azt láttad, ahogy a Home Onen a hangárban van és épp felszál egy X szárnyú vadásszal. Ezt követően azt láthattad, ahogy gyakorolgat vele, majd egy a fiú számára váratlan hipertér ugrás történt és láttad, ahogy a Ryloth bolygónál lépett ki a hipertérből. - ekkor azonban hírtelen felébredtél és mikor már teljesen magadhoz tértél, a kőfal felől napfény szűrődött be. S a vihar zord és súsogó hangja sem halladszott már, odakintról. Csupán pár a bolygón élő álat hangját lehetett hallani a környékről. Itt volt hát a lehetőség, hogy kiszabaduljatok és tovább induljatok az Akadémia felé...
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimePént. 21 Márc. - 8:32:07

Mya Hooge

Lassan leültem és felvettem a meditációs pozíciót, majd amint a többiek is elhelyezkedtek, lesüllyedtem a tudatomba és elkezdtem minél jobban ráhangolódni az Erőre. Éreztem, ahogy körülvesz a sötétség és eljön az éjszaka. Átjárt az Erő. Éreztem a sötét oldal mozgolódását. Ahogy áramlik a testemben. A midikloriánok annál erősebben kapcsoltak az Erőhöz, minél mélyebbre süllyedtem a transzban. Úgy két óra meditáció után kinyitottam a szemem és körülnéztem. Mindenki aludt és rendben volt. Semmi és senki nem zavarta álmukat. A sith nagyurak is nyugodtak és csendesek voltak. Nem zargatták a csapatot. Örültem, hogy nyugalom van és békésen lehetünk. Egy kicsit elidőzött a tekintetem az alvó Mya-n, majd újra lehunytam szemem és visszasüllyedtem az Erő örvénylésébe. Elmélyülve a sötét oldal elejében lassan elveszett az időérzékem, és már nem tudtam mióta meditálok, amikor hirtelen éreztem, hogy az Erő mutatni akar nekem valamit. Koncentrálni kezdtem és azonnal bevillant egy látomás. Az ismertlen fiú mestere halála miatt kesergett. Bosszúra szojazott és érezni lehetett, ahogy szép lassan a harag és a düh veszi át elmélye velett az irányítást. Hirtelen időugrások sorozatán mentem át, minden alkalommal végignézve egy-egy jelenetet a fiú életéből. Az utolsónál egyértelmű volt, hogy nem a múltat látom, hanem a jövőt. Amint felébredtem körülnéztem, majd a napfényt látva örömmel konstatáltam, hogy a bolygó időjárása lenyugodott és nap végre felkelt. Felálltam, majd Mya mellé térdeltem és lágyan a vállára tettem a kezem.
- Jó reggelt - köszöntöttem mosolyogva a nőt, majd kezemet nyújtottam neki, hogy felsegítsem. Amint ő is  állt egy pillanatra végigsimítottam a kézfejét az ujjammal, majd elengedtem és elővettem fénykardom.
- Ideje indulnunk. Keltsd fel kérlek a többieket, amíg utat nyitok a szabadba - mondtam, majd megforgattam fénykardomat és ketté pattintva aktiváltam, majd a sziklába vágtam, hogy lassan elkezdjem felolvasztani a követ.
- Javaslom menjenek hátrébb, amíg nem végzek - mondtam, majd határozottabban belenyomtam a két pengét a sziklába.
Amint úgy éreztem, hogy már eléggé instabil a szerkezetet egy erőlökéssel kilöktem a hatalmas szikla közepét és így a teljes sziklát a barlangból.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeCsüt. 17 Ápr. - 7:44:14

Corran Creel, Mya Hooge (NJK)

Mikor szóltál Myanak, hogy intézkedjen az embereit illetően, rögtön rendbe szedte magát, és kiadta az utasításokat nekik. Ezen idő alatt neked is volt lehetőséged össze kapni magad. Így hát nem maradt más, mint elindulni...
Ha mind útnak indultatok és a bejáratot eltorlaszoló kőtömbtől is megszabadultatok, elétek tárult a napsütötte nyugodt homokos táj. S szerencsétekre a helyi kukacok is nyugton voltak valahol... Ha jobban szemügyre vettétek a környezeteteket, láthattátok, hogy egy helygerinc vesz körül titeket és a távolban, a sok rom közt látni lehetett a piramis szerű Sith akadémia csúcsát is. Amint ismét megbizonyosodtatok, hogy minden rendben el is indulhattatok a távoli Akadémia felé. De a közlekedés cseppet sem bizonyult könnyűnek. Hiszen a homok vihar nagyon felszította a talaj felső homokrétegét.
Az utatok során nagy szerencsétekre, most nem kötött belétek senki, így a közlekedésben a homok okozta nehézségeken kívül másra nem volt gondotok. A kb. két-két és fél órás gyaloglás után megérkeztetek a Sith Akadémia romjaihoz.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeVas. 18 Május - 8:37:31

Mya Hooge

Hamarosan mindenki talpra állt és körülnézve örömmel vettem tudomásul, hogy a tudósok is készen álltak az út folytatására. A tegnapi események egy pillanatra sem hagyták nyugodni gondolataimat. Állandóan a Sith Nagyúr szavai csengtek a fülemben és tudtam, hogy mindent el kell követnem, hogy bebizonyítsam neki, méltó vagyok a támogatására. Ahogy kijutottunk a barlangból óvatosan haladtam a homokban, amely lazasága eléggé nagy kockázatot jelentett.
- Mindenki figyeljen arra, hogy hová lép. A homok laza, így bármikor elnyelhet. Arra menjenek amerre én. Kövessék a nyomaimat - mondtam majd koncentrálni kezdtem az Erőre.
Minden lépésem közben figyeltem a homok mozgását és rezdülését. Jó pár óra eltelt mire megláttam a  Sith Akadémiához felvezető rámpát és a hatalmas piramist. Megálltam a feljáró aljában és a többiek felé fordultam.
- Innentől kezdődik a küldetés valódi fontosságát élvező része. Biztosítanunk kell a helyet, és kitakarítani a benne lévő élőlényeket. Ez mellett pedig aktiválni a szükséges rendszereket. Nem lesz könnyű dolgunk. Az épület több ezer éve elhagyatott és inaktív. Fel kell készülnünk, hogy hosszú ideig fogunk dolgozni. Szobáról szobára haladunk. Nem válunk szét. Aki talál valamit amit nem ismer ne nyúljon hozzá. Olyan ereklyék és eszközök lehetnek itt, amelyek kulcsfontosságúak a céljaink eléréséhez. Menjünk - ezzel elindultam felfelé a rámpán.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24

Corran Creel


Miután mindenki útra kész volt, el indultatok. Szerencsétekre, ez a nap kedvező volt a számotokra, hiszen az út során nem támadott rátok semmi. Mindenki arra követett, amerre léptél. Így végre elérhettétek a Sith Akadémiát is. Miután megálltatok, hogy ismertesd nekik, az Akadémiával kapcsolatos helyzetet, mindenki figyelmesen végig hallgatott. Ezt követte, hogy mindenki újra átnézte a felszerelését és kibiztosította a fegyverét. Ezzel teljesen felkészülve egy komolyabb tűzharcra is.

Majd el indulhattok befelé. Persze amint felértetek a kőrámpán, egy hatalmas ajtó romjaival szembesültetek először. S már hallani is lehetett a bent tanyázó szörnyek hatalmas zörejeit és hangoskodásaikat. Ha beléptetek, egy közbülső teremben találtátok magatokat. A helység közepén egy hatalmas fal állt, amit megkerülve mehettetek csak tovább. Amint így tettetek, máris szembesülhettetek, a korábban már ismert kisebb, nagyobb lárvák tömkelegével. Szinte zsúfoltságig tele volt a hatalmas Aula csarnok, amiből két lépcső is vezetett a felső szintre. Illetve, azon a folyosón is volt pár lárva, aminél még időztetek, mielőtt az Aulába értetek volna. Nem is kellett sok idő, hogy kezdetét vegye a nagy harc a birtoklásért. Szinte azonnal, ahogy észrevettek titeket a szörnyek, rátok támadtak, annyian, ahányan csak elfértek előttetek.


Korriban felszíne - Page 2 Imgo
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Korriban felszíne - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Korriban felszíne   Korriban felszíne - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Korriban felszíne
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A Kaldebara felszíne
» Korriban körüli űr

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: Vadűr :: Korriban-
Ugrás: