Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Galatea Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Galatea Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Galatea Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Galatea Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Galatea Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Galatea Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Galatea Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Galatea Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Galatea

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Galatea   Galatea Icon_minitimePént. 10 Május - 9:36:20

Egy Jedik számára készített Vanguard Advanced osztályú hajó, amely Cregan Ocheron parancsnoksága alá tartozik.

Galatea Ship_defender_0000_zpsf6ac16d6
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimePént. 10 Május - 9:56:17

Aryelle Fayar

- Semmi gond, Aryelle. Nem tudhattad, hogy miről van szó. Még sosem hagytad le a bolygót, így sok mindent kell még megtapasztalnod és megtudnod - mondta megértően Auta-Hon.
A tábornok biccentett feléd, majd tovább beszélgettett Auta-val, de azt már nem halhattad, mert távol voltak már tőled.
A hajó elég nagy volt. Egy lépcső vezetett felfelé a bejárattól. A lépcsővel szemben egy holoterem volt megtalálható. A lépcsótől balra lefelé lépcső vezetett. A lépcső mellett két oldalt lehetett a szinten elmenni, és ott volt a híd a bejárat felett. Több helyiség is található volt a hajón. Köztük raktárak, egy tanácsterem és a szállások. Ezeket találtad, ha körbesétáltál a hajón körülnézni. Két protokoll és két astro-droid is volt a hajón. A pilóta Auta-Hon társaságában sétált fel negyed órával később.

- Üdvözlöm, hölgyem. Hamarosan indulunk - mondta, majd a pilótafülkébe sétált és leült.
Auta-Hon rád mosolyodott.

- Gyere. Beszélgessünk egy kicsit - mondta, majd a tanácsterembe ment és leült.
- Mond csak mit tudsz és mit gondolsz Cregan-ről - érdeklődött.
Vissza az elejére Go down
Aryelle Fayar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Aryelle Fayar


Hozzászólások : 35
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeSzomb. 11 Május - 20:32:52

A lány hálás volt a Jedi megértéséért, és kezdte lassacskán a szívébe zárni a nőt. Fura volt ez neki. Megbízott egy teljesen idegen emberben, és úgy érezte, helyesen cselekszik. Eddigi életében Simeonon kívül senkiben nem bízott maradéktalanul.
Enyhe keserűség járta át a lelkét, ahogy a férfire gondolt, miközben elindult a lépcsőn felfelé, hogy szétnézzen a hajón. Megértette Simeon reakcióját, de tudta, hogy örökre elveszítette őt, a legjobb barátját. Fájt, hogy megbántotta, és legbelül érezte, hogy visszaélt a fiú érzelmeivel, és kihasználta őt, és ez még inkább szégyennel töltötte le. Kitörölt egy könnycseppet a szeme sarkából, épp időben, mert megérkezett Auta-Hon a pilótával.
- Üdv. - viszonozta a pilóta köszönését, majd biccentett a Jedinek, és követte az imént már felfedezett tanácsterembe.
Bár ő jobb szeretett volna kicsit most egyedül lenni, tisztázni az elmúlt órák eseményeit, és rendet tenni a lelkében.
Leült a nővel szemben, és komolyan meglepődött a kérdése hallatán.
- Az égadta világon semmit sem tudok róla. - vonta fel a szemöldökét. - Gyerekkoromban sokat láttam őt az erdőben, és mindig valami fura erő vonzott hozzá. Miatta szöktem el otthonról, mert egyszerűen nem értettem, miért érzem azt a társaságában. Sokszor láttam őt a kocsmában, ahol dolgozott, de az ételeken kívül sosem beszélgettünk semmiről. Meg sem fordult a fejemben, hogy egyáltalán észrevett, mármint azon kívül, hogy egy vendég voltam, akinek ételt szolgált fel. - értetlenül megcsóválta a fejét, majd elgondolkozva folytatta: - Mit gondolok róla? Nem is tudom... Nem ismerem őt. Kedves fickónak tűnt, mindenkivel barátságos volt, de mintha kissé távolságtartó lett volna. Mostmár értem miért. Simeon mondta egyszer, hogy valami nem stimmel vele, túl zárkózott, magának való, és még nővel sem látta sosem, nincs barátnője. Szóval igazából, nem tudom, valahogy kedveltem őt mindig, de nem tudnám megmondani miért. - vonta meg a vállát végül.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeVas. 12 Május - 9:27:04

Aryelle Fayar

Auta-Hon érdeklődve hallgatta végig szavaidat és elmosolyodott. Látszódott a nőn, hogy nagyon egyet ért a gondolataiddal.
- Hidd el. Ha valaki felfigyelt rád akkor az ő volt. Túlságosan is odafigyel a dolgokra ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjon téged - mondta kuncogva.
- Az egyik legrendesebb ember, akit valaha ismertem. Kedves, barátságos. Nagyon jó ember - magyarázta, majd felállt és az ablakhoz sétált és kinézett a végtelen űrre.
A hajó készült a hiperűrugrásra, és az ablakon látni lehetett, hogy belép a hiperűrbe és megkezdi útját a Új Köztársaság területeinek széléhez.

- Tudod a Jediknek nem lehetnek komolyabb kötődései. Ezért nem volt Cregannek barátnője. Azonban az elmúlt 23 évben sok minden megváltozott, és ez a része is a dolognak. Cregan is pontosan tudja ezt. Biztos vagyok benne, hogy van kszemeltje - itt sejtelmesen rádsandított. - Csupán nem mert lépni, nehogy lebuktassa magát és a birodalom fejvadászokat küldjön rá. Ahogy ismerem túlságosan is védte a bolygó népét, vagyis inkább egy valakit a bolygón - jegyezte meg.
Ekkor a hajó kilépett a hiperűrből.

- Hamarosan megleljük a hajót. A pilóta szólni fog, ha már érzékeljük - mondta Auta.
Vissza az elejére Go down
Aryelle Fayar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Aryelle Fayar


Hozzászólások : 35
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeVas. 12 Május - 10:33:22

Aryelle hitetlenkedve hallgatta Auta-Hon szavait.
~ Mi különleges lehet bennem? És mi ez a kuncogás? ~ filozofált magában a lány.
- Igen, azt ismeretlenül is észre vettem, hogy jó ember. Mindig barátságos volt velem. - mondta a Jedinek, miközben felállt és követte az ablakhoz.
Lenyűgözte a látvány, ami a szeme elé tárult, sosem látott még szebbet. Félelmetes ugyanakkor ámulatba ejtő volt a pillanat, mikor a hajó belépett a hipertérbe.
Felvonta a szemöldökét Auta-Hon szavai hallatán.
~ Milyen szabály ez már? És mi van, ha szerelmes lesz valaki? Hülyeség. ~ fortyogott kissé magában.
A nő következő mondataitól azonban érezte, hogy fülig vörösödött. Észrevette a pillantását, ahogy rá nézett, de hitte is meg nem is, amit mondott.
- Mi volt ez a célozgatás az imént egy bizonyos személyre a bolygón? - nézett rá kérdőn, miután a hajó elhagyta a hiperteret. - Csak nem azt akarod ezzel mondani, hogy... nem ez képtelenség. - rázta meg a fejét.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeVas. 12 Május - 22:00:44

Aryelle Fayar

Auta-Hon mosolya csak még nagyobb lett amikor megértetted, hogy mire is akart célozni a megjegyzéseivel.
- De. Pontosan arra célzok. Úgy sejtem, hogy eléggé szimpatikus lehettél Cregannek. Legalábbis a sok éves barátság alatt látottakból erre következtetek. Bár sose volt barátnője, attól még szeme az igen. És egyértelműen a te típusod jött be neki. Az pedig csak még jobban lökne a latba, hogy erőérzékeny vagy - felelte.
- Látjuk a célpontot - jelentette a pilóta a kommunikációs rendszeren keresztül.
- Menjünk - mondta a jedi, majd kisétált a tárgyalóból, és a pilótafülkéhez sietett.
- Lőjje ki az ion ágyúval. Nem szokhetnek meg - adta ki a parancsot, és ekkor a kis hajó már menekülőre is vette.
A pilóta azonnal beállította a fegyvert, és tüzelt. A hajó rendszerei leálltak, és az mozdulatlanul lebegett az űrben.

- A létfenntartó rendszert leszámítva mindenük leállt - jelentette a pilóta.
- Rendben. Dokkoljon, mi átszállunk - mondta, majd el is indult a zsilip felé.
Útközben egy pisztoylt nyomott a kezedbe.

- Mivel még nem tudsz bánni a fénykarddal és nincs is neked így ezt kell használnod ha szorult a helyzet. Ki van biztosítva csak a ravaszt kell meghúznod - magyarázta.
Addigra mire az átszálló területre értetek a két hajó már összekapcsolódott és Auta-Hon ki is nyitotta a zsilipet és lassan átsétált, kezében fénykardjával, amely aktiválva kék színű pengével működött.
Vissza az elejére Go down
Aryelle Fayar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Aryelle Fayar


Hozzászólások : 35
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeHétf. 13 Május - 0:20:42

Aryelle nagyon keveset tudott a Jedikről, de egyet igen: sosem hazudnak. Megcsóválta a fejét, majd így szólt:
- Nem értem én ezt. OK, hogy védeni akart engem és magát, de, ha lépett volna felém, ha kimutatta volna az érdeklődését irántam, attól még nem kellett volna felfednie, hogy Jedi.
A pilóta jelentésére Auta- Hon átment a pilótafülkébe, és Aryelle-nek nem maradván más választása követte.
A pilóta nem sokat teketóriázott, teljesítette Auta-Hon parancsát, és meg is bénította a másik hajót.
~ Átszállunk? Én minek? ~ futott át a kérdés az agyán, de nemigen akart és mert ellenkezni.
Viszont mikor a nő egy pisztolyt adott neki, viszolyogva utasította el:
- Nem! Sosem volt még fegyver a kezemben, és ha rajtam múlik, nem is lesz. - emelte fel tiltakozva a kezét, és az sem érdekelte, hogy ha a fegyver a földre esik.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeSzer. 15 Május - 2:22:10

Aryelle Fayar

- Többen is tudták a városodban, hogy Cregan jedi, de ő nem kockáztathatott. Bár pontosan tudta, hogy te is közénk tartozhatsz idővel, úgy érezte, hogy ha közel kerül hozzád, és el kell mennie, akkor veszélyessé válhat számodra a helyzet, mikor esetleg kiderülne, hogy a bolygódon kapcsolatban állt veled. Féltette az életed, és tudta, hogy a Birodalom katonái ellen nem tudnátok védekezni. Abban biztos vagyok, hogy amint lehetősége lesz rá fel fog téged keresni - mondta Auta-Hon, majd amikor nem fogtad meg a fegyvert elmosolyodott.
- Nos, az elkövetkezendő időkben muszáj lesz fegyvert fognod. A fénykard bármennyire is a béke fenntartására használt fegyver, legalábbis a jedik kezében, de mégis csak fegyver. De legyen - mondta, majd az övére csatolta a fegyvert, és a zsilipajtóhoz lépett.
Alighogy kinyitotta azt lézertűz záporozott rátok a fehér páncélt viselő rohamosztagosok fegyvereiből. Auta folyamatosan védte kardjával a lövedékeket, és jó néhányat visszaküldött a feladónak. Egy lövedék azonban átcsúszott a védelmén és alig centikre a fejedtől húzott el, érezted a lézer melegét, de nem sérültél meg. Auta egy pillanatra hátra nézett, látta, hogy jól vagy majd felugrott és hamarosan a támadói mögött volt, és azok pillanatokkal később holtan feküdtek.

- Na ezért kell a fegyver. A makacsságod és hogy mindent rám akartál hagyni az életedbe kerülhetett volna - mondta, de tekintete érzelemmentes volt.
Vissza az elejére Go down
Aryelle Fayar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Aryelle Fayar


Hozzászólások : 35
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeSzer. 15 Május - 21:42:52

~ Fel fog keresni... ~ ismételte magában a Jedi szavait Aryelle.
Magának sem nagyon merte elismerni, de nagyon hiányzott neki a férfi.
Szerencsére Auta-Hon nem erőszakoskodott a fegyverrel kapcsolatban, így a lány kissé megkönnyebbült, bár a nő szavai nem nyugtatták meg maradéktalanul.
Ijedten hőkölt hátra, mikor lőni kezdtek rájuk és megállt egy pillanatra benne az ütő, mikor az egyik lézersugár alig pár centire a feje mellett tűnt el. Automatikusan odakapott a kezével, és remegő szívvel vette tudomásul, hogy nem érte sérülés. A falnak támasztotta a hátát, és remegő gyomorral figyelte a Jedit, ahogy megküzdött a támadókkal.
- Sajnálom. - rebegte. - Nem makacsság volt, és nem azért tettem, hogy neked kelljen elvégezni a munka nehezét. Még sosem volt fegyver a kezemben, lehet, hogy hamarabb lőttelek volna le téged, mint az ellenfelet. Nem is ismersz, miért feltételezed rólam a legrosszabbat. Sok mindent el lehet mondani rám, de, hogy makacs lennék vagy, hogy elhárítanám a felelősséget azt nem. - megremegett a hangja, érezhető volt benne a megbántottság, és szemeit elfutották a könnyek, nemcsak az alaptalan rágalmazás, de az imént átélt izgalmak és a félelem miatt is.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeCsüt. 16 Május - 10:53:54

Aryelle Fayar

Auta-Hon melléd dőlt, és a plafont kezdte el nézni.
- Sajnálom, hogy rád ripakodtam. Nem lehet könnyű neked azok után, ami az elmúlt pár óra alatt megtörtént veled, de ha tovább haladsz a jedik útján, akkor sok ember élete fog azon múlni, hogy képes vagy e használni a fénykardod, vagy túlságosan is védeni fogod ellenségeinket is. Sajnálom, hogy megsértettelek. Sajnos az évek alatt elszoktam attól, hogy másokra vigyázzak. Megszoktam, hogy mindenki tudja miképp védje meg magát. Gyere. Nézzük meg miben sántikálnak a birodalmiak. Remélhetőleg mire visszatérünk a Home One-ra addigra Cregan is ott lesz már, és találkozhattok - mondta, majd elindult befelé a hajóba.
Vissza az elejére Go down
Aryelle Fayar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Aryelle Fayar


Hozzászólások : 35
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeCsüt. 16 Május - 21:58:22

Aryelle megcsóválta a fejét Auta-Hon szavai hallatán.
~ Talán mégsem volt jó ötlet eljönni vele. ~ futott át az agyán a gondolat.
- Még mindig nem értesz engem. - válaszolta keserűen. - Nem az ellenséget védem, eszembe sem jut. Azonban, tudod, ez is nézőpont kérdése. Aki neked ellenség, másnak talán barát. Én nem ismerem a birodalmiakat, gyakorlatilag semmit sem tudok róluk. Azt hallottam innen-onnan, hogy a Jedik ellenfelei, de honnan tudjam, hogy ti vagytok a jó fiúk, vagy ők. Nem ismerem az előzményeket, nem tudom, ki kezdte, kinek köszönhető az ellenségeskedés közöttetek. - fűzte hozzá, miközben a hajóba tartottak. - Azon kívül tudok magamra vigyázni, nem szorulok mások védelmére.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeCsüt. 16 Május - 22:34:20

Aryelle Fayar

Folytatás: A Galaxis > A végtelen űr > Alaxena.//
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 4:59:16

Seth Revan Shan, Sadry Lynx, Cregan Ocheron (NJK), Daesha Torr'salwa (NJK)

//Előzmények: A Galaxis --> A Végtelen űr --> Az Új Köztársaság I. támadóflottája --> Home One --> Központi hangár//

Míg mindannyian elhelyezkedtetek a kabinjaitokban, amikről közben kiderült, hogy annyira mégsem nagy, csak elsőre tűnt annak, viszont azért annyira szűkölködnötök sem kell benne. Szóval mindhármótok jelenleg azzal foglalkozhatott, amivel csak akart. Vagy akár beszélgethetett a másikkal is. Közben Cregan, beért a pilóta fülkébe és bekapcsolta az elsődleges és másodlagos rendszereket, majd felkészült a felszállásra. Pár perccel később kicsit érezhettétek, ahogy a hajó emelkedni kezd, majd kimegy szép lassan az űrbe és belép a hipertérbe. Aztán egyszer csak a hajó kommunikációs rendszerén keresztül Ocheron mester hangját halljátok.
- Pár órába bele telik az utazás, szóval helyezzétek magatokat kényelembe. Én a pilóta fülkében leszek, ha kellenék. Addig is kellemes időtöltést mindhármótoknak. - aztán a kom rendszer lekapcsolt. Innentől kezdve volt pár órátok, mely alatt vagy felkészültök, mind arra, amivel csak szembesülhettek, vagy bármi mást is csinálhattatok, kedvetek szerint...

// Innentől 5-6 körig szabad játékot kaptok, melyben lehetőségetek van kifejezni, miképp ütitek el a szabadidőtöket, akár egymással, akár külön-külön.//
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimePént. 23 Május - 6:54:32

Daesha is, és Seth is csak úgy bezárkóztak a ,,saját kabinjaikba" ami azért kissé zavart. De legalábbis zavarba hozott. Attól hogy még vannak kabinok, és pont annyian mint amennyien vagyunk, az nem jelenti azt, hogy muszáj bezárkóznunk és elkülönülnünk egymástól. Az egy dolog hogy Daeshától kirázott a frász, de Sethről ezt nem mondtam volna.
Végül úgy döntöttem, beállok a sorba, és én is bementem a kiválasztott akbinomba, legalább azért hogy körülnézzek. Ledobtam a kistáskám, majd levetettem magam az ágyra. Onnantól viszont nem tudtam mit kezdjek magammal. A fejem mögött összekulcsoltam a kezem, és néztem a plafont kissé durcásan.
Az egész viszont valahogy nem tetszett. És amúgy is az ágy is túl kényelmes volt!
Forgolódtam, forgolódtam, de végül nem bírtam magammal. Felpattantam az az ágyról. Egy kissé bátorlalan kopogás után benéztem Seth kabinjába.
- Esetleg bejöhetek? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeVas. 25 Május - 7:32:23

Vígan olvasgattam, a könyvemet. Már épp a tízedik oldalnál tartottam, mikor amolyan csengő félét és Sadry hangját hallottam. Bár nem tudtam mire vélni, mit akarhatott...
~ Nocsak nocsak, a jelek szerint van aki nem tudja magát elfoglalni... ~
Futott át a gondolat Sadry kapcsán a fejemben. Az ajtó felé néztem, majd vissza a könyvemre. Aztán becsuktam a könyvem, megjelölve, azt ahol tartottam. Felsóhajtottam, kicsit, aztán felkeltem az ágyamból és az ajtó felé mentem. A bejárathoz érbe, az ajtó melletti panelnél megnyomtam egy gombot, mellyel kinyitottam. A kabinom előtt természetesen Miss Lynx volt, a szemébe néztem, és megszólítottam.
- Ööö helló, miben segíthetek? - kérdeztem tőle hírtelen ötlettől vezérelve. Bár eléggé tárgyilagosra sikerült, de most ennél többre nem tellett. Ezt követve, ott álltam kissé meglepett arcot vágva, hogy kiderüljön mit szeretne tőlem...

//Előzmények: A Galaxis --> A Végtelen Űr --> Az Új Köztársaság I. támadóflottája --> Home One --> Központi Hangár//
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27

Tekintve azt, hogy milyen stílusban kérdeztem tőle, és hogy szinte már úgy éreztem magam, mint aki amúgy is összébb húzta magát, nem erre a fogadtatásra számítottam.
Kihúztam magam, és a vonásaim kissé megkeményedtek.
- Nem úgy emlékszem, mintha az étkezőben így fogadtál volna - vontam fel a szemöldökömet, a tekintetemből kissé fagyos csillogás sugárzott.
- Úgy látom ezek szerint zavarok... - jelentettem ki, ennek ellenére nem mozdultam egy tapodtat sem az ajtóból egyenlőre.
- Úgy gondoltam megkérdezem igazából mi is az amibe fejest ugrottam, és úgy tűnt legalább hozzád fordulhatok ilyesmivel. De úgy tűnik jobb talán ha nem kérdezek, és úgy ugrom csak hogy kiderüljön hogy a mély víz nem is olyan mély és kitöröm a nyakam... remélem tényleg olyan fontos volt amiben megzavartalak...
El nem tudtam képzelni, hogy mi lehetett az amibe így belevetette magát alig néhány tízperc alatt. Nem beszélve arról, hogy az egészet én alapvetően nem így képzeltem el, hogy megérkezve mindenki begubózik a saját kis csillivilli patkányvermébe és bambulja a falat. Hanem legalább tényleg megismerhetem valamennyire a többieket, még ha Daesha nem is volt olyan szimpi. De az igazság az volt hogy igazából MÉG MINDIG nem tudtam mi is folyik körülöttem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Galatea Empty
TémanyitásTárgy: Re: Galatea   Galatea Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Galatea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr :: Az Új Köztársaság I. támadóflottája-
Ugrás: