Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Denon Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Denon Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Denon Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Denon Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Denon Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Denon Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Denon Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Denon Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Denon

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 28 Ápr. - 22:49:21

A Denon egy városbolygó, a Koréliai és a Hydiai kereskedelmi út kereszteződésénél kering. A lakossága kisebb mint a Coruscantnak.
Vissza az elejére Go down
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 28 Ápr. - 22:54:39

Már három hónap is eltelt azóta, hogy a Köztársasági erők kiverték a Denonról a megmaradt birodalmi flottát és megkezdték az újjáépítést. Meron családja természetesen beszállt a vagyonával ebbe és a Köztársaság szövetségeseivé váltak.
Egy napon Meron édesapja kopogtatott a fiú szobájának ajtaján, majd belépett és elmosolyodott.
- Nem fogod elképzelni hogy kivel találkoztam ma. Egy régi cimborámmal, aki történetesen az InComnál dolgozik és kiderült, hogy az egyik fejes épp a bolygón van. Tudod, az InCom az a cég, akik gyártották az X-szárnyúakat és az A-szárnyúakat. Azt mondta, hogy ma Veradun elnök bált rendez és megvagyunk hívva. Szerintem érdekelheti őket a géped sorozatgyártása. Mit szólsz? Megvan még a szmokingod, kölyök?
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 28 Ápr. - 23:24:18

Már több mint fél éve elkészültem a Shrapnel terveivel. Nem sokkal ez után visszaköltöztem anyuékhoz, mert nem volt okom a faházban maradni. Néha ellátogatok a galaxis egyik-másik pontjára, ha valami sejtés vagy hír alapján úgy érzem, hogy az adott helyen lehetnek érdekeltségei a lázadóknak. Eddig annyi haszna volt az utazásaimnak, hogy végre megtaláltam a Z-95-ösömhöz azt a már húsz éve nem gyártott tekercset, amit szerettem volna beleépíteni. Ezen felül sajnos semmire nem jutottam, így mikor apu belép a szobámba és közli a hírt, akkor felvillanyozódom.
- Szmokingból nincs hiány, és majdnem mind bevethető állapotban van. Azért - mosolyodom el, - arra kíváncsi lennék, hogy mi az oka a bálnak.
Előszedem a szmokingot meg a cipót és lepucoltatom az egyik takarító droiddal, miközben összekészítem a személyes holmimat, pl a kis kézi számítógépet, az adathordozót. Az indulási idő közeledtével, a patyolat tiszta ruhát kézhez kapva percek alatt kiglancolom magam és útra kész vagyok. Szívem szerint a saját hajómmal mennék, de az még is csak hülyén nézne ki, ráadásul talán a bál közelébe sem engednének vele. Így apa direkt reprezentálási célokra vett luxuryával megyünk.
Vissza az elejére Go down
bosspredi
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeSzer. 8 Május - 3:28:58

- Azt reméltem is. Mi is történt a legutóbbi szmokingoddal? Ja igen, az a dug kiégette a pipájával és napokig mindenki azon a holofelvételen röhögött, amin te körbe-körbe rohangáltál égő nadrággal. Megünnepeljük a Denon felszabadulását és hogy csatlakoztunk a Köztársasághoz. Miután felöltöztél legyél a garázsnál.
A sikló már ott várja. Az apja ott van mellette és pont a Luxury.
- Na, itt a gép. Indulhatunk is.
A bált a Denoni kormányzói palotában rendezik. Már egy csómóan a bejáratnál vannak, emberek és más fajok egyedei. Ahogy a sikló leszáll, egy protokolldroid érkezik a fogadásukra.
- Üdvözlöm önöket uraim, kérem kövessenek.
A bálterem tágas a falait foszforeszkáló mozaikok díszítik. . Meront az édesapja egy tekintélyes magasságú férfihoz vezeti. Az alak vékony, sápadt, az állán szürke kecskeszakáll díszeleg, a szeme teljesen fekete.
- Fiam. Joolo Bund, az Incom képviselője.
- Az édesapja sokat mesélt a terveiről - mondja a férfi, majd kezet nyújt Meronnak. - Mesélne nekem is róluk?
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimePént. 10 Május - 4:52:00

- Még jó, hogy Zvorn észnél volt és leöntött vízzel. - Nevetem el magam az emlék hatására. - Elég hülyén éreztem magam csurom vizesen, kiégetett fenekű nadrággal.
A tágas siklóban kényelmesen utazom. A kormányzói palotában még nem jártam, sosem volt ott dolgom. Így most körbepillantok az impozáns épületen. Sok időm nincs nézelődni mert jön a droid és bekalauzol minket a bálba. Odabent aztán egy humanoidhoz csatlakozunk, aki nem teketóriázik sokat, azonnal a közepébe vág.
~ Hála a jó égnek, hogy nem kell még lefutnunk ezer udvariaskodó kört, hanem In medias res. Tetszik a fazon. ~
Elfogadom a felém nyújtott kezet.
- Üdvözlöm. - Nem mutatkozom be, úgy is tudja ki vagyok. - A terveimből egy vadász rajzolódik ki. Vadász-vadász elleni űrharcra fejlesztettem ki elsősorban, de nagyon jó felderítő és sokkal pontosabb rajtaütések hajthatóak végre vele, mint akár egy TIE-bomberrel. Profi pilóták keze alá való. Kicsi, kompakt, gyors és üzembiztos. Figyeltem rá, hogy ne tegyek bele nehezen előállítható, nehezen hozzáférhető anyagokat és alkatrészeket meg arra is, hogy könnyű legyen karbantartani és javítani is. Légkörbe viszont nem való, mert ott eléggé nehezen kezelhető. Katapultja nincs, de nem is kell neki, mert akkor is fennakadás nélkül működik, ha már félig szét van esve. A páncélozása is gyatra, de a páncél helyett kárpótlásul van egy minimális pajzsa. A tűzereje alacsony, de mindegyik lézerágyúnak kétszáz fokos térszögű mozgástere van, így a négy fegyverből kettő, állandó tűz alatt tudja tartani a célpontot. Az harcstílusa leginkább egy A-wingéhez hasonló, csak a Shrapnel sokkal gyorsabb és jobban manőverezik, ráadásul még három és fél méter hosszú sincs. Az alapverzió csak R2-essel repülhető, egy dual ionmotor hajtja és hiperhajtóműve is van. A felderítő változat valamivel jobban repül légkörben és nagyon jók a szenzorai, valamint repülhető asztrodroid nélkül is. A harmadik verzió pedig egy csatahajók mellé kifejlesztett támogató vadász. Ennek nincs hiperhajtóműve, viszont dual helyett trial ikermotorja van. A több energia pedig erősebb pajzsokat és magasabb tűzerőt jelent. Viszont a harmadik változat is csak asztrodroiddal repülhető.
Elhallgatok és várom a véleményt. Minden bizonnyal ezen a véleményen áll vagy bukik a hajóm sorsa, így nem csodálnám, ha felfedezhetőek lennének rajtam az enyhe izgatottság jelei.
~ Na nagyfater most figyelj, mert most ugrik a majom a vízbe. ~
Vissza az elejére Go down
bosspredi
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 19 Május - 23:24:46

Az idegen a hüvelykujját az állához illeszti, majd lepillant a fiúra, ahogy ezt hallja.
- Érdekes a koncepció, az Új Köztársaságnak egy új típust akarunk kifejleszteni az eddigi vadászgépek tehermentesítésére és persze civil használatra. De mint tudja ifjú barátom, az INCOM elsősorban hadi megrendelésekből akarja magát fenntartani. A Birodalom bukása után újjá kellett szerveznünk magunkat. A maga vadászgépe könnyen gyárthatónak tűnik. Még beszélünk erről.
Egy duroszi férfi lépett oda hozzájuk, meghajolt a férfi felé. Közben egy fekete hajú estélyi ruhás nő lépett oda Meronhoz. A szemei macskaszerűen igézőek voltak.
- Míg a főnököm beszélget az üzlettársával, addig kérem jöjjön velem. Nem hív meg egy italra?
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimePént. 24 Május - 21:04:39

~ A majom a vízbe ugrott, de tud úszni. ~
Villan bennem a gondolat a férfi válaszát hallva.
- Rendben Mr. Bund. Tudja hol talál meg, érdeklődve várom a megkeresését.
Egy baráti mosollyal elfordulok tőle, hogy szembetaláljam magam egy fekete ciklonnal.
~ A mindenségit. Ha nekem ilyen alkalmazottaim lennének... ~
Vigyorgok magamban, miközben pár pillantással végigmérem a nőt.... Na jó, mondjuk úgy, hogy majdnem egy teljes másodpercig enyhén tátott szájjal bámulom. De az enyhém tátott szám pillanatok alatt mosolygós lesz én pedig könnyedén fogadom el a felajánlott társaságot.
- Örömmel hölgyem, akár kettőre is. - Közben leesik, hogy apu közben kereket oldott. Nem zavar a dolog. Jelzés értékűen teszek egy lépést a közeli pult felé majd meg- és egyben félreállok, miközben a nőre pillantok.
- Csak ön után.
A pulthoz érve ismét felveszem a beszélgetés fonalát.
- Mire hívhatom meg?
Ha csak nem valami női italt kér, akkor ugyan azt rendelem magamnak én is, ellenkező esetben egy pohár bort. Míg az italunk megérkezik, újra kérdezek.
- Hogy szólíthatom önt szép hölgy?
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeSzomb. 1 Feb. - 7:07:18

Meron Trilar

- A nevem Maryna. Ami azt illeti, láttam, hogy nagyon izgatott volt a társaságban és gondoltam jól eshet egy kis hűsítő. S ahogy láttam, sikerült felkeltenie a főnököm figyelmét is.
Közben a pultos meghozta a kért italokat és Maryna rögtön bele is kortyolt.
- Ízletes ez a brandy.... S mi szél hozta önt ide az üzleti világ szívéjes báljára?
Tette fel neked a kérdést a szemrevaló partnered... Közben körülöttetek is láthatóan zajlott az élet, a hatalmas díszes terem megtelt számos emberrel és más faj tagjaival is. Így a nyüzsgés is nagyobb lett. S míg te a csinos Maryna társaságát élvezted, addig héhány méterre csilingelés halatszott. A jelek szerint bejelentés készülhetett. Aki a bejelentést készült megtenni, az pedig Veradun elnök volt Joolo Bund társaságában. Még te is jól láthattad, hiszen a bálteremben volt egy szimpad is, mely kiemelkedett a padlózatból. Így elérve, hogy a zenekar és a szónokló fél is kitűnhessen a tömegből.
S amint csend lett, el is kezdte a beszédét...
- Hölgyeim és úraim, tisztelt egybegyültek...! Azért került megrendezésre ez a kis öszejövetel, hogy megünnepeljük eme újjászületett bolygó újjászületését és a csatlakozásunkat az Új köztársasággal. S öröllel látom és tapasztalom, hogy a céljaink és törekvéseink szép lassan megvalósulnak. Engedjék meg, hogy bemutassam önöknek Joolo Bundot az InCom egyik vezérigazgatóját és részvényesét. Őné a szó. - Ekkor a két férfi helyet cseréltek, közven udvariassan kezet is ráztak egymással, majd a hang modulátorhoz sétál és folytatja a szónoklatot.
- Üdvözlok minden kedves vendéget itt ma este. Nagy öröm számomra, hogy itt lehetek, ezen a nagy jelentőségű napon. Nem csak azért jöttem, hogy képviseljem az InComot. Hanem azért is, mert támogatjuk a Denont és népét. S egyben szeretettel köszöntök minden kedves jelenlévőt az Új köztársaság köreiben is. De eről bővebben, majd az elnőkúr számol be önöknek. De van itt más is, amit meg szeretnék osztani önökkel. Nem csak az előbb elhangzottakért jöttem ma ide... A cégünk fülébe jutott egy lelkes fiatal mérnők új terveinek híre is. S ahogy az InCom, úgy én is a saját szememmel akartam meggyőzödni erről az új elképzelésről. De elég a szóból... Had mutassam be önöknek ezen új korszak alkotó tervek alkótóját, aki segíthet mindanyiúnkat elinditani az Új köztársaság egy új dicső korszakába... Üdvözöljék nagy bizalommal Meron Trilart! Fiam, kérem fáradjon fel a színpadra és szóljon pár szót!
Ekkor a tömeg hírtelen nagy meghökkenéssel fogadta az elhangzottakat és össze vissza néztek, hogy vagyon Mr. Bund kiről is beszélhetett... Ekkor az elragadó Maryna rád szegezte tekintetét és bátorítóan kellemes lágy hangján megszólított...
- Na meny nagyfiú és adj bele mindent... Később még találkozunk...
Így rád várt a nagy lehetőség, hogy valami nagy dolog részese lehess és a nevedet még több neves személy ismerhesse meg... Csak ki kell, hogy meny a színpadra és valami frappáns szöveggel lenyűgözni a közönséget...

//Meron én elkezdtem folytatni a játékodat, hogy te is újra bekapcsolodhass a játéktér eseményeibe. Remélem újra nagy lelkesedéssel veted bele magad a poszt írásokba, mint régen. A későbbiekben Yoda szelleme, fog neked mesélni, én csak kisegítettem, mert sajnos, holnapig nem tud lenni. S nem akartam, hogy sokáig játék nélkül maradj addig is. Ha kell, majd még írok egy-két mesélőit, ha Yoda közben még nem venné át... Addig is jó játékot. Smile//
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeSzomb. 1 Feb. - 12:39:10

- Jól gondolta Maryna, tényleg jól fog esni egy ital. - Válaszoltam helyeslően.  - Az üzleti világ báljára ugyan az hozott amivel felkeltettem a főnöke figyelmét. Terveztem egy vadászgépet és szeretném sorozat gyártatni. - Belekortyoltam a saját italomba. - Jó választás volt a brandy. Azt hiszem hazafelé sem én fogok vezetni. - Mosolyodtam el. - Járt már a Denonon korábban?
Ha van egy kis szerencsém, akkor lesz majd alkalmam körbevezetni a hölgyet a bolygón. Határozottan kellemes időtöltés lenne.
Az elnök beszéde nem ért váratlanul, elvégre ő az elnök, szinte elvárás, hogy ilyen alkalmakkor tartson egy beszédet. Pláne, hogy ő a házigazda. Az már meglepett kicsit, hogy az InComos ipse is szót kapott.
~ Úgy tűnik ő a díszvendég.~
A színpadi szerepléstől nem ijedtem meg. Világ életemben kidumáltam magam akárhonnan. Azért igyekeztem jó formámat nyújtani, hogy a jelenlévő fejesek megjegyezzék az arcomat és pozitív képzeteket társítsanak hozzá. Egy szép hölgyet ennek ellenére sem hagyok csak úgy ott, így válaszoltam a macskaszerű szemekbe nézve is.
- Remélem is, hogy még találkozunk. Úgy sejtem nem csak az italok terén jó az ízlésed.
Aztán felmentem a színpadra és elsőként biccentettem a két férfinak.
- Elnök úr, Mr. Bund, - végignéztem a tömegen, - kedves jelenlévők.
Közben kicsit megörültem, mert több ismerős arcot is láttam a színpadról körbenézve.
- Nem beszélek önöknek most a hajóról, mert a tervekben minden benne van feketén fehéren. Ami még nyomósabb, hogy a színpadon állva egy igen szemrevaló hölgy társaságát vagyok kénytelen nélkülözni, így nem maradok soká. - Közben egyenesen Marynára néztem és elég ideig nyugtattam rajta a tekintetem, hogy bárki követhesse a pillantásomat és beazonosíthassa a szóban forgó szemrevaló hölgyet. - Egy dolgot még is elmondanék. Nagyapámat emelném ki aki voltaképp életre hívta ezt a hajót, a Shrapnelt. Nagyapám volt az aki pár tervvel és főképp hatalmas lelkesedéssel megkeresett engem, hogy alkossunk egy új vadászt. Ő már nem lehet közöttünk és én nem vagyok képes pótolni azt a több mint fél évszázados katonai tapasztalatát ami igencsak jól jött a tervezés kezdetekor és ami a halála után nagyon hiányzott. Az ő álmát kezdtem valóra váltani, de mire befejeztem, már az én álmom is lett. - Elmosolyodtam. - Ha van egy kis szerencsém, akkor hamarosan az InCom álma is lesz és ki tudja, ha ez beválik akkor egy szép napon talán majd maga Mr. Bund keres majd meg engem, hogy egy nagyobbacska hajó megálmodásával bízzon meg. De addig még sok dolgunk van, kezdetnek érezzük jól magunkat ezen a kitűnő bálon. Igyunk hát a Denonra, az InComra és legfőképp, egészségünkre.
Felemeltem a brandys poharam majd belekortyoltam az italba miközben erősen reméltem, hogy Mr. Bund vette, hogy a nagyobb hajó az felhívás volt keringőre.
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 1:55:06

Meron Trilar

Maryna elmosolyodott a szavaidon, de már nem válaszolt csupán figyelte ahogy a pódiumra sétálsz és neki kezdesz a beszédednek. Amikor őt hoztad hóba és mindenki rá nézett fülig vörösödött, de nem ment el, csupán mosolygott egy napot és hallgatott. A beszéded után az elnök lépett oda hozzád.
- Köszönjük a beszédet, Mr. Trilar. Ha a tervek a megfelelő ütemben valósulnak meg és az elvárásoknak megfelel a prototípus, akkor valószínűségeloszlás alkalmaznánk is a cégnél mint tervezőt - mondta, mire a tömeg nagy tapssal reagált.
Az elnök kezed nyújtott.
- Csak így tovább - ezzel engedte, hogy elhagyd a színpadot és visszatérj Maryna társaságába.
Ha oda mentél a lány lesújtó pillantást küldött neked, de pár pillanat múlva mosoly jelent meg az arcán.
- Megtisztelő volt amit mondott, de nem szeretek a középpontban lenni - mondta kuncogva, majd felemelte poharát
- Önre - mondta, majd a koccintás után beleivott az italába.
- Mit szólna ha sétálnánk egyet a kertben. Jól esne egy kis friss levegő. Úgy érzem kezd a fejembe szállni az alkohol - nézett rád kérdően.
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 3:40:36

Meglepő volt a nő elvörösödése, olyan nőnek tűnt aki nem jön könnyen zavarba. De kicsit talán még örültem is a dolognak, legalább meglátszik, hogy érző lénnyel van dolgom és nem egy vasakaratú dívával. Fogadtam az elnök kézfogását egy barátságos kézszorítással.
- Köszönöm elnök úr.
A beszédem elérte a célt, kilátásba került egy jó állás amit nem mellesleg nagy szeretettel töltenék be mert szeretek gépeket alkotni. Nagyapa is megérdemelte, hogy szó essen róla, hiszen ő indított el engem ezen az úton egészen korán. Örültem volna, ha ott van és ő is beseperhet egy szép nagy adag elismerést. Megérdemelte volna.
Kisepertem a fejemből ezeket a gondolatokat amint visszatértem a szép hölgy társaságába. Érdekes volt, hogy hol tegezett, hol magázott, de alkalmazkodtam hozzá. Időt sem engedett válaszolnom a kuncogva elmondottakra, mert rögtön jött is egy tószt méghozzá rám.
- És Önre Maryna. - Mosolyogtam rá majd a koccintás után én is belekortyoltam a brandybe.
Szívesen elkísértem volna a nőt a kertbe csak azt nem tudtam, hogy az itt merre van lévén, hogy sosem jártam még ebben az épületben. De előzékenyen odanyújtottam neki a karom, hogy belém karolhasson.
- Ha tudja merre van itt a kert, akkor csak vezessen és követem kisasszony.
Kiittam a sok tószttól már amúgy is eléggé megfogyatkozott italt a poharamból majd letettem a poharat az asztalra. Így akár a nő, vagy szükség esetén egy protokolldroid kalauzolásával végül remélhetőleg eljutottunk a kertbe ahol kettesben maradva felvettem a beszélgetés fonalát.
- Mi vonz egy gyönyörű nőt ha nem a rivaldafény?
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 9:47:13

Meron Trilar


Mya elmosolyodott a viszont tósztra, majd beléd karolt és elindult a megfelelő irányba.
- Nem először vagyok itt. Elég jól kiismerem magam - válaszolta a fiatal nő és tényleg határozott léptekkel haladt a megfelelő irányba.
A terem elhagyása után néhány folyosón mentetek végig, mire a hátsó kertbe értetek.
- Itt nyugodtan lehetünk. Nem fog minket senki zavarni - mondta, majd felnézett a csillagos égre és arcán látszódott, hogy mennyire is szereti az eget nézni.
- Mindig is jobban vágytam a csillagok közé mint, hogy egy bolygón ragadjak, de aztán a munkám itt marasztalt. Az viszont biztos, hogy ha lehetőségem lesz rá, akkor bejárom a galaxist. Egy remek partnerrel az oldalamon élmény lenne bejárni megannyi világot. De még nem találtam meg azt akivel ezt be merném vállalni - magyarázta, majd leült a padra, és rád pillantott.
- Mesélj egy kicsit magadról. Kíváncsi vagyok milyen ember vagy - nézett rád és a szemében valódi kíváncsiság tükröződött.
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 10:11:10

Leültem a lány mellé a padra és én is felnéztem az égre. Pár pillanatig nyugtattam a szemem a csillagokon majd Marynára néztem és elmosolyodtam.
- Ez most érdekes így belegondolva. Ez a bolygó a szülőföldem és itt nőttem fel. De sosem jártam még ebben az épületben amiben te tökéletesen kiismered magad. Te a csillagok közé vágysz én meg már becsavarogtam az egész galaxist. El akartam felejteni nagyapám halálát. Még most is hiányzik az öreg pedig az endori csatában halt meg azóta meg már eltelt annyi idő, hogy megszokjam a halálának tényét. - Szomorút sóhajtottam az emlék hatására. - De most bizonyosan örül, mert végre beérni látszik a munkánk gyümölcse és lám e mellé bónuszként a társaság is nagyon jó. - Mosolyodtam el. - Élvezném, ha elvihetnék valakit magammal az általam legjobban szeretett bolygókra, vagy épp azokra a helyekre ahol jó kis sztorik estek meg velem. Csak kell valaki, - néztem egyenesen a nő szemébe, - aki szívesen velem tartana, hogy felfedezzük a galaxist és közben talán egymást is.
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimePént. 7 Feb. - 23:20:34

Meron Trilar


Maryna érdeklődve hallgatta a szavaid. Nagyapád halálát halva egy pillanatra a tekintete elszomorodott, de amikor a jó társaságot említetted önkéntelenül is mosoly villant az arcán. A beszámolód végeztével egy kis ideig még mélyen a szemedbe nézett. Szinte láthattad, ahogy forognak a fogaskerekek, hogy mit is válaszoljon az enyhén is "Felhívás keringőre" típusú helyzetre. A lány ahogy gondolkozott egyre vörösebb lett a zavarodottságtól.
- Tudod. Nagyon szimpatikus fiatalember vagy. Mondhatni sajnálom, hogy csak most ismertük meg egymást. Ami a közös utazgatás lehetőségét illeti. Én szívesen társulnék melléd. Hátha kisül belőle valami jó. De csak miután alaposan megismertem a szándékaid - mondta komoly tekintette, de azért pár centivel közelebb ült hozzád.
- Mesélj még a nagyapádról. Milyen embert volt? - nézett rád kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 9 Feb. - 3:40:56

Kissé meglepődtem.
~ Egy órája sem ismerjük egymást, kicsit korai még szándékokról beszélni nem? ~ Gondolkodtam el egy pillanatra és ezt a gondolatot őszintén meg is mondtam.
- Tetszel nekem és nem csak külsőleg. A szándékom az, hogy jobban megismerjük egymást és közben biztos eldöntjük majd mindketten, hogy mit is szeretnénk majd egymástól. Jelenleg nyitott vagyok mindenre. - Mosolyogtam rá. Majd én is megkomolyodtam. - Amint kikristályosodnak a szándékaim, tudni fogsz róluk.
Nagyapám említésére sóhajtottam egyet. Hiányzott az öreg.
- Nagyapám katona volt. Ez az egy szó tökéletesen összefoglalja a jellemét. Tizenkilenc évesen állt be a seregbe és egész életében egyenruhát hordott. Még az eltávjai alatt is ritkán láttam civilben. Apámat is katonai szigorban nevelte. Én voltam a kedvenc unokája. - Mosolyodtam el. - Rengeteget foglalkozott velem már születésem óta. Azt hiszem kezdettől fogva azt tervezte, hogy engem is kinevel katonának. Hát katona nem lettem. - Nevettem fel. - De jobban hasonlítok rá jellemben mint apura vagy anyura. Szeretett a galaxisban csavarogni és szeretett a gépekkel babrálni. Meggyőződése volt, hogy a gépeknek lelkük van. Néha még biztatta is őket, hogy működjenek rendesen, vagy épp megveregette a burkolatukat mert ügyesen dolgoztak. Kötelességtudó volt és fegyelmezett, de sosem volt merev. Szegényebb lett a világ a halálával. - Szomorú pillantással néztem  nő szemébe, de hamar száműztem a szomorúságot és érdeklődve néztem a nőre.
- S te? Te kinek a hatására lettél az aki most vagy?
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 7:32:36

Meron Trilar


Maryna figyelmesen hallgatta a szavaidat. A nagyapádról szóló beszámolódat hallgatva láthatad az arcán, hogy tényleg kíváncsi, és odafigyel minden szavadra. Ahogy befejezted Maryna még néhány pillanatig csak nézett a szemedbe, majd elmosolyodott.
- Először is. Nekem is nagyon szimpatikus vagy. Majd az idő eldönti, hogy mi is alakul ki közöttünk a jövőben. Ki tudja hova vezet az utunk - jegyezte meg sejtelmes mosollyal a nő.
- Ami nagyapád illeti. Remek ember lehetett és most nagyon büszke lenne rád. Nagyon nagy sikert értél el ma. Ha a hajók elkészülnek, akkor végre beérik a közös gyümölcs - mondta, majd felállt és a kezét nyújtotta feléd. Gyere. Mutatok valamit - ezzel megvárta amíg megfogod a kezét, majd elindult kifelé az épület területéről.
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeSzomb. 15 Feb. - 8:23:01

- Azért még nem nyugodtam meg. A neheze csak most jön, hisz még nem jött el a sorozatgyártás kezdete.
Mosolyogtam vissza a nőre.
- De igazad van. Nagyapa büszke lenne rám és nagyon is megérte dolgozni azzal a hajóval, hisz így találkoztunk. Ha nem is lesz a hajóból semmi, azért egy eredménye már lesz. Te. Ha még sem jövünk össze, akkor is megérte.
Ezzel megfogtam a kezét és követtem miközben magamban mosolyogtam.
~ Egy krimiben most az jönne, hogy a csaj csapdába csal mert igazából ő egy ipari kém. ~
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Arbell Whicarr
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Arbell Whicarr


Hozzászólások : 3
Hírnév : 0

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 16 Feb. - 4:08:31

Denon A1_2014_2_16_75ptbsbzae
Volt egy napunk még a szállítmány indulása előtt, ezért ráértünk még tervezni magunknak valami esti elfoglaltságot. Donna rövid utánanézés után tudott egy bálról, ahova valami általa nagyra tartott fejes is megjelent. Így hiába mentem volna én máshova, Donnával nem lehetett beszélni, ha ő eldöntötte, hogy bálba megyünk, oda mentünk. Azt sem tudtam hogy intézte el, hogy felkerüljünk a meghívottak listájára, én nagyvonalúan úgy rendeztem el magamban, hogy biztos volt valami ismerőse. Beszerzett magának egy földig érő vörös estélyit, nekem meg egy rövid méregzöldet. Nem volt apelláta, parancsba adta, hogy befogom, megyek vele és jól érzem magam. Ugye milyen rémes főnök az ilyen? Imádtam.
Mikor már bent voltunk, első dolgunk volt rendelni valami italt. A pult mellett álltunk, mikor Donna kiszúrta a fejest, akit keresett, rögtön megfogta a kezem és maga után rángatott, hogy közelebb kerülhessen hozzá. Az ipse nekem nem volt szimpatikus, nem úgy, mint a srác, akivel beszélgetett. Nem voltunk szentek, simán kihallgattuk a beszélgetést. De unalmas volt a téma, ezért elbambultam.
- Hallottad ezt?! Az a srác egy zseni! Beszélnem kell vele! - mondta Donna csillogó szemekkel.
- Hm? - fordultam felé elábrándozó tekintettel.
- Te mire figyeltél eddig?!
- A foszforeszkáló mozaikokat néztem, nagyon tutik - mutattam a fal díszítései felé.
- Egek! - forgatta a szemeit az ég felé. - Érdemes téged bálba vinni... - zsörtölődött. - Az a srác hihetetlen tervvel állt elő, beszélni akarok vele róla - mutatott a szimpatikus fiú felé.
- Csak nyugodtan, áldásom rátok - vigyorogtam Donnára. - De engem nem hoznak úgy lázba a mérnöki szakkifejezések, mint téged. Ohh... viszont amint látom elkéstél... - jegyeztem meg fintorral az arcomon és a sráchoz lépő szépség felé intettem.
- Csudába! Na mindegy, majd talán később elkapom - adta fel Donna nyomban. Ekkor csilingelés hangzott fel, beszéd következett. Az elnök és a cégvezető után a színpadra hívták a korábbi srácot.
- Mondtam, hogy tud - súgta oda nekem Donna.
Viszont mikor majdnem leszaladt a színpadról, vissza a fekete hajú nő karjaiba, összenéztünk Donnával.
- Ficsúr - állapítottam meg csalódottan. De aztán mégiscsak tartott valami beszédfélét, ami javított a helyzetén.
- Azért így a végére egész aranyos lett - jegyezte meg Donna a taps közben, egyetértettem vele. Csak az összes férfi megszédül egy kivillanó combtól, igéző szempártól. Néha annyira egyszerűek tudnak lenni...
- Megpróbálok beszélni Joolo Bunddal, hátha sikerül a közelébe férkőznöm. Egy ilyen lehetőséget nem szalaszthatok el - vázolta a terveit Donna. - Megleszel addig?
- Persze, menj csak - mosolyogtam rá bátorítóan.
A pultnál ittam még egy pohár pezsgőt, miközben nézelődtem az egybegyűlteken. Ejtettem pár udvarias szót azzal, aki mellém tévedt, de aztán meguntam a dolgot és úgy döntöttem sétálok egyet. Szerettem eltévedni egy-egy helyen, felfedezni minden elrejtett kis zugát. Végül a parkolóban találtam magam, ahol összeütköztem egy droiddal.
- Bocsánat - mosolyogtam rá, majd tovább indultam. Pusztán pár lépést tettem előre, mikor beszélgetés zajaira figyeltem fel. Gondoltam megnézem magamnak az elkóborolt társaságot, hátha izgalmasabbak, mint a bálterembeliek. Viszont mikor egy sikló takarásából észrevettem az egyiküket, egy aqualish férfit, megtorpantam. Nem voltak kellemes emlékeim róluk. Ráadásul fegyverrel hadonászott. Elrejtőztem a sikló mögött és kihallgattam őket. Hárman voltak.
- Minden készen áll, már csak a Főnök jelére várunk - mondta egy emberi hang.
- Szerintem többet is kérhettünk volna egy ilyen akcióért. Elvégre az ipse mégiscsak elnök...
- K#ssolj Grogg, épp eleget kapsz. Ha elszúrod, esküszöm kicsinállak. És velem még mindig jobban jársz, mint a Főnökkel...
Ekkor nyílt a parkoló ajtaja és elkerekedett szemekkel vettem észre a korábbi nőt és Donna kis mérnökét. Egy pillanatra síri csönd telepedett a helyiségre.
- Mi járatban errefelé? - kérdezte meg a korábbi ember. - Csak nem eltévedtetek? - hangjában fenyegetés érződött. Az aqualish, még mindig a kezében tartva fegyverét mellé lépett, a másik ember viszont a sikló mögé húzódott hogy megkerülje azt. Őt nem vehette észre a két eltévedt jómadár. Ez a három korábbi viszont egyértelműen rosszban sántikált. És pont most nem volt nálam fegyver a kiskésemen kívül!
Vissza az elejére Go down
Meron Trilar
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Meron Trilar


Hozzászólások : 17
Lakóhely : Nyíregyháza
Hírnév : 0
Kor : 33

Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitimeVas. 16 Feb. - 5:02:03

~ Ez nem igaz. ~
Képedtem el mikor az ipari kémkedésről szőtt bolond gondolatom valóra válni látszott. Igaz csak részben mert úgy tűnt Maryna sem ezt a két fickót akarta nekem megmutatni. Egyszerűen pechünk volt, hogy pont belefutottunk ezekbe. Azt hamar felmértem, hogy ha nem ártalmatlanítom ezeket akkor ők fognak ártalmatlanítani minket méghozzá véglegesen. Fegyver nem volt nálam. Egy bálba én nem fegyverrel megyek.
~ Legalább is eddig nem azzal mentem. De tuti innentől nem lépek ki a házból nélküle. ~
- Nem tévedtünk el. A hajóm felé tartunk.
Közöltem egyszerűen és akkor végre megszületett a mentőötlet. Gépészmérnök lévén jól ismertem a hajót ami mellett álltunk. Tudtam, hogy a bejárati zsilipajtajuk gyorsan szokott kinyílni. Nagyon gyorsan. Ráadásul ez egy öreg modell volt aminek még nincs is lekódolva a nyitási mechanizmusa, szóval három gombnyomással simán ki lehet nyitni. Nem volt más dolgom, mint lezongorázni a három gombnyomást aztán Marynával együtt beugrani a hajóba ahol egy pillanat alatt be tudom csukni az ajtókat. Akkor már nem árthatnak nekünk. Az egyetlen gond az volt, hogy közöttünk és a menekülést jelentő ajtók között ott állt a két Aqalish. Sosem tanultam harcművészeteket, de mivel többek között a teljes vázizomzatom mesterséges, a gyorsaságom kiemelkedő és azért egy jobb meg egy bal horog nekem is megy. Erre alapozva minden előzmény nélkül egyszerre vertem orrba mindkét férfit. Egyiket az egyik, másikat a másik kezemmel és gyanítom, betörtem az orrukat. Azért csak gyanítom mert nem néztem meg a sérülésüket, hanem kézen fogtam Marynát és a két megzavarodott aqualish között átslisszolva magam után húztam a gép ajtaja felé. Ekkora fogta fel a két gengszter, hogy megtámadtam őket. Mire előszedték a fegyvereiket, én már a sikló ajtajának nyitószerkezetén zongoráztam. Mire megfordultak és lőni kezdtek, addigra kinyitottam az ajtót és belöktem rajta Marynát. Utána ugrottam, de addigra már tüzet nyitottak rám és el is találták a  jobb bokámat. A lövés szerencsére csak súrolt és rögtön ki is égette a sebet. De hiányzott miatta egy darab a sípcsontomból, ennek következtében nem fogok egyhamar futni, de még mankó nélkül sétálni sem. Ráadásul pokolian fájt. Ennek ellenére azonnal bezártam mögöttünk az ajtót és így támadóink kívül rekedtek.
- Jól van? - Érdeklődtem meg a lánytól, mire bólintott. Ott hagytam az ajtó előtt és összeszorított szájjal eltámolyogtam a pilótaszékig miközben meggyőződtem róla, hogy a lánnyal kettesben vagyunk a hajón. Nem siettem mert tudtam, hogy a hajónak csak egy bejárata van, az amit lezártam, hogy kívülről ne lehessen bejönni. Másik bejáratot csinálni, azaz léket vágni rajta meg nem öt percbe telne. Mire beindítottam a motorokat, addigra az egész jobb lábam csípőig lezsibbadt. Alapjában véve rosszul tűröm a fájdalmat, de uralkodtam magamon és előkészítettem a felszállásunkat.
Vissza az elejére Go down
bosspredi
Ajánlott tartalom





Denon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Denon   Denon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Denon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: Ismeretlen Régió-
Ugrás: