Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Dalen Krytal Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Dalen Krytal Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Dalen Krytal Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Dalen Krytal Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Dalen Krytal Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Dalen Krytal Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Dalen Krytal Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Dalen Krytal Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Dalen Krytal

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dalen Krytal
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Dalen Krytal


Hozzászólások : 3
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimePént. 21 Jún. - 7:19:20

Név: Dalen Krytal
Nem: Férfi
Faj: ember
Kor: 40 év.
Erőérzékeny: igen
Foglalkozás: Sötét Jedi.
Születési hely, és idő: Coruscant, B.B.Y. 44.
A karakter története: Huszonnyolc éve születtem, Coruscanton. Az első három életévem szokásos gyermeki élet volt, de utána a Jedi templomba küldtek. Az első dolog volt, hogy elmondták, hogy mi az az erő, még mindig emlékszem a Mester körülbelül egy órás beszédére az erőről, a legtöbb tanulótársam dögre unta magát, de én nem, én élveztem, és csodálatosnak tartottam az erőt. Aztán elkellet készítenem a fénykardomat, kék színű lett. Amikor elkészült, meg kellett mutatnom a Mesternek, megkérdezte, hogy harcos vagy védelmező akarok lenni. Én a harcos választottam. Elkezdtem tanulni a fénykarddal bánás, csínját-binját, és elég jó kardforgató lett belőlem. Meg is jegyezte a mester, hogy nagyon tanulékony vagyok. Aztán egy Mesterem lett. Másnap már meg is kaptam az első küldetésemet vele.  Nagyon izgatott voltam, alig vártam, hogy elinduljunk. Egy fejvadászt kellett elkapnunk. Nem tudom már melyik bolygóra mentünk, mivel régen van, ha eszembe jut szólok. Repülés közben sokat beszélgettünk és nagyon jó barátság alakult ki köztünk. Amikor a földre szálltunk, már egyből lövések sorozata ment el mellettünk. Egy kérdés kavargott a fejembe, ~Honnan tudták, hogy jövünk?~. Kiszálltunk a hajóból, a mesterem egyből elővette a fénykardját és harcolt. Én se voltam rest. Mi ketten voltunk, ők öten, nekünk kedvezett az állás. Én kettőt legyőztem a tanítom pedig hármat. 
Most pedig kaptok egy kis betekintőt a Jedi életemről.
***
Nyugisan pihenek a lakosztályomba, fekszek az ágyamon és a falat bámulom. Hirtelen az egyik Padawan jön be az ajtón, vagyis csak az ajtóban áll.
- Dalen Mester, bocsánat a zavarásért. A Jedi tanács küldött önhöz, hívatják magát. Mosolyogva hallgatom a szavait. ~Mit akarhatnak? Egy küldetés? Biztos, hogy az.~ Felállok, majd a Padawanhoz sétálok, összeborzolom a haját.
- Köszönöm, ifjú Padawan. Mosolygok rá, majd elmegyek mellette, és sietős léptekkel indulok a Jedi tanácshoz. Teljes csend van, csak a lépteim zaját lehet hallani a hosszú folyosókon. Senki nincs a folyosón, csak is én. ~Hol vannak ezek?~  Végre az ajtó elé érek. Bekopogok.
-Szabad Szól az egyik Mester hangja. Belépek az ajtón, és meghajolok, tisztelettudó vagyok tudom, hogy tiszteletet kell adni nekik. 
- Hívattak, jöttem.
-Igen hívattunk, egy küldetést adunk neked. Utazz el a Tatuin nevezetű bolygóra, és kapj el egy fejvadászt. A fejvadász,  mindig hosszú zöld ruhába jár, két fegyveres a harcstílusa, szóval vigyázz, ne becsüld alá.
Bólintok egyet, majd egy másik Mester folytatja.
- Azért téged választottunk erre a küldetésre, mivel tudjuk, hogy beszéled a nyelvet, és nagyon jól ismered azt a bolygót. Ha jól tudjuk, amikor Padawan voltál a Mestereddel sokszor voltatok ott küldetésen, ugye nem tévedünk.? Kérdezi tőlem.
- Nem tévednek. A Mesteremmel tényleg sokat voltunk ott. Szomorúan sóhajtotok egyet, egyszer egy küldetésen,  egy fejvadászt üldöztünk. Egy parancsot kaptam, hogy védjem a hajót, és ne mozduljak el. De én elmentem, mert egy kiáltást halottam, azt hittem, hogy a mesterem volt, de nem. Direkt kiáltottak fel, hogy oda menjek. Elfogtak. A mesterem az élete árán tudott csak kiszabadítani.
- Na indulás! Mondja egy erőteljes hang, ez a hang zökkent ki a gondolkodásból. Meghajolok újra, majd kisétálok. Elmegy előttem egy fiú, biztos tanonc lehet. Megfogom a vállát. Rám néz.
- Kérlek, menj le a hangárba és szólj, hogy készítsenek elő nekem egy hajót. Mondom neki mosolyogva, majd összeborzolom neki is a haját.
- Igen Dalen Mester, megyek. Mondja, majd elrohan. Nem nagyon szeretek a Tatuinon lenni, borzalom milyen népek vannak ott. Főleg azok a buckalakók, barbárok. Sietős léptekkel elindulok újra, már, már futásnak is mondható ahogy én most közlekedek.  Egy hamar a hangárhoz érek, ahol már elő van készítve nekem a IW-006-osom.  Beszállok a járműbe, majd amikor indulásra kész vagyok elindulok. Elég gyorsan szállok fel a levegőbe. Utazás közben folyamatosan azon gondolkodok, hogy miért nem lehet szeretni? Miért kell lemondani majdnem minden emberi érzelemről? Miért?. Hamarabb oda értem, mint ahogy vártam. Leszállok a leszállóhelyre, majd kiszállok a hajóból, és körülnézek. Érzek valamit, sötét erő is van. Az űrkikötőbe fogok menni, ott biztos rátalálok a keresett személyre. El is indulok, miközben sétálok, nézem a különféle teremtményeket, nagyon sok undorító népség van itt. Tíz-tizenöt perc gyaloglás után odaérek. Belépek az ajtón és körbenézek. Sok-sok fejvadász van itt, de nekem csak a zöld ruhás kell. Egy lövés ment el a fejem mellet és kilőtte rám? Persze, hogy a zöld ruhás fejvadász. Elkezd szaladni, én követtem. Majd amikor már nincs körülöttünk senki, előveszem a fénykardomat, és aktiválom. A kék fény parancsra előjött. A vadász elé ugrok, levágom a fegyvert tartó kezét. Felordít, majd térdre rogy. Én rászegezem a fegyverem.
- Le vagy tartóztatva! Majd a hátam mögött egy hangot hallok.
- Öld meg Dalen, öld meg. Mondja a hang, reflex szerűen fordulok meg és sújtok a karddal. De kivédte. 
- Te egy Sötét Jedi vagy, ugye? Kérdem, nyugodtan. A sötét erőhasználó elkezd nevetni.
- Igen, Dalen.[/i.]  Újra csapok a fénykarddal, a hasát veszem célba, de ő egy könnyed mozdulattal kivédi.
-[i] [i]Én öltem meg a mesteredet, állj bosszút érte!
 Kikapcsolt az agyam, szemem elkerekedik. Óriási haraggal, indítom a támadásokat, nehezen védi ki, folyamatosan hátrál. Az erő segítségével, hátra lököm. Elesik. Elé ugrok, majd levágom mint két kezét.
- Ölj meg Dalen! Tudom, hogy akarod. Megöltem a mestered, megkínoztam és élveztem. Mondja nevetve, de haldokolva. Nem bírok az indulataimmal, elveszem a fény kardját, az enyémet elteszem. Majd átszúrom a nyakát, és egy határozott mozdulattal levágom a fejét. Összerogyok. ~Mit csináltam? Nem lehetett volna, megölnöm. Nem. Fegyvertelen volt.~  Hallom, hogy a fejvadász fel kell, felállok és a háta mögé ugrok, majd most nyugodtan elmetszem a fejét a testétől. ~Én most már nem tartozom a Jedi rendhez.~. Egy Jedi vadász hajó száll le mellettem. Kilép belőle egy Jedi lovag. 
-Dalen, mit csináltál?  Kérdezi tőlem. Egy mosoly a válaszom előveszem a saját fénykardomat és a Sötét Jediét.  A Jedi is előveszi az övét. Elé ugrok, majd az egyik karddal óriási csapát mérek a régi társamra. Nagy nehezen kivédi, de a másik csapást már nem tudja, amit a másikkal sújtók. Kettévágom. Ezt valahogy élvezem, jól esik a dühömet kiengedni és sokkal erősebb leszek tőle. Elteszem a fegyverem, visszafelé indulok a járművemhez. Egy fél óra gyaloglás után vissza is értem. Nem tudom, hova fogok menni, nem tudom mi lesz velem, de már a Jedi templomba nem mehetek vissza többé. Kinyitom az ajtót, belépek a járműbe és meglepődök mivel ott ül a székbe egy ember. Reflex szerűen a fegyveremhez nyúlok, de ő az erő segítségével magához húzza.
-Nem akarlak bántani. Mondta, majd visszadobta a fénykardokat.
-Ígéretes Sötét Jedi leszel. Most elmegyünk a főhadiszállásunkra és kapsz egy feladatot. Mondta nekem mosolyogva, majd intet, hogy üljek le mellé. Bólintottam, majd azt teszem amit mondott. Annyira elgondolkoztam, hogy még az utat se néztem. Egy órányi repülés után odaértünk. Kiszálltam, nem is néztem körbe csak mentem a bizonyos Sötét Jedi után. A gyakorlóterembe mentünk ha jól hallottam. Elővette a fénykardját neki csak egy volt. Azt mondta, hogy vegyem elő én is és támadjak rá. Elővettem habozás nélkül, majd elkezdtem neki futni, ő csak állt nyugodtan. Felugrottam a levegőbe egy előre szaltóval próbáltam a hátába vágni a kardot, de ő hirtelen megfordult és kivédte. Erő segítségével megpróbálom ellökni de ő ellenállt és kiderült, hogy ő jobban használja az erőt mint én. Hátra estem. Kicsit vártam mire felkelek. Most ő támadt, nagyon gyors volt alig tudtam kivédeni a támadásokat, de sikerült. De a lábamra nem figyeltem, kigáncsolt majd a rám szegezte a fegyverét. Azt mondta nem leszek rossz és, hogy ő fog engem tanítani ő lesz az új mesterem. 




Karakter külseje: Feketés-barna  nem is hosszú, nem is rövid hajam van, legtöbbször a kapucni a fejemen van, kivéve akkor amikor a Jedi tanács elé állok, mert tudom, hogy az tiszteletlenség, ha úgy állok eléjük. 170 centiméter magas vagyok, a testalkatomért nem panaszkodhatok, mivel elég sportos vagyok. 
Karakter jelleme: Régen:
Jószívű vagyok és segítőkész. Bárkinek, bármi kérdése van válaszolok, aki segítségre szorul annak, ha tudok segítek. Sokan azt mondják, hogy tanulásra fogékony vagyok, szerintem igaz, mivel amikor tanulásról van szó, nagyon hamar megtanulom amit kell és tanulás közben nem mókázok, nem kalandozik el az elmém.  

Most: Nem utálja a Jediket, egyáltalán nem, csak a tanaikkal nem ért egyet. Ha nem muszáj nem öl, de ha valaki kihúzza nála a gyufát, annak azt ajánlom, hogy szaladjon ki a világból.

[/i]

[/i]


A hozzászólást Dalen Krytal összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 15 Aug. - 9:17:10-kor.
Vissza az elejére Go down
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimePént. 21 Jún. - 22:46:04

Kiváncsi vagyok, hogyan válltál Sötét Jedivé, írj még 30-40 mondatot, szólj és megnézem.Smile
Vissza az elejére Go down
Dalen Krytal
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Dalen Krytal


Hozzászólások : 3
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimeVas. 23 Jún. - 3:08:52

Megvan.
Vissza az elejére Go down
A Mindenható Erő
3.szint-16 karakterpont
3.szint-16 karakterpont
A Mindenható Erő


Hozzászólások : 227
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimeSzer. 26 Jún. - 9:19:21

Ahogy láttom a karaktered 40 éves, mit csinált addig az időpontig amikor a játék kezdődik. Kérlek, ezt is írd bele, kidolgozottan.
Vissza az elejére Go down
Dalen Krytal
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Dalen Krytal


Hozzászólások : 3
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimeCsüt. 15 Aug. - 9:18:36

Kész, nem írtam le a 40 évet mivel akkor egy regényt is írhattam volna.
Vissza az elejére Go down
Főkancellár
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Főkancellár


Hozzászólások : 57
Hírnév : 0

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimePént. 4 Okt. - 4:56:27

Üdv!

Én is elolvastam az előtöridet. S mielőtt elfogadnám, volna pár dolog, amit kérek tőled...

1.: Az előtöridben nem igen érezhető az idő múlása, sem a különböző korszakok, melyeken keresztül ment. Megkérlek, két-három mondatban érzékeltesd, hogy az előtörténeted bizonyos szakaszában, az idővonal szerint nagyából milyen korszakban volt akkor a karid. S az életed különböző szakaszait kicsit tagold szét.
2.: Kicsit hiányolom azt is, hogy az sem derül ki, pontosan milyen pozícióban van jelenleg a karid... Az már kiderült belőle, hogy miképp lettél tanítvány, de arról, már egy szó sem esett, hogy hogyan lettél Idősebb Padawan, vagy akár Lovag... Ahogy a próbákra sem tettél semmi utalást.
Ugyanis, köztudott, hogy mielőtt a rend új titulust adna (Ifjonc, Padawan, Idősebb Padawan, Jedi Lovag, vagy végül Jedi Mester) Kérlek érzékeltesd, hogy a felsorolt Jedi rangok közül melyiket, miképp érte el. S azt is, hány éve Jedi, valamint a 66-os parancsra is tégy valami utalást. Valamint arra is térj ki, mi lett veled miután a Jedi Rend szétesett...
S az Előtörténeti sablonban is történt némi változás, kérlek olvasd át a mintát, és egészítsd ki, azzal, ami nálad hibádzik...

Bocs, hogy ennyi mindent kérek tőled, de ha mind ketten azt szeretnénk, hogy mielőbb játszhass, akkor az Elötörid minőségére is oda kell figyelni, na, meg a mennyiség sem elhanyagolandó! Tudom, hogy ennél többet is képes vagy kihozni magadból, csak kis ösztönzés kell...
Vissza az elejére Go down
https://swnewworld.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dalen Krytal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Karakterközpont :: Előtörténetek, bővítések és adatlapok :: Erőhasználók-
Ugrás: