Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Huloon Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Huloon Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Huloon Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Huloon Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Huloon Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Huloon Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Huloon Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Huloon Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Huloon

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Huloon   Huloon Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 7:27:28

A bolygó a Hutt űrün bellül a Bootana Hutta űrvidékében található... Azon bellül is a Huloon rendszerben.
Korábban egy rabszolga fajá vált Huloons nevű lények lakták a bolygót. De a Huttok lettek végül többségben a bolygón... S nekik is köszönhető, hogy az őslakosságból rabszólga lett. Késöbb a Huloons népet természetvédett fajnak nyílvánították. Majd a huttok kiszorították őket ősi otthonukból és tovább terrorizálták őket...
Egy érdekesség, hogy ez a bolygó, az egyik legrégebben felfedezett bolygók közé tartozik.
Szerepe volt a YE 15.000-ben és YE 8.000-ben is szerepe volt a Kymoodon Era és a Rianitus időszakban.
A Huloonnak továbbá szerepe volt még a Sith Birodalom hóditásában és az Új Sith háborúban is YE 2.000-ben és YE 1.000-ben is.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 7:48:05

Jorak Salan

A helyzet nem volt kellemes, még a bolygó légkörében is lehetett érzékelni a bolygó körüli űrharcokat, melyet a légköri zord idő tett még szaftosabbá. Közben Tyr próbált neked is valami bővebb választ adni...
- A Huloon rendszerben vagyunk, a Hutt űr szívében. A két jelenlegi nagyhatalom, ádáz harca, már ide is elérhetett... Mi meg éppen bele csöppentünk... - felelte neked erőteljes hangon, melyen érezni lehetett, hogy a figyelme nagyrészt a hajója irányítása vonta el...
De a jelek szerint több dologra is képes volt figyelni. S párszor még abban is segített, mikor mit, és hol aktiválj, vagy babrálj a vezérlőn...
S már a felszín sem volt messze... Még egy kicsit ugyan ki kellett tartanotok, hogy földet érjetek. De ez már csak idő kérdése volt. Aztán a nagy elfoglaltságodban, hogy segítsd egyben lerakni ezt az életet jelentő nagy teknőt, Tyr is folytatta a röpke beszámolóját.
- Azért jöttünk ide, mert itt találkozom egy jó barátommal, aki további infókkal szolgálhat a későbbiekről... S majd csatlakozik is itt hozzánk... Egy-két haver kíséretében...

//Előzmények: A Galaxis --> Hutt Űr --> Nal Hutta --> Nar Shaddaa//

Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeHétf. 30 Szept. - 8:24:22

Huloon rendszer. Nagyszerű. Ez egy igencsak semmitmondó volt számomra. Az legalább bíztató, hogy biztosan nincs se birodalmi, se lázadó bázis. Vagyis köztársasági. Nehéz megszokni az új helyzetet.
Az megnyugtató volt, hogy magunk mögött hagytuk a csatázókat, és már csak hajó egyben tartására kellett odafigyelni. Amihez nem értettem azt elmondta Tyr, így könnyebb volt az én dolgom is.
Mint kiderült, újabb gazfickókkal gazdagodik hamarosan szűk ismeretségi köröm. Újra előjött félelmem, hogy pancsereket kapok magam mellé. Nem tudom továbbá, hogy ezekben a körökben mit takar a ,, jó barát” kifejezés. Remélhetőleg azt amit nálam és megbízható útitársként lehet majd rá tekinteni. Bár Tyr barátja nem feltétlenül az én barátom. Megkérdezni nem árt amúgy ezeket a dolgokt:
- Megbízhatunk a barátodban és a bandájában?- a végén szándékosan használtam ezt a lekezelő szót és olyan hangsúllyal ejtettem, hogy ezt ő is észre vegye.
Remélhetőleg ismeri őket, és eltudja oszlatni efféle kételyeimet.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeKedd 1 Okt. - 6:24:30

Jorak Salan

A nagy munka során, mely révén Tyr a légkörrel birkózott, hirtelen furán nézett rád, a szavaidat hallva. Majd elmosolyodott, s röviden folytatta...
- E-miatt nem kell aggódnod. Már évek óta ismerem őket és sok dolgon mentem keresztül velük. Az ok, hogy így találkozunk velük, egyszerű, így nem kelthetünk nagy feltűnést, plusz míg én a az üzletet intéztem, ők információkhoz juthattak ezen idő alatt. Szóval ne izgulj, az életem is rájuk bíznám bármikor. - mondta mosolyogva.
Nem sokkal később némi keresés után Tyr talált egy alkalmas leszálló helyet, ami nem feltűnő, és a javításokat is meg lehetne ott oldani... Majd ezt veled is tudatta...
- Na itt leszállhatunk... Amint leszálltunk felbecsüljük a károkat, majd találkozunk a barátaimmal a megbeszélt helyen. - Ezután kissé zütykölödve és rázkódva de sikerült letetti egyben a gépet. aztán még állított pár dolgon a müszerfalon, majd felés fordult székestől...
- Mond mennyire értesz a javításokhoz?
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzer. 2 Okt. - 9:35:43

A figyelmemet nem kerülte el Tyr furcsa ábrázata. Legjobb azonban, ha belemegyek a játékba.
- Rendben, nekem ennyi elég! – mondtam, de figyelni fogok azért.
Megkönnyebbültem mikor egyben földet értünk. Nem sokat repültem eddigi életem során, pláne nem űrcsatából menekülve. Persze mindent el kell valamikor kezdeni. Ellenőriztem én is pár műszert, legalábbis azokat amiket ismertem. Ez amolyan megszokás volt, bármit csináltam, a végén leellenőrzök mindent.
Tyr következő kérdése egy kicsit felkészületlenül ért. Én és a szerelés? Az egy dolog, hogy a galaxis legtöbb járművét tudom valamennyire kezelni, de hogy hogyan is működnek, vagy miként javítsam meg? Amúgy is azt hittem én itt az izom leszek. Ha gikszer van, akkor jövök én a képbe, és lövöm ki magunkat a helyzetből.
- Bocs haver, de gőzöm sincs a hajókról e téren. Elrepülök vele, de megjavítani már más tészta. Maximum ha segíteni kell valamiben, de magamba használhatatlan vagyok.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeCsüt. 3 Okt. - 7:23:59

Jorak Salan

Tyr is le ellenőrizte, a műszereket, miután leszálltatok, s közben végig halgatott téged. Ahogy rád nézett, látható volt rajta, hogy már gyanította korábban is, hogy te inkább a harchoz értesz, mint sem a javításokhoz...
De sajnos, itt már kicsit többre is szükséged lesz, mint a harci tudásod és tapasztalataid... Így kénytelen leszel, bizonyos dolgokban a társaidra is hagyatkozni... Kis csend után Tyr felelt az utóbbi kijelentésedre.
- Nos nem nagy gond, majd belejössz... Már azzal is sokat segítesz, ha részt veszel a károk felmérésben és asszisztálsz majd a javításoknál. - mondta elmosolyodva, hisz ő már megtanulta, hogy az élet az ember igazi tanító mestere, s nem csak az, amit az iskolákban megtanítanak... Azzal felállt és elindult hátra felé... Majd a pilótafülke be és kijáratánál vissza fordult. Majd a fejével intett és közben szólt is neked.
- Na gyere, kezdjük a kárfelmérést a gépházban. - azzal vissza is fordult a gépház irányába és megkezdte az útját...
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimePént. 4 Okt. - 4:47:31

Kicsit megkönnyebbülve konstatáltam, hogy nem úgy tekint rám, mint valami szuperhősre, aki mindenhez ért. Majd igyekszek segíteni neki, de többet nem tehetek. Ki tudja, talán még ragad is rám valami. Azért remélem, hogy nem nagy a kár, nem akarok itt ragadni.
Intett, hogy menjek utána a gépházba, én pedig eleget tettem kérésének. Próbáltam összeszedni valamit a hajtóművekről, de nem voltam még a közelében sem egynek. Jobb lesz, ha Tyrre hagyatkozom.
-Szerinted mekkora lehet a kár? Gondolom van annyi tapasztalatod, hogy érezd repülés közben, ha valami kipurcan. – kérdeztem.
Csak próbáltam barátkozni. Az akadékoskodásom, és a bizalmatlanságom, már biztosan feltűnt neki is. Egy kicsit hátha oldja a feszültséget.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimePént. 4 Okt. - 8:49:09

Jorak Salan

Huloon 587px-Naamloze_Smuggler
Tyr

A folyosón haladva itt-ott gyenge füst volt... Mikor kiértetek a folyosóról, egy tágasabb helysége értetek. Onnan bal felé fordulva átmentetek egy nagy helységbe, melynek közepén egy nagy holo terminál volt... Azt megkerülve folyattátok utatok. Közben Tyr is válaszolt neked.
- Nos nem tudom, remélem, csak olyan károkat szenvedtünk, amiket ki is tudunk javítani... S igen, sokszor kényszerültem, már magam is űrhajót javítani, így megtanultam, meg van egy szerelő haverom, aki segített és beavatott... - miután válaszolt, már biztos lehettél, hogy nem ma kezdte ezt az életmódot, így ebben is, és még ki tudja mikben szerezhetett már jártasságot az évek alatt. Nagy szerencséd volt, hogy egy ilyen alakba botoltál bele, és nem egy vérengző gyilkosba....
A nagy holo terminálos terem után elhaladtatok a kiszálló platform mellett is, aztán egy folyosó következett, mely jobb oldali irányba kanyarodott. Aztán az út véget is ért, mert bal kéz felől már ott is volt a gépház bejárata...
Ahogy beléptél, már láthattad, ahogy egy R2-es droid épp már végezte is a javítások egy részét. Tyr is örült, hisz, így gyorsabban haladnak majd a munkálatok...
- Áhh R2 M5, jó hogy ittt vagy. - A kis droid forgatta a kupola szerű "fejét" és bináris fütyörészéssel válaszolt a gazdájának... Közben Tyr is kinézett magának egy helyet, majd oda sétált és elkezdte átnézni azt.

Huloon R2-D1_1
R2 M5
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimePént. 4 Okt. - 21:08:21

A Tyrről alkotott képet, még inkább megerősítette a válasz. Eddig is tapasztaltnak gondoltam, de így már biztosra vehetem. Ez megnyugtató is volt, meg nem is. Bár a kételyeim egyre jobban a háttérbe szorultak az együtt töltött rövid idő alatt, de azért egy kicsit még mindig tartok tőle, hogy átver. Addig is jobb odafigyelni rá, de ez inkább a tanulás miatt volt. Út közben próbáltam memorizálni a hajó belsejét is, hogy tudjam mi merre van.
A gépházban találkoztam a hajó egy másik utasával is. Sosem rajongtam a droidokért. Végül is egy ember többre képes. A droid csak azt tudja amire be lett programozva. Persze hasznosak, mint ebben az esetben is, de nem veszem őket emberszámba, nem is kötődök hozzájuk, mint páran szoktak.
Én is elkezdtem szétnézni, hátha találok valami szembetűnően hibás dolgot. Persze nem értek sokat hozzá, de ha valami törött és szikrát hány arról könnyen eltudom dönteni.
-A találka milyen messze van innen? Útközben számíthatunk valamiféle ellenállásra?- a végén rossz szót használtam. Ez nem volt szándékos, már annyira beléivódott a rohamosztagosoknál, hogy ösztönösen ezt a szót használom. Egy kicsit későn vettem észre a hibát, gyorsan el is fordultam tőle vissza a megfigyelt terület felé. Remélhetőleg nem árultam el magamat.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzer. 9 Okt. - 7:22:49

Jorak Salan

Tyr hozzá is látott a hajtómű károk felmérésében, míg a kis R2-es is szorgosan, már végezte a javításokat. Aztán Tyr letette a hordozható számítógépét, mely a károk elemzését végezte, mert látta, hogy próbálod hasznossá tenni magad... Több kevesebb sikerrel...
- Látom próbálsz segíteni valamiben... Had könnyítsem meg a dolgod. - Azzal odament a hozzád legközelebb eső hajtómű részhez, és megnézte ott mi a gond... A problémát egy hibás alkatrész okozta, mely cserére szorult. Miután, az egyik gondra fény derült, a gépház egyik sarkába sétált. Lehajolt és a padló egy részét kiemelte a helyéről, majd félre tette. Ha közelebb mész, láthattad, hogy a padlózat azon része alatt, egy újabb, de kisebb helység található. A barátod leugrott és pár perccel később kipakolta a szerszámos ládát és a megfelelő és működő alkatrészt is, melyet ki kell cserélni. Kimászott, felállt, majd oda sétált hozzád, a szerszámos ládával.
- Az alkatrész cseréjét rád fogom bízni, s ezzel meg is kezdődött a szerelési oktatásod is... Elmagyarázom és megmutatom, mit hogyan csinálj, hogy ne rontsd el, aztán te jössz... Ha végeztél, akkor utána, jön a következő lecke is.
Majd ezután hozzá is kezdett az okításhoz. Elsőnek a szerszámokat magyarázta és mutatta meg, mire jók, és hogyan kell őket használni. Majd jött az alkatrész is. Melyről megtudhattad, hogy a repülés stabilizátor volt az. Röviden össze foglalta, mi célt szolgál, aztán jött maga a lényeg. A beszerelés folyamata. Miután ezeken is túl voltatok, immár rajtad állt, hogy megismételd a korábbiakat. Most már rendelkezned kellett azokkal az alapokkal, melyek az alkatrész beszereléséhez kellettek. S míg te ezzel foglalkoztál, addig a barátod vissza tért a gépéhez, hogy onnan folytassa, ahonnan abba hagyta. De még megfordult és csak annyit mondott:
- Ha valami gondod lenne, csak szólj, majd segítek. De szerintem, menni fog. - mondta elmosolyodva, aztán folytatta a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzer. 16 Okt. - 5:23:08

Nem lesz a szerelés a kedvenc elfoglaltságom, az egyszer biztos. Megvakartam a fejem, amolyan mi a francot kell itt csinálni módon. Gondolom erre figyelt fel Tyr is, mikor odajött segíteni. Azt legalább eltaláltam, hogy valami nem stimmel itt, de fogalmam nem volt, hogy mit is nézek. Tyr előszedte a szerszámokat, majd elmagyarázta, hogy mi a helyzet és mit kell vele csinálni. Egy kicsit meglepett, hogy nekem kell megcsinálni, de jól elmagyarázta, szóval nagyjából értettem mindent. Egy kicsit aggasztott viszont, hogy ha elcseszem akkor lehet lezuhanunk miattam. Gyorsan elhessegettem a gondolatot, nem kell ennyire pesszimistának lenni.
Felkaptam a szerszámot, ami a legmegfelelőbbnek látszott a stabilizátor kicseréléséhez. Egy kicsit szétvolt égve, de sikerült eltávolítani. Megnéztem hogy mit, honnan húztam ki, nehogy az legyen, hogy rosszul raktam vissza. Felvettem a pótalkatrészt. egy kicsit forgattam a kezemben, majd bepróbáltam a helyére. Minden passzolt, így elkezdtem összekötni mindent, ahogy Tyr magyarázta. Kezdtem belejönni. Még lehet visszavonom az előbbi gondolatomat a szerelésről. Hiába, gyerekkoromban nem ismertetet meg a mesterséggel senki. Akkor sokkal inkább fizikai jellegű szórakozással ütöttem el az időt.
Rögzítettem az alkatrészt, szerintem jó munkát végeztem. Nem tarthatott tovább tíz percnél az alkatrész cseréje. Minden flottul ment. Az alkatrészt leraktam egy félreeső részre, hogy ne legyen útban. Mentem egy kört, hátha meglátok valami hibásnak tűnőt. Reményeim szerint ennél több kárt nem szenvedtünk, tehát mehetünk tovább.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeVas. 20 Okt. - 6:24:18

Jorak Salan

Az általad beszerelt alkatrész a hordozható számítógépes teszteken, a várt eredményeket produkálta. Ez után, még egy két alkatrészt kellett a korábbihoz hasonlóan kicserélned, Tyr segítségével, mely remek gyakorló leckének bizonyúlt. S az ízére is ráérezhettél, mert egyre jobban mentek a javírások. A végére már csak a kiéget áramkörök kicserélése és átkötése volt vissza. Mikor mindennt átnéztetek, ami csak felmerülhetett, már eltelt pár óra, a javítások kezdete óta. Így következett, a próba indítás...
Tyr előre ment a pilóta fülkébe, hogy beindítsa a hajtóműveket és a földtől felemelkedve egyenletesen járasa azt. Míg téged közben megkért, hogy maradj a gépházban, és figyeld, mi történik, s ha baj lenne, azt jelezd neki a kom linken keresztül.
- Na akkor a szerelésekkel meg is volnánk, én most előre megyek és egy próba indítást végzek. Felemelem a kicsikét a levegőbe, és egy helyben járatom kicsit a hajtóműveket. Ha baj lenne, akkor ki kell, hogy derüljön... - mondta neked felvázolva a lépéseket.

Mikor az indításra került a sor, úgy tűnt minden rendben. De mikor elkezdtetek emelkedni, akkor nem sokkal később, mikor már egy méterre lehettetek a felszíntől, hirtelen a gépházban az áramkörök szikrázni kezdtek és kisültek. Ennek hatására hirtelen vissza zuhant az űrhajó vissza zuhant a talajra. Mely erős rázkódással járt. Így neki ütötted magad a korlátoknak és a földre estél, a földet érésetek következtében. A társad nyomba le is állított mindent és hátra sietett.
- Mi történt? - Kérdezte sietve, és mérgesen. Elvégre ő maga is remélte, hogy már végeztetek a javításokkal.
- Te jól vagy? - közben az állapotodról is érdeklődött.

Kicsivel később, mikor mindenki rendbe szedte már magát, felmértétek, mi volt a gond és hol... Aztán kiderült, hogy pár áramkor kiégett a hálózatban. Így azokat kellett teljesen kicserélni. Körül bellül fél órával később, mikor végeztetek, újra megismételtétek a próba indítást. S ezúttal sikerrel is jártatok. Nagyából egy órát járattátok a hajtóművet, hogy biztosra menyetek, minden rendben van-e... Azután nyugattan és csendben újra leszálltatok, és mindent leállítottatok.
- Végre minden rendben... Bár igazán, sajnos élesben derül ki, mit sikerült össze hoznunk... Na de addig is, most foglalkozzunk a többi teendővel. Most elmegyünk és felvesszük a kapcsolatot a társaimmal. Pontosabban, először jelzünk nekik, hogy ne legyen feltűnő, aztán az alkalmas helyen és időben találkozunk velük. Mi addig elvegyülünk a helyiek közt és felmérjük, mik az esélyeink... - Felállt és elindult a raktár helység felé... Közben vissza fordult, és még egyszer szólt hozzád.
- A feltűnés elkerülése végett, csak olyan fegyvert hozz magaddal, melyet könnyen elrejthetsz, és ne legyen belőle túl sok, nem akarom, hogy kiszúrjanak, vagy lebukjunk... Na szedelődzködj, ha kész vagy indulunk....
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeVas. 27 Okt. - 2:28:34

A javítások végeztével bizakodóan álltam a próba repüléshez. Mikor azonban elkezdett minden szikrázni, kicsit megijedtem, nehogy felrobbanjunk vagy valami. Első gondolatom az volt, hogy gyorsan a földre vetem magam, de időm már nem volt hozzá és közelebbi kapcsolatba kerültem egy korláttal. Valamennyire tompítottam az ütést az alkarommal, de azért megéreztem. Majd eredeti terveim is valóra váltak, mikor hanyat vágódtam. Aztán hallottam, hogy Tyr is visszatért a gépházba.
-Gondolom kivágta az áramköröket valami.- válaszoltam a kérdésére- Kösz jól vagyok. Mi franc baja van ennek, azt hittem kész vagyunk.-egy kicsit felidegesített a helyzet.
A következő próbálkozásnál végleg fellélegeztem. Bár ha majd élesbe hullik szét a gép, akkor már úgyis mindegy lesz. Legalább végre rátérhetünk a feladatra. Miután elmondta a teendőket, visszamentem a kabinba, és magamhoz vettem a pisztolyomat, amit pisztolytáska hiányában, csak simán a dzsekim alá rejtettem. Gondolom nem keltünk majd nagy feltűnést, ha meg komoly tűzharc lesz, majd akkor szerzek nagyobbat. Amúgy is elég jól ismerem a pisztolyomat, és egész megbízható is, tehát akár ezzel is elég sokat tehetek. Bőven elég lesz.
Miután végeztem a pakolással elindultam Tyr keresésére, remélhetőleg ő is elkészült.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeHétf. 3 Feb. - 4:29:53

Jorak Salan

Miután rendbe szedted magad, és Tyr-t indultál megkeresni, ő már a hajó társalgós részében várt téged, ahol volt még egy nagy holoprojektor is... Aztán, szólt is hozzád pár szót.
- Na ha kész vagy, akkor indulunk is... S remélem készültél tartalék energiacellákkal is, mert lehet, hogy szügségünk lesz majd rájuk.
Így aztán ha biztossan mindent magadhoz vettél, akkor elindultatok a legközelebbi település felé, ami mindössze, csak pár kilóméterre volt tőletek. Persze elötte gondoskodtatok a hajó megfelelő álcájáról is, hogy a menekülésetekkel se legyen gond.,,
Útatok egy fő útvonalat vett célba, melyen siklók és gyalogosok jártak fel, s alá... Úgy másfél órás gyaloglás után, máris megérkezdtetek egy kisvárosba. A látszat ellenére elég forgalmas egy település volt. A sététok egy hotel felé vezetett. Bementetek a bejáraton és rögtön a recepcióshoz vettétek az írányt. Aztán Tyr elővett egy adatkristályt a kabátja beső zsebéből és átadta a recepciósnak, egy üzenet kiséretében.
- Jónapot. Kérem ezt adja át Gren Mereel-nek, mikor ki vagy be akarna jelentkezni csak neki, és senki másnak. Ha kérdezi kitől jött, mondja neki, hogy egy régi barátjától és munkatáársától jött.
- Rendben uram, meglesz.
- Köszönöm. - válaszólta Tyr. Majd elköszönt és a sétátok máshová vezetett. Mikor már elég távol értetek a recepcióstól, Tyr megszólított.
- Jorak, mi most elmegyünk egy fógadóba, és ott eszünk és iszunk egyet, miközben várunk. Közben figyelj minden mozgásra is. Főleg a Birodalmi őrségekre. Most peddig menyünk, és próbálj természetes helyinek tünni. - Ezzel el is indultatok a kiszemelt fogadó felé....
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeKedd 4 Feb. - 1:44:38

Indulás előtt még megtapogattam a pisztolyt, hogy biztosan ott van e, ahová tettem. Többször is leszoktam az ilyen dolgokat ellenőrizni, nehogy elhagyjak valamit. Főleg a fegyvereket.
Remélhetőleg nem lesz gond, és nem kell menekülőre fognunk, nem sok fedezéket lehet találni a főúton, és egész messze is volt a céltól a hajó, ha ilyen szemmel nézzük. Legalább nagy a forgalom, így talán eltudunk majd vegyülni.
A hotelben, egy kissé hátra maradtam, és körbe néztem, hátha figyelnek, vagy valami gyanúsat látok. Tyr gyorsan lerendezte, aztán a további teendők elmagyarázása után, követtem. A tömegben nem lenne túl könnyű kiszúrni a birodalmiakat, főleg ha egy álcázott kémet küldenek. A tömeg viszont minket is elrejt. Nem túl feltűnően nézelődtem jobbra-balra, és ha az utamba került valaki, akkor kerülés közben hátra néztem. Minden fehér ruhás emberre felfigyeltem, hátha kiszúrok egy rohamosztagost. Ezenkívül kutaszdroidokra is különösen figyeltem, bár ezeknek a feltűnésére nem igazán számítottam. Ezek lehettek volna a legfeltűnőbb veszélyforrások. Ha civil ruhában követnek minket, akkor nem valószínű, hogy ki tudom szúrni az illetőt, hacsak nem feltűnően csinálja a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzer. 5 Feb. - 2:41:02

Jorak Salan

Miután kiértetek a hotelből, az utcán, még mindíg nagy volt a lélekszám. S persze a birodalmi katonák is megjelentek, és igazgatták az utcákat. A jelek szerint az űrben harcoló két fél közül a Birodalmiak értek előbb földet...
Szerencsétekre, nem kellett sokat foglalkoznotok, hiszen nem veletek voltak elfoglalva. Így zavartalanul tehettétek a dolgotokat is. Persze azért bőven adódott lehetőség megfigyelni a csapatok mozgását és kikövetkeztetni az útvonalukat is... De mindketten jól tudtátok, ha a Birodalmi megszálló erők megjelentek, hamarossan a Lázadók is megfognak, így ha nem tudjátok még a viszonylag csendesebb időkben megszerezni az infókat, akkor gondokkal, kell majd elszámolnotok...
Végre meg is érkeztetek a fogadóba, és Tyr kért is egy asztalt. Majd jött a pincérnő, és mindketten kérhettetek egy-egy italt.
- Hölgyem, én egy whisky-t kérek. - a csinos Twi'lek pincérnő megvárta, míg te is leadod a rendelésed, majd elment értük. Közben Tyr szólt hozzád pár szót.
- Na eddig megvolnánk. Remélem el tudunk intézni mindent, mielőtt ött vérfürdő lesz. - Míg esetleg a barátod kijelentésére reagálsz, közben a Twi'lek pincérnő vissza tért a kért italokal is. Letette, majd ment a dolgára. Csempész barátod aztán fogta és bele is kóstólt az italába, aztán feléd írányította a tekintetét. Majd folytatta.
- Na mit sikerült leszürnöd a kinti terep mozgásokból? - majd várta a véleményedet, és az észrevételeidet is.
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimePént. 7 Feb. - 9:17:53

Miután megjelentek a birodalmiak és nyilvánvalóvá vált, hogy kisebb gondjuk is nagyobb nálunk, kissé fellélegeztem. Azért még most is furcsa volt, hogy nem a birodalom az egyedüli meghatározó erő a galaxisban. Nehéz elhinni, hogy szervezetlen csőcselék, legalábbis ahogyan számunkra be voltak állítva legyőzték a hatalmas Uralkodót, és Vader nagyurat. Ugyan személyesen egyikkel sem találkoztam, de a hírük alapján, azt gondolta volna az ember, hogy soha nem fognak eltűnni a vezetésből. Amióta az eszemet tudom ott voltak mindig a Birodalom élén. Ahogy halottam még Jedik is voltak, vagy legalábbis olyasmik, bár apám szerint nem igazán követték a régi Jedi rend szabályait. Végül is ez sohasem foglalkoztatott. Eddig mindig csak a parancsok teljesítéséből állt az életem. És eddig úgy tűnik, hogy ez nem is változik. Nem azért mert nincsenek ambícióim, hanem mert belém nevelték. Egész életemben rendőri, vagy katonai kiképzést kaptam, és azok már csak ilyenek. Bár lehet, hogy ezentúl máshogy lesz. Míg ezeken gondolkodtam, meg is érkeztünk a Tyr által említett fogadóba.
A pincérnőtől rumot rendeltem. Tyr megjegyzésére nem feleltem, csak bólintottam. Persze meg volt a véleményem: Habár tanítottak valamennyit a kiképzők az ilyes fajta ütközetek alapvető taktikai szabályairól, nem nagyon tudtam volna megmondani mi folyik most odafent. Személy szerint arra következtetnék, hogy a lázadók állnak nyerésre.
Időközben meghozták az italokat, amihez rögtön hozzá is láttam. Tyr kérdésén egy kicsit elgondolkoztam.
-Szerintem a birodalmiak miatt nem kell aggódnunk, van nagyobb bajuk is a magunkfajta csempészeknél. De sietnünk kell, mert nagy buli lesz, ha megjönnek a lázadók is. Így is nehéz lesz lelépni innen, ha valaki megnyeri a csatát fent. Biztos blokádot vonnak a bolygó köré. Ezenkívül nem hinném, hogy bárki más követne, vagy figyelne minket.

Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzomb. 8 Feb. - 7:36:14

Jorak Salan


Tyr figyelmesen halgadta a mondanivalód. Láthatóan örült az optimizmusodnak, és egyben érezte is, hogy mág valóban nincs veszve minden... Tyr is bele iszogatott az italába, majd folytatta a társalgást.
- Akkor a saját érdekünkben remélem, hogy a társam akarom mondani társunk is mielőbb ideért...
Jegyezte meg röviden. Majd újra beleivott a poharába. Aztán letette a poharat az aztalra, és kissé belefeletkezett... Majd újra megszólalt.
- Nincs kedved enni valamit, míg ideér, akire várunk...?

//Jorak, egyenlőre, még ide írok neked... PM-ben, meg megbeszéljük a továbbiakat...//
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeVas. 9 Feb. - 7:32:38

Míg Tyr folytatta a beszédet én gyorsan ki is ürítettem poharamat. Elég régen ettem már normális ételt, így eléggé égette a bélést az alkohol. Ezért kiváltképp örültem Tyr következő kérdésének. Habár nem akarok sokat enni, mert az nem tesz jót a koncentrációs készségeknek az én esetemben.
-Hát nem tagadom, már régóta nem ettem egy finomat. Az iménti kis rum is meghozta az étvágyam.
Ezután szétnéztem, még egyszer, hátha látok valami gyanús alakot. Nem szeretném, ha épp kajálás közben kezdenének lőni ránk.
//Írtam az új fórumon üzenetet, mert itt nem engedte//
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeKedd 11 Feb. - 5:46:40

Jorak Salan

Miután te is kifejtetted, hogy ennél egy jót, Tyr intett is a Twi'lek pincérnőnek, aki nyomban jött és fel is vette mindkettőtök rendelését. Úgy tíz percel később ki is hozta nektek a kért ételt. Így neki is láthattatok az evésnek is. Ahogy telt az idő, közben egy Twi'lek nő, aki cseppet sem úgy festett, mint aki szexrapszolga lenne. Öltözete egy elegéns de harcias nőt tükrözött, akinél két sugárvető pisztoly volt, ha megnéztétek őt. Drága barátod arcán látható volt, hogy ő volt az akire vártatok. A Twi'lek hölgy körbenézett és amint látta hol vagytok, egyből oda is jött hozzátok.
- Üdv fiúkák. - Szólt a Twi'lek.
- Szia Carrie, már vártunk rád. - mondta a Cawboy kalapos férfi az asztalotoknál.
- Tudom szivi, megkaptam az üzeneted. S mond ki ez a szépfiú a társaságodban? - mosolygott rád.
- Ő itt Jorak Salan egy újabb társunk, nemrég csatlakozott. Jorak ő itt Carrie Signas a csapatunk egyik égköve. S remekül bánik a löfegyverekkel is. Gyere és ülj le közénk. - A hölgynek nem is kellett kétszer mondani, mert a szomszéd asztaltól máris fogott egy széket és köztetek ült le...
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeSzer. 12 Feb. - 20:57:08

Jó volt végre normális kaját enni. Nar Shaddaan nem igazán lehetett kulturált ebédlőket találni, és ha mégis akkor is megfizethetetlen volt számomra. Gyorsan be is fejeztem. Feltűnt, hogy egy Twi’lek minket bámul. Már épp nyúltam volna a pisztolyért, amikor rájöttem, hogy rá vártunk eddig.
-Üdv!- köszöntöttem én is az új csapattagot szűkszavúan.
Tyr röviden bemutatta. Megnyugtató volt, hogy nem én vagyok az egyedüli képzett személy a csapatban. Mondjuk ezt a két pisztolyos harcmodort soha nem kedveltem. Egy kicsit arrogánsnak tartottam az így harcoló embereket. Ha tud vele bánni, akkor viszont semmi baj.
Hátradőltem a székemben, és vártam a folytatást. Most legalább kicsit többet megtudhatok a akció részleteiről.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeCsüt. 13 Feb. - 8:13:28

Jorak Salan

Az ebéd fogyaztása viszonylag nyugott és csendes volt. De miután mind végeztetek az ital és étel fogyasztással Carrie rá is tért a lényegre, láthatóan, nem szokása húzni az időt...
- Na fiúkák akkor, ha mind jól laktatok, akkor én kezdem, mit tudtam meg de halkan és diszkréten. - közelebb hajólt, hogy mások ne tudják kivenni miről is lenne szó, majd folytatta.
- A szállítmány, amit átvennénk, az Ord Mantelen van oda kell mennünk átvenni. Az adatok és a részletek nálunk vannak. De most jobb lenne, ha vissza térnénk a hajóhoz, ott biztonságosabb is lenne. Itt nemsokára állni fog a bál... Így itt már nem időzhetünk sokáig. - Mondta sürgetően, s nem is túlzott hiszen bármeik percben kitörhet egy nyílt tűzharc és akkor már sokkal nehezebb lesz minden. Így hát Tyr és Carrie sem haboztak, hanem feláltak az asztaltl, megvártak még téged is és ha elkészültél, akkor el is indulhattatok vissza a hajótok fedérzetére.
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeVas. 16 Feb. - 3:14:49

Hát ezzel nem lettem sokkal okosabb. Ord Mantellről nem sokat tudtam, és más nem derült ki az utunkról. De Carrienek igaza volt. Gyorsan le kell lépnünk.
Felálltam az asztaltól, megtapogattam a fegyverem, és a többiek után indultam.
Mikor kiértünk az utcára, gyorsan körbenéztem, hátha megérkeztek már a lázadók. Bár valószínűleg még odébb voltak, hisz akkor már hallható lett volna a csatazaj. Egy kicsit megszaporáztam a lépteimet. Már így is attól tartok túl soká időztünk itt. A hajó pedig remélhetőleg bírni fogja a strapát. Nem hiszem, hogy akadály nélküli lesz a menekülésünk.

Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimeKedd 18 Feb. - 6:26:06

Jorak Salan

Mire kiértetek, az utcáékon, már nagyobb volt a Birodalmi csapatok mozgása, mint korábban, ráadásul elkezdtek ellenőrzéseket is tartani a lakosók körében... Így ki kellett kerülnötök az őrjáratokat és felűnés nélkül kisúrrani a városból, mert ha már itt tartanak az események, bizony, lesz még rosszabb is... Azonban bármenyire is kerülgettétek a Birodalmi őrjáratokat, sajnos egybe belebotlotatok...
Viszont lelőni, nem lőhetétek le őket, mert az a többi őrjáratnak is szemet szúrt volna, ráadásul, akkor nem számíthattok valami békés távozásra... Így egyenlőre nem maradt más lehetőség ki kellett dumálnoktok magatokat a helyzetből... Közben az őrjárat vezetője oda lép elétek és felteszi az első kérdést is.
- Uraim és hölgyem... Maguk mi járatban erre felé? Igazolják magukat! - hangzott el a felszólítás, s itt már óvatosnak kellet lenetek, egyrészt, hogy ne áruljátok el magatokat, másrészt, hogy ne legyetek gyanúsak nekik... Minden a beszélőkéteken mulott...
Vissza az elejére Go down
Jorak Salan
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Jorak Salan


Hozzászólások : 24
Hírnév : 0
Kor : 30

Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitimePént. 21 Feb. - 23:40:38

Ellenőrzések? A francba, ez nehezebb lesz, mint gondoltam. Meg kell próbálnunk kikerülnünk őket. Egy lövöldözésből nem jönnénk ki túl jól. Éppen néztem merre tudnánk meglépni, de ekkor megpillantottam a felénk közeledő birodalmit. A rohadt életbe. Amikor hozzánk szóltak, a társaimra néztem, és úgy tűnt, nekik legalább annyira nincs ötletük, hogy hogyan mászunk ki ebből. Úgy tűnt, hogy egyikőjük sem fog válaszolni, de az gyanús lenne a birodalmiaknak. Tehát csak magamra számíthatunk.
-Csak ebédelni voltunk a barátaimmal. Most éppen hazafelé tartunk.- nem jutott ennél jobb duma az eszembe.
A társaimra néztem, hátha valaki ki tud segíteni. A gond az volt, hogy nálam nem volt semmi amivel igazolhatnám magamat, ami elég nagy baj volt. Átfutott az agyamon, hogy fegyvert rántok, de az felérne egy halálos ítélettel.
Ekkor egy eléggé őrült ötlet jutott az eszembe. Ha nem tudjuk kibeszélni magunkat, akkor az egyetlen reményünk, ha megérkeznek a lázadók. Akkor kisebb gondjuk is nagyobb lesz nálunk.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Huloon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Huloon   Huloon Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Huloon
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: Hutt Űr-
Ugrás: