Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Meditációs Terem Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Meditációs Terem Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Meditációs Terem Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Meditációs Terem Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Meditációs Terem Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Meditációs Terem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Főkancellár
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Főkancellár


Hozzászólások : 57
Hírnév : 0

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeVas. 16 Márc. - 20:00:21

Ez a helység korábban egy nagy Konferencia beszélgetések és tárgyalásokra fentartott helység volt. De Luke Skywalker kérésére átrendezték, hogy itt meditálhasson és ha van kit, akkor taníthasson is...  Hiszen ez a terem a hajó egyik leg csendesebb és legnyugottabb helye... Persze ez az állapot a megegyezés szerint addig maradna, míg a születőben lévő Új Jedi rend állandó és rendes székhelyet nem talál magának...
Vissza az elejére Go down
https://swnewworld.hungarianforum.com
Cregan Ocheron
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Cregan Ocheron


Rang : Jedi Lovag
Hozzászólások : 129
Lakóhely : Tatuin
Hírnév : 0
Kor : 31

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeSzer. 2 Ápr. - 6:20:37

Részemről lezártnak tekintettem a témát köztem és Sadry között. Elmondtam amit akartam, hogy mindenki tisztán lásson. Nem tűröm az egymásra mutogatást. Ahhoz túlságosan is sok dolog forog kockán, hogy egy belső viszály induljon meg a tanítványok között. Így is pengeélen táncolunk, nem hiányzik még több gond. Tűnődésem a meditációs terem ajtajába történő érkezés szakította meg. Elgondolkozva fordultam a többiekhez.
- Nem tudjuk, majd mire derül fény odabent. Arra kérek mindenkit figyeljen a részletekre és lássa meg a homályban azt az apróságot, amely megvilágítja a történteket - ezzel beléptem a helyiségbe, majd miután mindenki átlépte a küszöböt, bezártam az ajtót és az Erőt alkalmazva négy meditációs párnát lebegtettem a terem közepére félkör alakba.
- Foglaljunk helyet - ezzel leültem az egyik középső párnára, majd miután a többiek is elhelyezkedtek megszólaltam.
- Mindenki vegye fel a meditációs pozíciót. Aki esetleg nem tudná miképp is van az, egyszerű törökülés - ezzel én is elhelyezkedtem a megfelelő pozícióba, majd az Erőt hívtam segítségül, hogy megidézzem a két elhunyt, de mégis köztünk tartózkodó Jedi Mestert.
Alig telt el egy-két pillanat és már meg is jelent kéken világítva Yoda és Obi-Wan.
- Üdvözöllek benneteket mesterek. Köszönöm, hogy eljöttetek - szólaltam meg.
- Örülünk, hogy újra látunk Cregan. Látom szépen halad a toborzásod - válaszolt Kenobi mester, majd Yoda vette át a szót.
- Ha jól sejtem az ifjú padawan Xerovit miatt jöttetek. Szomorú ami vele történt, de megpróbálunk segíteni megtalálni. Azonban fel kell készülnötök. Sötét fellegek veszik körül a fiút. A jövője elhomályosult előttünk és minél inkább haladunk előre az időben egyre inkább kivehetetlen a sorsa -jegyezte meg a kis zöld lény.
- Remélhetőleg nincs nagy baja és hamar rálelünk - válaszoltam, majd hagytam, hogy a két mester elmélyüljön az Erőben, közben pedig a többiekhez szóltam:
- Hunyjátok le szemeiteket és koncentráljatok az Erőre. Merüljetek a tudatotok legmélyére és próbáljuk együtt megtalálni a válaszokat - ezzel jómagam is lehunytam a szemem és koncentrálni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeSzer. 2 Ápr. - 21:00:51

Kicsit elkerekedtek a szemeim, a Jedi mester ,,lakberendezési" képességeit látva, de próbáltam leplezni. Egy pillanatra elgondolkoztam... Akkor most valami ilyesmibe vágtam a proto-baltámat? Hm... A fejemben kezdett körvonalazódni, hogy akkor mi is az amiben részt veszek. Még egész érdekes is lehet. Én nem vettem részt pár evvel ezelőtt semmiféle felfordulásban. Keveset tudtam én arról hogy mi történt Yavinnál vagy bárhol ilyen helyen. Csak azt tudtam, hogy valamennyivel jobb lett... mondjuk úgy hogy ,,minden". Érezhetően. Jó azért még így sem fenékig tejfel minden.
Aztán jött a következő meglepetés, éppen mikor már leültem, elhelyezve a kis tálkámat az ölemben. Mi a ... ? Pár pillanatig csak megmerevedve néztem a két ábrándot (amik az eltávozott Jedi mesterek voltak), míg Cregan csak úgy cseverészett velük, mintha épp csak teázni ültünk volna össze. Biztos voltam benne, hogy a lélegzetem még ki is hagyott egyszer... vagy kétszer. És a hideg futkosott a hátamon. Inkább nem sikítanom kellett volna és kirohanni a szobából? De nem tettem.
Hallottam Cregan hangját, de nem tudtam eleget tenni neki. (Amúgy is ki ő nekem, hogy parancsolgasson?) Az igazi oka viszont talán még sem ez volt. Párszor talán még meg is próbáltam lehunyi a szeme, de csak pislogás lett belőle, és még az is valahogy rosszul esett. Éreztem a csontjaimban... Vagy legalábbis valahogy úgy érzetem, hogy ha lehunyom a szemem, elveszítek valamit, egy fontos részletet, még akkor is hogy ha most nem tudtam mi az.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 3:51:51

A kissé hosszúra nyúlt séta után végre elértünk a meditációs teremhez... Aztán jött Ocheron mester eligazítása, hogy mire számíthatunk. Persze mondanom vagy gondolnom se kéne rá, hogy amit mondott nekem cseppet sem volt újdonság vagy szokatlan... Hiszen, nem most csináltam először. De azért végig hallgattam. S mikor végre beléptünk olyan látvány fogadott, amit vártam is...
~ Hát nem éppen egy szép lakályos a hely... el kéne pár bútor, meg némi szín ide és máris jobb lenne a hangulata. S ha már itt tartok, az is látszik, hogy eredetileg nem meditálásra volt kitalálva ez a terem... De most jobb ha koncentrálok a fiú megtalálására. Bár nem ismerem, de nem akarok szembesülni egy újabb fiatal srác halálával. A nemrég átélt eset sem volt épp kellemes... ~
Kissé elmeredtem a gondolataimban miközben helyet foglaltunk, és míg mindenki "kényelembe" helyezte magát. Gyorsan alkalmazkodva a helyzethez is, kiürítettem az elmém és cseppet sem habozva neki is láttam a meditációmnak.
Lehunytam a szemem és miután minden gondomtól és más gondolattól megszabadítottam magam, elkezdtem immár tiszta fejjel koncentrálni a Xerovitre. Bár sosem láttam őt és még csak nem is ismertem, bíztam az Erőben, hogy ennek ellenére is a segítségemre lesz.
Bár látni már nem láttam, de azért hallottam valamelyest, ahogy a mester Obi-Wannal és Yoda mesterekkel beszélget az esetről. Én viszont ezzel nem sokat foglalkoztam, inkább próbáltam minél mélyebbre kerülni és koncentrálni Xerora és az Erőre. Persze mivel már volt némi gyakorlatom benne, most sokkal könnyebben és gyorsabban is ment, mint korábban. Sikerült olyan mélyre mennem a meditációm során, hogy a szobában történtekből, már semmit sem hallottam, vagy érzékeltem. Persze, külső szemléletből, másoknak úgy tűnhetett, nagyon komolyan veszem a dolgot és tényleg mindent megteszek az ügyért. Ezeken kívül még egy ellazult, nyugodt de komoly arckifejezésem volt és egy szabályos laza, de mégis példás meditációs pózban ültem...
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 3 Ápr. - 6:19:56

Cregan Ocheron, Seth Shan, Sadry Lynx, Daesha Torr'salwa - (NJK)

Yoda és Kenobi mesterek elmélyültek az Erőben, persze azért a teremben maradtak... Viszont, mivel Xerovitre a sötét oldal Erői gyakorolnak hatást, így nem könnyű eredményre jutniuk...
S a két szellem segítségét kérő négyesből is igazán csak kettőnek sikerül eljutnia a tényleges meditálásig. Sadry és Daesha esetében ez nem megy olyan könnyen, főleg, hogy ez nekik még csak az első alkalom volt. Szinte mindig megzavarta őket valami a koncentrálásban, Bár a fiatal Twi'lek lány mégis jobban haladt, mint Cathar hölgyemény társa.
Közben Cegan és Seth egyre mélyebbre kerültek a meditációs transzban... Bár mivel Seth előbb kezdte, így neki valamivel több ideje volt ráhangolódni Xerora...
Míg végül egy órával később az ifjú Shannél történik valami...
Hirtelen ugyan ebben a helységben találja magát, csak ezúttal Luke és a két szellem alakban megjelent mesterek vannak na és persze az ifjú tanítvány akit keresnek. Ő maga pedig külső szemlélőként volt jelen a látomásban...
Persze Cregan is már közel járt a meditációja során, hogy az Erő által valami nyomot találjon...
Azonban Yoda érezte, hogy az ifjú Shan rábukkant valamire... Így csendben kihasználva, hogy ő már az Erő része, hozzá kapcsolódott, ahogy Obi-Wan is megtette ugyan ezt. Majd közben még Cregant is össze kötötte vele és a lányokat is, amint sikerült nekik eljutni a megfelelő állapotba.
A látomásban ismét lezajlott az a beszélgetés, mint mikor Xero először találkozott a két Jedi mester szellemével. Melyet a négyes külső szemlélőként kísérhetett végig.
Közben akár az is kiderülhetett, hogy Xeronak érdekes az érzelmi világa is. Majd egy idő ugrás történt, feltehetően a múltba... Mert most azon a helyen voltatok, mikor Xero elvesztette a mesterét. Így szemtanúja lehettetek azon eseménynek, mely talán a Sötét oldalhoz sodorhatja őt...
Amint végig kísértétek az egész esemény szálat elejétől a keserű és fájdalmas végig, ismét jött egy idő ugrás...
Most azonban azt láthattátok, amint az X szárnyújában ül, majd a hiper térbe ugrik. Aztán azt, ahogy kilép a hipertérből és leszáll egy bolygóra. Cregannak, valószínűleg ismerős is volt a bolygó, hiszen korábban ő is járt ott, még a mesterével réges régen. Utána azokat az eseményeket kísérhettétek végig, mikor találkozik egy Sötét Jedivel... S azt is meghallgathattátok, mi mindenről is beszélgetek.
Melyből kiderült, hogy a Sötét Jedi műve volt, Xero oda csalogatása a droidja által. Na meg az is kiderült, hogy a férfi magához akarja állítani és nem is alaptalanul. Hiszen, minden alap megvolt a fiúban, mellyel a Sötét oldal magához is láncolhatja őt.
Aztán hirtelen a látomás ott szakad meg, mikor a férfi a két oldal ősi viszályáról kérdezte őt, hogy miképp vélekedik erről... A látomás itt véget is ért.

Mindannyitok számára elég intenzív és heves reakciókat váltott ki, a "magatokhoz térés" mely ahoz volt hasonlítható, mint mikor egy nagyon heves és mély rémálomból ébredünk fel...
Majd Yoda megszólalt, míg titeket kissé kivert a víz és kicsit ziháltatok...
- Rendkívül érdekes és ritka hosszú látomás sorozat volt... Cregan, érdemes figyelmet szentelned a Shan fiú képességeire is... Kivételes a jövőbe látó képessége... De vissza térve a tárgyra! A jelek szerint Xerovit nagy veszélyben van! A Sötét oldal készül bekebelezni őt... S annak fényében, amit láthattunk, ő maga is hajlik efelé. Ha sikerül is őt vissza hoznod Cregan, óvatosnak kell lennünk, túl nagy mértékben befolyásolják most Xerot a Sötét érzelmek és Erők...
Ezek után Obi-Wan a tanítványokhoz fordult. Majd hozzájuk is szólt pár szót.
- Padawanok! Jól figyeljetek! A fiatal Shan látomásai is alátámasztja mind azt, amit korábban mi már átéltünk... A Sötét oldal ismét mozgásba lendül s egyre nagyobb befolyást akar kivívni magának! Így elejét kell vennetek mind ennek, és gátat kell szabni a Sötét Erők befolyásának és hatalmának. Nem szabad hagynotok, hogy titeket is megkísértsen és a hatalmába kerítsen! Ti vagytok a jövőnk és a reményünk, ezt ne feledjétek el! Ha ti is behódoltok a Sötét oldal hatalmának, akkor a Jediknek és a galaxisnak is végleg vége lesz...
Vissza az elejére Go down
Cregan Ocheron
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Cregan Ocheron


Rang : Jedi Lovag
Hozzászólások : 129
Lakóhely : Tatuin
Hírnév : 0
Kor : 31

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 8:08:50

Lassan elmélyültem az Erőben és éreztem, ahogy egyre jobban ráhangolódtam. Jó néhány perc elteltével éreztem, ahogy Yoda rám kapcsolódik és alig pár pillanat múlva már ott is voltam a látomásban. Figyelmesen néztem végig Xero és a mesterek beszélgetését. Már ekkor érezhető volt az elhangzottakból, hogy gondok lesznek a fiúval. Az időváltás után tűnődve néztem végig a mestere halálát és az utána történő eseményeket, majd arra jutottam, hogy nem csodálom a fiú érzéseit. Bármennyire is félem a sötét oldal erejét, nem lepődöm meg azon, hogy mennyire is fájdalmas volt számára a mestere elvesztése. A további látomások megmutatták a közelmúlt eseményeit, amikor Xerovit eltűnt a látómezejükből az X-szárnyú vadászával együtt. Az elkövetkezendő néhány percben minden részletre figyeltem, ahogy Xero beszélget az ismeretlen sötét jedivel, majd a látomás megszakad. Lassan kinyitottam a szemem miközben elmémben rendeződtek a dolgok. Nem rázott meg annyira, mint a többieket, de hiába voltam tapasztalt jedi még így is éreztem a hatását. Néhány pillanatnyi hatásszünet és Yoda meg Obi-Wan szavainak meghallgatása után megszólaltam.
- Shan akárcsak az őse nagy lehetőségekkel bír, kérdés, hogy helyesen fogja e majd használni őket. Ami Xero-t illeti. A helyzet komolyabb, mint gondoltuk volna. Nagyon erős a sötét oldal ereje körülötte. Egyértelmű, hogy nem lesz könnyű dolgunk, ha magunk mellett akarjuk tartani. De legalább tudjuk, hogy hol van. Jártam már a bolygón. Ez a Ryloth - jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeSzomb. 12 Ápr. - 18:34:42

Minden olyan furcsán és gyorsan történt. Miféle tanítás ez? Vagy egyáltalán minek nevezik ezt? Úgy éreztem magam, mint akit bedobtak a mély vízbe, hogy na akkor tanulj meg úszni... különben meg fulladsz.
És erre a gondolat menetre csak az után volt lehetőségem miután végig ,,néztem" ezt az egészet. Már ha egyáltalán lehetett ezt látásnak nevezni, úgy éreztem több volt annál.
Ugyan olyan mereven ültem, és magam elé bámultam a látomás vége után is... Az elkövetkezendő két másodpercben. Aztán szép lassan kitettem a tányért az ölemből magam mell és puffra. Majd felpattantam, és szó nélkül kiszaladtam a teremből. Azt hittem elhányom magam. El is kapott a rosszul lét, amint becsukódott az ajtó mögöttem. Megtámaszkodtam a falon, és kicsit össze is görnyedtem, de nem történt semmi. Az igazság az, hogy nem is nagyon lett volna minek történnie. Reggel óta nem ettem semmit. Csak vedeltem. Az a koktél amit meg Sethtől kaptam, azzal meg már rég kitudja mi történt. Valószínűleg a testem elemésztette mint egy fekete lyuk, semmit sem hagyva maga után.
Mélyeket lélegeztem és vártam. Vártam hogy összeszedjem magam, és vártam hátha addig ácsingózok itt, hogy kijönnek. De talán én lassabbnak éreztem az idő múlását. Ha nem jöttek ki hamarosan inkább visszamentem a terembe a többiekhez.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeVas. 13 Ápr. - 5:35:28

Ahogy egyre mélyebbre kerültem a meditációs transzban, hirtelen valami furcsát kezdtem érezni... Mint álmaimban, mikor a szüleimről, vagy mikor Revanról álmodtam.
S mire észbe kaptam, egy új helysínen találtam magam. Mikor körbenéztem, hirtelen megjelentek körülöttem a Padawan társaim és Ocheron Mester, és a két halott mester is...
A terem, ugyan az volt, ahol Luke engem is tanított... De az eseményből ítélve korábban történhetett.
A fiú és a három másik beszélgető partnere közt kissé érzelmes beszélgetés folyt. Érdekes volt, mert szabadon járhattam a teremben és a szoba szereplői közt ők abból semmit nem vettek észre. Ebből leszűrtem, hogy én és a társaim külső szemlélőként vagyunk jelen. Majd egy furcsa érzés keretében másik helyszínre ugrottunk, a beszélgetés végén. Itt már ismét az a fiú volt, de mintha kicsit fiatalabb lett volna és épp a mestere haláltusáját kellett végig néznünk. Mondhatom, nem volt kellemes látni, ahogy elveszíti a mentorát. Láthatóan, eléggé közel álltak egymáshoz. Szinte tapintható volt a fájdalma, és a keserűsége Xeronak. Ez ismét eszembe juttatta azt a napot és érzést, mikor a szüleimet vesztettem el. De ekkor megint jött az az erős, még szokatlan érzés. S megint új helyen találtuk magunkat. Most az eltűnésének a körülményeit kísérhettük figyelemmel... Hát ehhez már nem is tudtam mit reagáljak. Bár a látottakból ítélve, még nincs közvetlen veszélyben. De a tény, hogy egy Sötét Erőhasználóval társalog nem tesz jót sem neki, sem a lelki állapotának. Végül a beszélgetésük felénél járhatunk, mikor megint jött az az érzés és ekkor magamhoz tértem.

Alig kaptam levegőt, ráadásul zavart is voltam, eléggé erős volt ez a látomás... Bár gyanítom, több is volt annál. S ez még hagyján, de az a tömény érzelmi kavalkád, amit belül éreztem, nos nem tudtam volna szavakba önteni... Még azt se fogtam fel igazán ami ezután Yoda vagy Obi-Wan mondtak. Csak fogtam magam és lefeküdtem a földre.
- Huu ez nem semmi... - jegyeztem meg fennhangon. aztán csak bámultam a mennyezetet, s kicsit pihentem, hiszen rám is fért.
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeHétf. 5 Május - 3:35:39

Cregan Ocheron (NJK), Seth Revan Shan, Sadry Lynx, Daesha Torr'salwa - (NJK)

Yoda és Obi-Wan csak csendben szemlélte, ahogy a tanítványok éppen kiheverik a látomást. Közben Cregan más összeszedte magát, majd a padawanjai felé fordult.
- Szedjétek össze magatokat, mert fél óra múlva indulunk Xeroért. - aztán vissza fordult a két mester szelleméhez. Végül hozzájuk is szólt pár szót.
- Yoda mester, Kenobi mester, hálásak vagyunk a segítségetekért. A későbbiekben, majd még beszélünk. Addig is béke veletek. - majd Kenobi zárta a sort.
- Mi is örülünk, hogy segíthettünk. Hamarosan ismét találkozunk. Addig is vigyázzatok magatokra és az Erő legyen veletek.
Ezután szép lassan elhalványodtak, majd el is tűntek. Most már csak ti maradtatok a helységben. S Sadry is szemtanúja volt a kész szellem távozásának, mikor vissza ért a terembe...
Innentől már csak rajtatok állt, meddig készülődtök össze...
Vissza az elejére Go down
Sadry Lynx
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Sadry Lynx


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 48
Hírnév : 2

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeSzer. 7 Május - 2:27:53

Az eltűnő jelenéseket néztem az ajtóból, épp ahogy beléptem...
Én tényleg megtébolyultam. Tekintve hogy még mindig itt állok nyugodtan. Reggel még egy egyszerű ,,matróz" voltam, most meg szellemeket látok... Pár perc alatt ki lettem józanítva nem rég, de ez biztos?
Az egyik kezem a csípőmre tettem, és kissé durcásabb képpel néztem a többiekre.
- Ha már mindannyian meg vagyunk... akkor merre tovább? Ennél felkészültebb személy szerint úgy sem leszek...
Elegem volt a hókuszpókuszból, ijesztgetésből, főleg úgy hogy nem értek semmit. Legalább valami magyarázat lehetett volna... oké eltűnt egy kölök, rendben sajnálom,az egész mégis zavart.
Ahogy megkaptam az ,,instrukcióimat", én is összeszedtem magam, és találkoztam a többiekkel a kijelölt helyen. Természetesen addigra megtápoltam a kaját amit lenyúltam a konyháról.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeHétf. 12 Május - 8:09:10

Furcsán néztem Sadryre, aki kissé szkeptikusan reagált. Egyszerűen nem tudtam megérteni, miért nem mutat több lelkesedést, vagy kicsit nagyobb érdeklődést az ügy iránt.
~ Elképesztő ez a lány! Ha már egy fiú eltűnése sem igazán érdekli, akkor semmi... De ha mázlink van, hamarosan megtanulja a leckét. ~
Hirtelen csak ennyit tudtam róla gondolni... Bár jelenleg, csak egy dolog járt a fejemben, hogy mi lehet Xeroval? Ezután gyorsan észhez tértem, majd felálltam. Utána egyszerűen kisétáltam az ajtón, elindultam a szállásom felé, hogy felkészüljem az útra.

//Bocs, hogy csak ennyit írtam és pont így, de mostanában, kicsit kevés az ihletem.//
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitimeCsüt. 15 Május - 7:42:46

Seth Revan Shan, Sadry Lynx, Cregan Ocheron (NJK), Daesha Torr'salwa (NJK)

Cregan Sadry felé fordul, aki épp azt rebesgeti, menyire készen áll. Lassan felállt, majd odasétált Sadryhez és a jobb kezével megérintette a jobb vállát. Majd így szólt.
- Légy türelemmel. Lehet, hogy úgy érzed te készen állsz az útra. De ne feledd, attól még a többieknél más lehet a helyzet. Ezt tartsd szem előtt. Szóval bírd ki kicsit ezt a fél órát és a Központi hangárban találkozunk, ha letelt. - mondta kicsit elmosolyodva. Aztán kisétált ő is az ajtón. Közben csendben követte a példáját Daesha is. Már csak te maradtál a helységben... Innentől rajtad ált, mihez kezdesz a fenmaradó fél óráddal.

// Folyt. Köv.: Központi Hangár
Majd nyugottam írj oda, hogy megérkeztél. Oda nem írok kezdéshez Mesélőit. Csak írd le, hol volt az előzmény Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Meditációs Terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meditációs Terem   Meditációs Terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Meditációs Terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr :: Az Új Köztársaság I. támadóflottája :: Home One-
Ugrás: