Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 A Galaxisban használt nyelvek

Go down 
SzerzőÜzenet
Kancellár
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Kancellár


Hozzászólások : 64
Hírnév : 0

A Galaxisban használt nyelvek Empty
TémanyitásTárgy: A Galaxisban használt nyelvek   A Galaxisban használt nyelvek Icon_minitimeSzer. 19 Márc. - 7:27:01

Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy az oldal minden tagjának megkönyitsem azon nagy dilemályát, "hogy milyen nyelveket lehet beszélni ebben az univerzumban?"
Így itt létrehoztam egy folyamatosan bövülő listát a kérdéses nyelvekről. S ezzel azok dolgát is megkönyítettem, akik nek ismerik túl jól a Star Wars világát. Illetve megkérek minden játékost és Staff tagot is az oldalon, hogy az Előtörténetébe, a felsoroltak alapján válaszon ki a karija szintje, pozíciója és tanulmányi szintjéhez mértem nyelveket, melyeket vagy megért, vagy beszél...


A Star Wars Univerzumában beszélt nyelvek:

Jedik Ősi nyelve (JŐNY)
Sith-ek Ősi nyelve (SŐNY)
Arkániai
Basic - (Galaktikus Közös Nyelv)
Bothan
Corelliani
Chiss
Duros
Droid
Devarion
Durese
Ewok
Geonosisi
Gungan
Hutt
Hapan
Ikotchi
Ithori
Jawa
Kaminói
Kel'Dor
Mon Calamari
Neimoidiai
Quarren
Ryl
Rodian
Shyriiwook
Shistavan
Sullusti
Twi'lek
Togruta
Trandoshan
Wookie
Vissza az elejére Go down
 
A Galaxisban használt nyelvek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Harcművészetek a Galaxisban

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Galaktikus adatbázis :: Tudástár :: Általános-
Ugrás: