Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Alen Chance Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Alen Chance Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Alen Chance Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Alen Chance Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Alen Chance Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Alen Chance Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Alen Chance Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Alen Chance Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Alen Chance

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alen Chance
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Alen Chance


Hozzászólások : 20
Hírnév : 0

Alen Chance Empty
TémanyitásTárgy: Alen Chance   Alen Chance Icon_minitimeKedd 12 Márc. - 5:10:43

Név: Alen Chance
Nem: Férfi
Faj: Ember
Kor: 26
Erőérzékeny: Nem
Foglalkozás: Üzletember
Születési hely, és idő: B.B.Y. 22, Thyferra

Nos, hol is kezdhetném?
Ja igen. Amikor én születtem Jolee Chance és Colii Wynn gyermekeként akkor már a Köztársaság rég haldoklott. Pontosabban akkor már a szeparatisták már aktívan emberkedtek, majd kirobbantották a háborút. Ebből nem sokra emlékszek, hisz a Birodalom kikiáltása idején még csak 3 éves voltam.
Így csak a Birodalom idejére emlékszek. A Thyferra egy fontos világ volt a galaxisban. Itt termelték a baktát, pontosabban gyártották a baktát néhány helyi gyógynövényből.
A szüleim ezeket termelték, én meg ahogy nőttem segítettem nekik, iskolába jártam. Már ott kitűnt, hogy mennyire vágott az eszem. Persze mellette rossz is voltam, sok diákcsínyen rajta kaptak.
Nem kellett volna a tanár holoprojektorát átprogramozni.
Tizenhat lehettem, amikor egy túl jólsikerült diákcsíny miatt hazaküldtek a gimnáziumból, mondjuk úgy kirúgtak. Nem kellett volna az iskolai holonetterminált úgy átprogramozni, hogy a bolygó kormányzójának női ruhába bújtatott alakját mutassa.
Édesapámmal csúnyán összevesztem, aminek az lett a vége, hogy elszöktem hazulról, majd később az űrkikötőbe fellógtam egy utasszállítóra. Meg se álltam a legközelebbi bolygóig. Balszerencsémre pont a Nar Shaddán kötöttem ki, egy csempész mellett. Az úgy döntött, hogy maga mellé vesz. Kezdetben én takarítottam a hajóját, cseréltem benne üzemanyagot, főztem neki az ételt. Más ember már ott hagyta volna a vén seggfejt.
Én meg inkább ott maradtam mellette, ugyan is megtanított az űrhajóvezetésre. Hamarosan már mint másodpilótaként dolgoztam nála.
Sok kalandot átéltünk.
A huttoknak szállítottunk csempészárut, illegális cuccokat vittünk a magvilágokra. Sok bolygót láttam. Hamarosan azonban a fickó visszavonult és rám hagyta a boltot. Természetesen a hajóját nem, de hamar kaptam rá pénzt, hogy vegyek egy sajátot.
Ekkor 22 voltam, és a galaxis már túl esett a Yavini csatán. Én pedig megnősültem, majd ott hagytam a lányt, mivel megcsalt egy jó ismerősömmel. Két hónapig csinálta ezt, hát vad két hónap volt... Neki. És amikor szétmentünk kiderült, hogy a szomszédunkban lakó dagadt twi'leknek és a rossz nyelvek szerint a sarkon lakó trandoshannak is megvolt.
Jó ezt nem hittem el, de a dagadt twi'lek necces volt.
Utána újra hajóra pattantam és elindultam a végtelenbe. Persze mint kiderült a lázadók folyamatos támadásai miatt mindenhol Csillagrombolók repkedtek, és bizony nem tudni, hogy mikor kap el a Birodalom, így maradtak a legális üzletek.
Túléltem több kalóztámadást, és igen a csempészmelók helyett egy jó ideig legális cuccokat szállítottam, csak nehogy a birodalom megtudja. Igen, igazi üzletember lettem...
De hiányzott a csempészélet pezsgése, és a legális munkák nem hoztak valami sok pénzt... Azonban egy napon ez megváltozott. Jött a hír, hogy győztek a lázadók, a birodalomban zűrzavar van...
És pont ezt használtam ki. Azonnal indultam a Nar Shaddára, feltankoltam az első fűszerszállítmányt és meg se álltam a Koréliáig... Ahol a megrendelőmről kiderült, hogy meghalt egy merényletben...
És most itt vagyok a Korélián és azon gondolkodom, hogy mit csináljak azzal a csomó fűszerrel.


Karakter külseje: Szokványos testalkata, rövid barnahajú férfi. Az emberi nők jóképűnek mondják, a többi humán faj egyedei is kedvelik, de a rodiaiak és még néhány faj szerint ronda. Általában barna bőrdzsekit, fehér pólót (amin mindig van valami hülye felírat), és fekete farmert visel. Gyakran hord napszemüveget, nem csak az erős napfény miatt, hanem a divat miatt is. Azonban nem nevezhető piperkőcnek. A vállán egy ismeretlen nyelvű tetoválás van, nem tudja, hogy került oda, a legénybúcsúja után került oda. Részeg volt.

Karakter jelleme: Fanyar és cinikus. Bár alapvetően jólelkű és becsületes, de gyakran előfordul, hogy hazudik vagy átvág másokat egy bizonyos határon belül. Megpróbálja haszonelvűen szemlélni a dolgokat, de a gyengébbekket soha nem vágja át, az nem az ő stílusa.


A hozzászólást Alen Chance összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Márc. - 7:03:47-kor.
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Alen Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alen Chance   Alen Chance Icon_minitimeKedd 12 Márc. - 5:29:53

Üdv az oldalon!

A karaktered előtörténete jó. Elfogadom.

Kérlek készíts adatlapot.

Kezdőpénzed: 60.000 kredit.

Nagyon jó és élményekben gazdag játékot kívánok a teljes Star Wars New World Staffjának nevében.
Vissza az elejére Go down
Alen Chance
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Alen Chance


Hozzászólások : 20
Hírnév : 0

Alen Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alen Chance   Alen Chance Icon_minitimeKedd 12 Márc. - 6:36:11

Adatlapminta
Név: Alen Chance
Lakás, űrhajó: "Sárkánytűz" használt YT 2400-as szállítóhajó
Foglalkozás: Üzletember, csempész
Vagyon: 60 000 kredit
Bevétel: 500 kredit
Karakterpontok: 6 karakterpont

Anyagi háttér: 2 pont
Politikai befolyás: 0 pont
Gazdasági befolyás: 2 pont
Csatlósok: 0 pont
Hírnév: 0
Kapcsolatok: 1 pont
Mentor: 1 pont
Szövetségesek: 0 pont

Eszközök, fegyverek:
BlasTech Starslasher Sugárkarabély - 900 kredit
+ 6 energiatelep 150 kredit

Járművek:

Egy használt YT-2400-as szállítóhajó 32 000 kredit

NJK-k:





Megmaradt pénz: 26950 kredit
Megmaradt karakterpontok: 0
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Alen Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alen Chance   Alen Chance Icon_minitimeKedd 12 Márc. - 7:01:58

Az adatlap is rendben van. Mehetsz játszani.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alen Chance Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alen Chance   Alen Chance Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alen Chance
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Karakterközpont :: Előtörténetek, bővítések és adatlapok :: Alvilág-
Ugrás: