Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Purifier Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Purifier Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Purifier Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Purifier Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Purifier Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Purifier Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Purifier Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Purifier Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Purifier

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Purifier Empty
TémanyitásTárgy: Purifier   Purifier Icon_minitimeSzer. 27 Márc. - 8:40:42

Egy régebbi Firespray-31-es hajó, amely korábban egy fejvadász tulajdonát képezte, és megtartva eme szokását most Orna Shes kezébe került.

Purifier 35a2906
Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Purifier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Purifier   Purifier Icon_minitimeSzer. 27 Márc. - 8:51:07

Orna Shes

Minden rendben működött a hajóddal. Nem vertek át, és a felszerelés is tökéletesen megvolt, működőképes állapotban. Ahogy elhagytad a hangárt és hipertérre váltottál már nem kellett sokat várnod, hogy célpontodhoz érkezz. Egy kis utazás után a számítógépek jelezték, hogy megérkeztél a Karlinus rendszerbe. Ahogy a hajó kilépett a hipertérből az első bolygónál már messziről látni lehetett, hogy a bolygó legnagyobb részét lombhullató erdők borítják. A bolygón kisméretű városok voltak megtalálhatóak. Lehetett bőven találni rejtekhelyet, amely megfelelt a bűnöző számára.
Vissza az elejére Go down
Orna Shes
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Orna Shes


Hozzászólások : 20
Hírnév : 0
Kor : 32

Purifier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Purifier   Purifier Icon_minitimeHétf. 1 Ápr. - 4:48:43

Menni, mendegélni, egy kis bantha dombra lecsücsülni...fúj.
A kellemes kis adoma egész úton a fejemben csengett. Nem a "menni mendegélni" része, hanem a bantha halom. Voltam már a Tatooine-on, láttam azokat a mocskos kis férgeket - a "kis" jelző itt eléggé irónikus volt, tessék észrevenni - és egyáltalán nem tetszettek nekem. Szőrösek, büdösek, állandóan böfögnek és ürítenek. Ha jobban megnézzük, elég sok a hasonlóság kettőnk között. Talán nyolcad részben bantha lennék? Remélem, hogy nem, mert a bantha-knál az a szokás, hogy a Tuskan Raider-ek bizony meglovagolják őket és nekem semmi kedvem nincs arra, hogy egy nyakig rongyba takart vadember kezdjen el velem szarakodni. Na de mivel egyelőre messze vagyunk attól a poros kis izétől, így vajmi kevés esélyét látom mindennek. Na de mivel időm meg lesz bőven, így amint a hipertérbe ugrott a kis hajócskám, én is elkezdtem ugrálni a dobozok között, és kipakolni az összes cuccot. Ránéztem a számlára, amit kaptam mellé: a pénzem nagy része bizony, hogy elment, aminek nem nagyon örültem. Amint végeztem ezekkel a kis dolgokkal, a pilótafülkébe mentem, ahol adatokat kerestem a Karlinus-rendszerről. Alaposan áttanulmányoztam mindent, aztán fejben összeállítottam mindent, ami kellhet a bolygón, majd mindezeket egy papírra is leírtam. Amint végeztem az összegzéssel, elkezdtem összeszedni a felszereléseket.
Tíz percbe is beletelt, mire mindent összeszedtem, de a hatás eléggé lenyűgöző lett. A jelenlegi küldetésre a Koréliai Vadász Páncélzatot vettem fel, hisz az erdős bolygón amúgy is könnyű lesz elrejtőzni, viszont a fejlett érzékelőberendezései könnyen átsegíthetnek a bajokon. Az előre kialakított övekre belefűztem a két T-6-ost, és mindegyikhez becsaptam három energiacellát is a biztonság kedvéért, bár ha ennyit kell lövöldöznöm, akkor ott már régen baj lesz. A karomra felcsatoltam a csuklólézert, a hátamra pedig felakasztottam a mesterlövész puskámat, bár az erdős környezetben nem hinném, hogy kell majd használnom. A két katonai kést beraktam a lábszárakon elhelyezett késtartó hüvelyekbe, majd rögzítettem őket. Gránátok közül csa kettőt raktam el, az is kettő sokkológránát volt, emellé betettem egy rakás drótot is, hogy könnyen kiolható csapdákat tudjak majd alkotni. A mellény jobb oldalán helyezkedett el egy kis szütyő, amibe beraktam a hőérzékelőt, egy légzőkészüléket is, ha víz alatt kell rejtőznöm a siker érdekében. Az utolsó tárolórekeszbe bele tettem egy elsősegély készletet, majd lezártam a szütyőt. Vizet nem vittem magammal, hisz lenn a bolygón elméletileg bőven találni patakokat, kaját meg tudok szerezni az erdőből, azon nem aggódok. Mire nagyjából végeztem a felszerelkezéssel, léphettem is ki a hipertérből.
A gép egy rántással jelezte hogy megérkeztünk s elmerengve figyeltem a bolygót, ahol elméletileg várakozik a célpont. Eszembe ötlött, hogy ha összesprórolok annyit, akkor ráköltök egy kis pénzt a hajó páncélzatára és a fegyverzetére, hogy mire eljön a nagy bosszú ideje a Birodalom ellen, eléggé felkészüljek. De ez...ez még várhat magára. Gépemet a bolygó felszíne felé irányítottam és bekapcsoltam a letapogatókat, életjelek után kutakodva. Legelőször a legnagyobb város felé veszem az irányt, ott valószínűleg találok néhány emberkét, akinél utána érdeklődhetek egy csúnya, rossz kis bácsinak, aki valószínűleg a bolygón tartózkodik.

Vissza az elejére Go down
Yoda Szelleme
Kalandmester
Kalandmester
Yoda Szelleme


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Az Erőben.
Hírnév : 0

Purifier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Purifier   Purifier Icon_minitimeHétf. 1 Ápr. - 5:48:25

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Purifier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Purifier   Purifier Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Purifier
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: A végtelen űr-
Ugrás: