Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Xarovit Lendix Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Xarovit Lendix Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Xarovit Lendix Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Xarovit Lendix Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Xarovit Lendix Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Xarovit Lendix

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeSzer. 10 Júl. - 10:28:13

Név: Xarovit Lendix
Nem: Férfiú
Faj: ember
Kor: 12
Erőérzékeny: Igen
Foglalkozás: Jedi padawan
Születési hely, és idő: Alderaan, B.B.Y. 8

Karakter külseje: szőkésbarna haja, és kékeszöld íriszei vannak. Korához megfelelő magassága, és súlya van. Öltözéke egyszerű, olyan, amelyben könnyedén tud mozogni. Övén megtalálható a fénykardja, bár azt inkább elrejti, hogy ne lepleződjön le. Mestere halála után, még egy fénykard van elrejtve felsője ujjában, de azt soha nem használta. Különleges ismertetőjegye nincsen, könnyen el tud vegyülni az átlag polgárok között.
Karakter jelleme: Bízik önmagában, és hiszi, hogy képes lesz kiváló Jedi lovaggá válni. Egyedül Mesterében bízott/bízik, de amióta meghalt, már nem táplál senki iránt bizalmat, vagy szeretetet. Nagyon nehezen engedi magához az idegeneket, mert fél attól, hogy lebukik. Nevelőszüleiben sem igazán bízik, de a beszélő viszony megvan közöttük. Eltökélte, hogy bosszút fog állni azon, aki meggyilkolta a Mesterét, kerüljön, amibe kerül.

A karakter története:
Az Alderaan bolygón születtem 12 évvel ezelőtt. Akkor még a szüleim sem sejtették, hogy én milyen ember is lettem. A szüleim boldogok voltak, annak ellenére amilyen időket akkor éltünk. Igyekeztek megóvni a bajtól, és ez a féltés még jobban megerősödött, amikor kiderült, hogy Erőérzékeny vagyok. Bail Organa segítségével eljuttattak a bolygón meghúzódó Ylenic It'kla Jedi Mesterhez. Senki nem értette, hogyan történhetett ez meg, de felfogták egy reménysugárként. Ameddig nem töltöttem be a megfelelő kort, addig nem kezdődött el a kiképzésem, de a Mester, Organa bácsi és a szüleim mindent megtettek, hogy elrejtsenek, és a gonoszak ne érezzék meg a jelenlétem.
Telt, múlt az idő, és elérkezett a kiképzésem napja is. Nagyon féltem, hogy mi is fog történni, vagy egyáltalán túl fogom e élni ezt az egészet. A Mesterem ezt megérezte, de persze én nem értettem, hogyan is volt képes megtenni. Az első dolog, amivel kezdtük az-az Erő megismerése volt. Mindent elmondott róla, hogy mi is az, hogyan is tudok vele kapcsolatban lépni, hogy van jó és rossz oldala is. Figyelmeztetett, hogy soha ne essek a sötét oldal csapdájába, mert nehéz visszatérni a jó útra. Nekem nem volt szándékomban letérni a helyes útról, inkább tovább ébren maradtam, hogy megtanuljak mindent, ami ebben segít nekem. Először azt sajátítottam el, hogyan is mozgassam a tárgyakat az Erő segítségével. Az első próbálkozásaim, mind kudarcba fulladtak, de nem adtam fel. Minél jobban koncentráltam, annál jobban elfáradtam, de az eredményemen is meglátszott. Már el tudtam tolni magamtól a dolgokat, illetve magamhoz tudtam húzni. Másnap azt gyakoroltuk, hogyan is emeljem fel a dolgokat a levegőbe, és mozgassam ott. Az apró kavicsokkal ment is, de a már nehezebb tárgyakkal itt is meggyűlt a bajom. Végül a nap végére ezt is sikerült úgy, ahogy elsajátítanom. Az Erő megismerése után, a fénykardvívás elmélete következett. Megtanultam, hogy 7 vívási forma van, ezek történetét, előnyeit és hátrányait is. A Mesterem sok stílust ismert, de azt is mondta, hogy nincs ideje megtanítania nekem az összest. Így hát megtanultam az I. forma alapjait, de ezzel már nem foglalkoztunk tovább. A III. forma volt az, amit végül jobban megtanított nekem a Mesterem. Úgy gondolta, hogy tanuljam meg megvédeni magamat, sem mint céltalanul hadonászni és vagdosni. Amilyen időket éltünk, meg is értettem, hogy miért jó ez a stílus, és boldogan sajátítottam el. Olykor-olykor megpróbáltam összekapcsolni a két forma elemeit, de annak az lett a vége, hogy hamar lefegyverzett a Mesterem. Megdicsért, de le is szidott, amiért ilyesmivel próbálkoztam. Nem adtam fel, és a dorgálás ellenére is próbálkoztam ötvözni a kettőt. A kardforgatási stílusok után némi hajó ismeret következett. A kedvencem az X-szárnyú volt, és öröm volt tanulmányozni. A vadászgépen kívül még meg kell ismerkednem a bombázókkal, a cirkálókkal és a csillagrombolókkal is. Ezek nem kötötték le annyira a figyelmemet, de muszáj volt megtanulnom, hogyha kell, akkor fel tudjam ismerni. Az alapok megtanulása ezzel be is fejeződött, most már csak fejlesztenem kellett a stílusaimat, illetve az Erővel való kapcsolatomat.
Ismételten eltelt néhány év, a tanításomnak újabb szakasza elé érkeztem. El kell készítenem a saját fénykardomat, méghozzá egyedül. Nem éreztem, hogy készen állnék rá, de a Mester azt mondta, hogy nem halogathatjuk, mert érzi, hogy a gonosz közeleg. Nem vitatkoztam vele, így összeszedtem a holmimat, elbúcsúztam a szüleimtől, és hajóra szálltam. Nem értettem, hogy az Alderaanon miért nem építhetem meg, de mint kiderült, itt nincs olyan kristály, ami szükséges hozzá. Az út hosszú, és meglehetősen unalmas volt. Sokat meditáltam ez idő alatt, és valami olyasmit éreztem, ami egészen nyugtalanító volt. Elmeséltem a Mesteremnek, amit láttam, de ő annyit mondott, hogy a jövő kifürkészhetetlen. Elfogadtam, amit reagált, de attól még sokat gondolkodtam rajta. Hamarosan megérkeztünk az úti célunkhoz, valami Ilum nevű bolygóhoz. Itt megkezdődött a fénykardom megépítésének első napja. Hosszú napokba, illetve hetekbe telt, mire sikerült tökéletes, és stabil fegyvert készítenem. Sokszor volt hibás: volt, hogy rosszul építettem meg, és nem nyílt ki; volt hogy túl hosszú lett a pengéje; volt, hogy túl nehéz volt, és nem bírtam el. Sok időbe, hosszú és fárasztó munkába telt, de sikerült megépítenem. Kék pengéjű fénykardom lett, pontosan olyan, mint a gyakorlókardom, de mégis a saját két kezemmel készítettem.
Itt volt az ideje, hogy visszamenjünk a szülőbolygómra. Az út során ismét elfogott az a rossz érzés, amit akkor éreztem, mikor az Ilumra tartottunk. Valami nem volt rendben… valami készülődött, és én nagyon is féltem. Mikor kiléptünk a hiperűrtérből, borzalmas látvány tárult a szemünk elé. Az Alderaan bolygó egyszerűen megsemmisült… Teljesen összetörtem, és lelkileg eléggé megviselt, hogy az összes ember, akit szerettem, egyik pillanatról a másikra meghalt. A Mesterem jobbnak látta, ha elvisz onnan, így újabb hiperűrugrást hajtottunk végre. Napokig nem szóltam semmit sem, és még Mesterem unszolására sem voltam hajlandó felkelni az ágyból.
Egyik nap viszont arra lettem figyelmes, hogy lassítunk, és leszállunk. Valami vizes bolygó volt, és mint kiderült, Mon Calamari a neve. Már semmit nem értettem, de nem volt kedvem vitázni. Valami Új Köztársasági központról beszélt, de azt mondta, hogy attól még titokban kell tartanom, hogy Jedi vagyok. Szerzett nekünk szállást és élelmet is. Itt húztuk meg magunkat, és ez idő alatt nagyjából feldolgoztam a történteket. Boldogságom nem tarthatott sokáig, hiszen Mesterem váratlanul meghalt. Mint kiderült, megmérgezték, de a tettest nem sikerült elfogniuk. Elöntött a düh, és a bosszúvágy. Egyedül nem mentem semmire sem, de szövetségesekre sem akadtam. A vezetők egy családhoz szállásoltak be, mondván, hogy ők lesznek a nevelő szüleim.


Ez az én történetem, és már egy éve, hogy hajdani Mesterem magamra hagyott. Egyedül nem megyek semmire sem, nem tudom magam képezni. Csak gyakorolni tudok, de hiszem, hogy lesz valaki, aki segít a továbbképzésemben. Most épp egy űrhajón vagyok nevelőapámmal (aki mellesleg pilóta), de hogy hova tartunk, azt nem tudom. Annyit mondott, hogy legyek türelemmel, és meglátom majd, hogy merre visz az utunk.


A hozzászólást Xarovit Lendix összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 11 Júl. - 7:20:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeSzer. 10 Júl. - 11:04:46

Üdvözöllek az oldalon.

Nekem tetszik az előtörténeted. Annyit kérek, hogy a tanulmányokat kicsit bővítsd ki. Ha ez megtörtént akkor szerintem el is fogadom. Kérlek itt értesíts, ha elkészültél.

Üdv újra köztünk.
Vissza az elejére Go down
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeSzer. 10 Júl. - 22:32:45

Kibővítettem Smile Ki is emeltem, hogy melyik a bővített rész, hogy könnyebb legyen megtalálni. Remélem ez nem lesz gond Smile
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 11 Júl. - 7:15:14

Nos én is átolvastam az előtörid, és szerintem is jó lett. De javaslom, hogy azt a kissé rikító kék színt, cseréld le, egy lágyabb színre.
Aztán jöhet az adatlap és go játszani. Very Happy A kezdeti összegnek, meg 60.000 Creditet adok. Smile
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Xerovit Lendix
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Xerovit Lendix


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 46
Hírnév : 0
Kor : 22

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 11 Júl. - 8:56:46

Adatlap
Név: Xarovit Lendix
Lakás, űrhajó: Firespray-31 – Alderaan III névre hallgat (használt - 30.000 credit)
Foglalkozás: Jedi Padawan

Eszközök, fegyverek:
- 2 kék pengéjű fénykard (sajátja és a Mesteréé – utóbbit nem használja, csak megőrzi)
- Egyszerű ruházat
- Komlink (150 credit)
- Légzőkészülék (300 credit)
- Adattábla (700 credit)

NJK-k: -

Karakterpontok:
- Anyagi háttér: 2

Összes karakterpont: 6
Megmaradt karakterpontok: 4

Erőjártasságok:
1. szint(Jedi mércével: Tanonc).
– Fénykardvívás: 1. szint/2 pont.
– Meditáció: 1 szint van/2 pont.
– Telekinézis: 1. szint/2 pont.

Elhasznált képességpontok: 6
Megmaradt képességpontok: 4

Vagyon:
Bevétel: 100-200 credit
Elköltött kredit: 31150 credit
Megmaradt pénzt: 28850 credit


A hozzászólást Xarovit Lendix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 11 Júl. - 9:05:34-kor.
Vissza az elejére Go down
Seth Revan Shan
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Seth Revan Shan


Rang : Jedi Padawan
Hozzászólások : 162
Lakóhely : Corellian
Hírnév : 1
Kor : 33

Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitimeCsüt. 11 Júl. - 9:01:10

Részemről elfogadva, de azért írd a felsorolt holmik mellé az árát is, hogy lehessen tudni, mikre költöttél és mennyit.
Vissza az elejére Go down
http://swazeroarnyai.hungarianforum.net/ waenhill33
Ajánlott tartalom





Xarovit Lendix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Xarovit Lendix   Xarovit Lendix Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Xarovit Lendix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Xarovit Lendix bemesélése
» Corran Creel és Xarovit Lendix szabadjátékai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: Karakterközpont :: Előtörténetek, bővítések és adatlapok :: Erőhasználók-
Ugrás: