Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeHétf. 29 Júl. - 4:51:42

Auriga Cimpoor Admirális irodája. Szépen berendezett hatalmas helyiség. A nagy íróasztal mögötti fal nagy részét ablakok borítják, amelyeken keresztül remek kilátás nyílik egy növénykertre.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 30 Júl. - 6:57:44

Corran Creel


// A kaland előzmények korábbi helyszíne: Kaldebara //

Az admirális megkönnyebbülve vette tudomásul, hogy nem tartod árulónak őt... Figyelmesen hallgatta szavaidat, miközben az ablakból látható kertet fürkészte a szemeivel... S számára is egyértelmű volt, hogy Sidius mást akart elérni, mint elődei... Ő már sokkal inkább a diktatórikus helyzetet akarta magának kialakítani, mely ki elégíthette a hatalom éhségét...
S mikor már a hajó kapcsán is befejezted a köszönet nyilvánítást, az admirális ismét megszólalt.
- Na aggódjon a hajója miatt, arra is gondunk lesz. Most valóban minden elérhető hajóra szükségünk lesz, főleg, hogy alig van használható. S ami a magán küldetését illeti... Bevallom, önnek, hogy nem szívesen engedem el csak úgy egy ilyen kockázatos küldetésre, főleg, azok után, amiket a vezetőség előtt mondott. De gyanítom, nem tudnám marasztalni... Így mindenképp kap kíséretet maga mellé. - közölte veled a számodra kedvező hírt, miközben beleivott a kávéjába.
Közben, egy női hang jelentkezik be a kom-rendszeren keresztül...
- Uram, meghozták a kért ebédet. - közölte a parancsnok-helyettes. Cimpoor odasétált, az íróasztala konzoljához és egy gomb lenyomásával, választ is adott.
- Rendben, küldje csak be, és köszönöm. - Majd rövidesen nyílt is az ajtó és egy étel kocsit hozott be egy pincér.
Amint elhelyezte az asztalon a három fogásos ételsort, a kocsit otthagyva, egy tisztelgés után, távozott. Ha te is úgy láttad jónak, akkor Cimpoor kíséretében megkezdhetted az étkezést.
Közben még beszélgethettetek egymással a múltatokat érintő eseményekről, melyek jobban telt az idő és élvezetesebb volt az étel fogyasztása is.
S mikor már az ebéd végénél jártatok, az admirális ismét megszólalt...
- Ez egy remek ételsor volt. a szakácsaink ma is kitettek magukért... - mondta elismerően az ételek elfogyasztása után.
- Így most már ön is könnyebbel indulhat útnak, az űr végtelenjébe... S míg vissza ér, remélhetőleg a vezetői pozíciójának kérdésében is válasz születik majd.

Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 30 Júl. - 7:08:55

Corran Creel érdeklődve figyelte az admirális tekintetét, és mozdulatait. Érezte, hogy a nála tíz év tájékban idősebb férfi örült Corran kijelentésnek. A hajóval kapcsolatos dolgokra csak biccentett.
- Használják nyugodtan. Valóban nem tudna marasztalni. Ráadásul minél előbb nézzük át Korriban annál nagyobb esélyünk van, hogy felhasználjuk az ottani lehetőségeket. Bár kockázatos az út, de úgy gondolom, hogy ennyi kockázatot megér az amit ott találhatunk - jegyezte meg, majd az érkező pincérre pillantott, és egy biccentéssel üdvözölte.
Miután az étel az asztalra került helyet foglalt az Admirálissal szemben. Ebédelés közben nem beszélt túl sokat. Néha-néha felhoztak egy-egy témát a fogások között. Corran elmondta a történetét, hogy miért vált sötét jedivé. Elmesélte a jedik árulását, és, hogy meg akarták ölni, még mielőtt döntött volna melyik oldalra áll. Az ebéd elfogyasztása után hátradőlt, és figyelmesen hallgatta az admirális szavait.
- Valóban ízletes és finom volt. Kitűnő munkát végeztek a konyhán - felelte.
- Az indulást említve, minél előbb útnak indulok, annál hamarabb térhetek vissza. És önt se szeretném zavarni a munkájában. Rengeteg dolga lehet a mostani helyzetben. Amint útnak indulok értesítem a támogatóimat, hogy milyen anyagokra és egyéb dolgokra van szükségünk. Remélhetőleg napokon belül érkezni is fog egy nagyobb szállítmány. De ezt csak azután tudom megmondani, hogy elindultam és beszéltem velük - jegyezte meg, majd várta a további eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 6 Aug. - 1:47:13

Corran Creel

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda 3089p_0c_1m
Sarlin parancsnok-helyettes

Az admirális is láthatóan örömmel nyugtázta, hogy az űrhajót, mellyel a bolygóra érkeztél felhasználhatják saját céljaikra is... S azt is örömmel fogadta, hogy a bázis szakácsainak főztje, láthatóan neked is megadta mind azt a kulináris élményt, melyben Cimpoor is részesült az ételsor fogyasztásakor...
S mikor az indulásodra tértél ki ismét, már tudta, hogy a megérzései, valósnak bizonyultak, miszerint mindenképp indulni akarsz az elhagyatott és mára kietlen Korribanra, mely teli s tele lehet veszélyekkel is ... Végül mikor már az admirális is végzett az ételével és megtörölte a száját is, magához rágatta a szót. Sóhajtott és bele is kezdett...
- Legyen hát. Elengedem magát a Korribanra, csak azt kérem, hogy legalább élve és lehetőleg sértetlen térjen vissza közénk. Főleg, most hogy a vezetésünket is át akarja venni, melyet e-szerint a visszatérte után le is tisztázunk majd... S a bolygó veszélyességét és múltját figyelembe véve, adok maga mellé nyolc katonát három régészt és három tudóst is, hogy a védelmét jobban garantálni tudjam és az ottani munkálatokat is felgyorsítsam... Amint a korábban említett űrhajó osztály első képviselői megszülettek, akkor amint lehet, majd a Korribanra is küldünk belőlük, hogy azt a bolygót is magunkénak tudjuk később... De arra más most készüljön fel, hogy a jelenlegi kancellár és a szenátus nem fogja jó szemmel elnézni, amire készülünk, főleg, ha az itteni vezetőség is belemegy abba, amit maga felkínált nekünk... Szóval, hamarosan, bizonyára az ő fülükbe is eljut mind annak a híre, melyre most készülünk, erre jobb lesz ha mielőbb felkészülünk... Főleg, mert ha a Pastage és a szenátus ide rendel egy flottát, válaszul a tetteinkre... Mert abban az esetben, mi még ki lennénk szolgáltatva nekik... Szóval arra kérem, próbáljon csendben, feltűnés nélkül intézkedni, úgy, hogy egyenlőre ez a bázis ne kerüljön gyanúba... Legalább, míg meg nem tudnánk védeni magunkat. Amint végre a vezetőség többi tagja is eldöntötte, elfogadja-e az ajánlatát, vagy sem, addig is mi is fenntartjuk a látszatot, és folytatjuk a dolgainkat úgy, mint eddig, az új rombolókat nem számítva. - majd felkelt és az íróasztalához sétált. Annak a vezérlő konzolján megnyomott egy gombot és aktiválta a kom rendszert.
- Miss Sarlin, kérem jöjjön be! - pár másodperccel később egy hölgy lépett be az ajtón. Tisztelgett, majd röviden köszöntötte Cimpoor vendégét is.
- Üdvözlöm. - majd az admirális felé fordult, aki már mondta is neki, mi mindent kér tőle...
- Parancsnok-helyettes! Kérem szedje össze az elit egységünkből a hozzám leg hűségesebb és legjobb nyolc katonánkat, és három-három megbízható régészt és tudóst is, itt várom őket egy eligazításra. - Hangzott a kedves, de ugyan akkor határozott hangvételű parancs Corran ügyének érdekében.
- Köszönöm, s egyenlőre végeztem parancsnok-helyettes! - a csinos tiszt tisztelgett és röviden elköszönt Corran-től is, majd elment elintézni, amikre parancsot kapott. Az admirális a titkára távozása után feléd fordult és a jelek szerint zárta a sorait...
- Nos hát kap egy óra felkészülési időt az indulásra. Én addig a különítményének is megtartom az eligazítást ami után felkészülhetnek ők is... Amint az egy óra letelt találkozunk a bázis fő hangárjában, ahova dokkolt is korábban, ott átadom magának a listát, mindenről, melyben hiányt szenvedünk. Nos akkor elmehet és készüljön fel, gyanítom nem lesz könnyű dolga...
Vissza az elejére Go down
Corran Creel
2.szint- 8 karakterpont
2.szint- 8 karakterpont
Corran Creel


Rang : Sötét Jedi Lovag
Hozzászólások : 155
Hírnév : 0
Kor : 31

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 6 Aug. - 3:17:53

Corran Creel figyelmesen hallgatta Cimpoor admirális szavait. A férfi beszéde után elgondolkozva nézett körbe a helyiségben.
- Sajnos a siker áldozatokkal jár. Ha el akarjuk érni, hogy a nép ne szenvedjen és a Köztársaság meg a jedik ne nyomhassanak el minket. Ami a továbbiakat illeti ameddig csak lehet diszkréten és csendben fogunk dolgozni. A segélyszállítmányt egy közeli csillagrendszerbe vitetem, és majd mi elhozzuk onnan. Így kiszűrjük, hogy ha le is hallgatnák az üzenet akkor is zsákutcába kerüljenek. Amint felszálltunk értesítem a szövetségeseim. És ha megvan a helyszín már küldöm is Önöknek is a koordinátákat - magyarázta a sötét jedi, majd a belépő titkárnőre pillantott.
- Üdvözlöm - köszöntötte egy biccentéssel és egy mosollyal, majd miután az admirális és a dögös titkárnő befejezték a feladatok megbeszélését, ugyanúgy elköszönt Corran is a nőtől, majd az admirális felé fordult.
- Akkor egy óra múlva. A viszont látásra - ezzel meghajolt az admirális felé, majd elhagyta a helyiséget.
Miután elhagyta a parancsnok irodáját a szállásához ment, és összeszedte azon felszerelését, amelyre szükség lehet a bolygón, majd negyed órával a kijelölt idő előtt elindult a hangárba.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeSzer. 7 Aug. - 3:33:14

Corran Creel

// Folytatás: Kaldebara bázis --> Központi hangár //
Vissza az elejére Go down
Rosh Rost
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Rosh Rost


Hozzászólások : 25
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 0:55:32

Nem tudtam, hogy mit akarhat az admirális, nem beszélve, hogy most léptem ki a gyengélkedőről. Bár ez volt a legkevésbé zavaros. Az elmúlt időszak eseményei bizonyságot adtak arról, hogy igen sok mindent kell még tanulnom, és még tovább fejlesztenem a képességeimet; és erre az elhamarkodott hibámra a mechanikus kar mindvégig emlékeztetni fog erre a melléfogásra. Ismét szemügyre vettem, de vegyes érzések rohantak meg: egyfelől undorodtam a gondolattól, hogy nem vagyok száz százalékos, másfelől pedig áldottam a tudományt, hogy mikre nem képes. De végeredményben semmin nem változtat: akkor is csak egy mesterséges dolog marad, aminek rengeteg olyan pontja van, melyet megtalálva rögtön lebéníthatnak arra a karomra, és az akár végzetes is lehet. Felemeltem az ép karom, és egy erőteljes kopogással jeleztem az admirálisnak, hogy megérkeztem.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeSzer. 26 Feb. - 21:02:11

Rosh Rost

A kopoktatásora egy pozitív válasz érkezett.
- Jöjjön be! - felelte bentről egy hang. Ha így tettél, és megnyomtad azt a gombot, ami az ajtót nyitja, akkor odabent az Admirálist találhattad.
- Áhhh! Remek, már vártam magát. Jöjjön beljebb és foglaljon helyet. - ha így tettél, akkor az admirális már folytatta is, látszott, hogy nem az a fajta, aki fölöslegessen húzza ai időt.
- Ha jól tudom, maga Corran Creel társa, igaz? Vagy legalábbis közös az érdekük, nem de bár? - tette fel a kérdést a lényegre tapintva a témával... Majd rögtön folytatta is a kis beszámolóját.
- Nos ha így is van, akkor valamit tudnia kell. Mr. Creel és én szövetségre léptünk, míg maga épp lábadozott. Mivel a Birodalom, velünk se nagyon foglalkozott, az utobbi időkben, így egy saját kis különálló szövetséget alkodtam vele. Ahogy, magával is, amenyiben, betársul... Így abban amiben csak tudjuk, önt és Mr. Creelt is támogatjuk. Jut is eszembe, Mr. Creel a Korribanra ment valamit felkutatni. Valamit, ami önökhöz Erőhasználókhoz kapcsolódik. Mondja szeretne neki segíteni? Ha esetleg vissza utasítana, szabadon elmehet a bolygóról és a rendszerből is... - tette fel, a fontos kérdést és a továbbiakban, csak rajtad állt, hogy társulsz-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Rosh Rost
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Rosh Rost


Hozzászólások : 25
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimeKedd 4 Márc. - 11:01:12

Az admirális nem kertelt, rögtön a lényegre tért. Erre a gesztusra egy sejtelmes félmosoly suhant át az arcomon. Tetszett a helyzet.
- Társnak nem nevezném, egyszer volt szerencsém hozzá. - pontosítottam, majd a férfi tovább folytatta, én pedig a világért sem szakítottam volna félbe. Megvártam, míg befejezi, ám mikor a lábadozásomhoz ért, kissé összehúztam a szemem, de nem szóltam.
- Miféle...szövetség? - érdeklődtem az admirálistól, miután befejezte a helyzet ismertetését. - Ez így túl kevés információ, pontosan mi ez a szövetség, és mit akarnak elérni? Megdöntik a Birodalmat? - a kérdésem gúnyos megjegyzésnek szántam, és fel is szisszentem, mikor kiejtettem a számon. Hiába történt az, ami, még valamilyen szempontból a Birodalom "alkalmazottja" voltam.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitimePént. 7 Márc. - 5:30:03

Rosh Rost

Az admirális rögtön észrevette, hogy nem vagy nagyon képben a Birodalomban jelenjel úralkodó helyzetről. Felállt a székéből és a mögötte lévő hatalmas ablakokhoz sétált és szemlélte a kinti tájat, miközben neked válaszólni próbált a kérdéseidre.
- Látom nem igazán van megfelelően informálodva a Birodalom helyzetével kapcsolatban... Tudja mióta az Uralkodó meghalt, sokminden megváltozott. S mióta az a féreg Sate Pestage vette át a Főkancellár posztot, csak még rosszabbak lettek a dolgok. A Galaktikus Birodalom, széthollóban, míg a Lázadók, akik újra létrehozták az Új Köztársaságot, egyre erősebbek lesznek. Míg mi egyre gyengébbek. Pestage maga köré volta a Galaxisban lévő fottáink nagyrészét, hogy védje a gyáva kis hátsóját Corusanton. A távoli helyőrségeink és bázisaink ellátmányait lecsökkentette. Így már csak jó ha negyed vagy fél évente kapunk utánpótlást, mind élelem, vagy fegyver, vagy emberek terén... Éppen ezért a Birodalmi haderő bizotságán, Pestage, koránt sem népszerű. Tudja a Bizotságban Admirálisok és pár nagy befolyású kapitány kapott helyet, mi kordináltuk az Uralkodó katonai utasításait... Szóval Mr. Creel ajánlata, egy különálló szövetségről, igéretesnek tünt és jobb lehetőségnek, mint amit az új Főkancellár nyújt. Éppen ezért nemrég beszéltem a Bizotsággal és közülük is lenne pár támogatója ennek a szövetségnek. Ha Pestage kezében hagyuk az írányitást, akkor a vereségünk mindent elsöprő lesz, így az Új Köztársaság malmára hajtva a vízet. - Itt feléd fordult és az asztalához sétált, majd beleivott egy kicsit a kávéjába amit az asztaláról vett fel. Letette, majd folytatta.

- Szóval, ennek a Galaktikus Birodalomnak, már nincs értelme és jövője sem. De már ez a háború is, melyet már hosszú évtizedek óta vívünk, sokak számára szintén értelmét vesztette, minden bizonyal mindkét oldalon. De mivel valószínűleg egyik oldal se hódolna be szívessen a másiknak, így nincs sok lehetőségünk. Hiszen ahhoz, hogy a Galaxisban csak egy globális nézőpont legyen a fő szempont és egy nagy kormány alatt legyen az összes többi, ahhoz olyan valakire lenne szügség, aki nagy hatást tudna gyakorolni mindkét oldalra... De még ha létezik is ez a személy, még nem adott hírt magáról... De addig is, a még megmaradt erőinknek jobb lenne, ha valami újba fognánk bele, valami olyanba, aminek még lehet jövője... Ez a kis szövetség, amit Mr. Creel kezdeményezett valami új kezdete és egy új lehetőség is, ami kecsektetőbb lehetőségeket takar, mint a bukás szélén álló I. Galaktikus Birodalom. S ha a Bizotságban is azok, akiknek tetszett az elgondolás mellénk állnak, akkor már többet tehetünk majd. Remélem mostmár eleget tud... Ha akar, csatlakozhat, az ügyhöz, ha nem, szabadon elmehet ahova akar, senki nem fogja útját állni... Ha peddig meg akarna ölni, ez esetben nem jósolok önnek szép jövőt. Bár nem pártolom a jelenlegi Főkancellárt és a tevékenységét, de a köreinkben még mindíg magas rangú tiszt vagyok komoly befolyással. S ha fülükbe jutna a halálom, és hogy maga a felelős, biztosíthatom, sokan a nyomába erednének... S bármilyen Erős is legyen, a nagy többséggel szemben még az ön Erői is végesek... - majd fogta magát és leült a székébe. Hátra dölt és rövidel újra folytatta, közben enyhén ringatva a kényelmes bőr székét.
- Amit utoljára mondtam, vegye inkáűbb egy baráti jótanácsnak, hiszen most nem ellenségek vagyunk, hanem egymást támogatnánk. Szóval nem áll szándékomnban magának ártani, persze, ha az ön szándékai is békés jellegűek felém és a beosztotjaim felé... De szerintem mind kettőnknek sokkal jobb lehetőségeket biztosít egy szövetség és egy közös cél elérése, mint az értelmetleg öldöklés és az egymásra mutogatás... - Az asztalra könyökölt és az öt újjait ösze kötötte, így egyfajta nyílat formálva kézfejével. A szavaiból levonhattad a következtetéseket, miszerint nem kispályás személyel állsz szemben, aki sokmindenre fel van készülve, emellett nem éppen egy zöldfüllű tárnyaló partnernek mutatkozott az elhangzottak alapján. Éppen ezért érdemes volt fontolóra venni az ajánlatát és mind azt, amit méeg ezen kívül elmondott...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda   Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő
» Kaldebara bázis > Központi hangár
» Kaldebara bázis > Adatbázis Központ
» Kaldebara bázis > Folyosók; liftek
» Kaldebara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: Vadűr :: Kaldebara-
Ugrás: