Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Star Wars: The New World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars: The New World

A Császár halott, új kor kezdődik a Galaxisban. A Birodalmi és Felkelő erők még mindig vívják a harcukat a galaxisért...
Közben a hősök egy új generációja jelenik meg mind a két oldalon, akiknek a sorsa, hogy megváltoztassák a galaxist.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Staff Team: Sziasztok, szeretnék meghívni mindenkit aki ide látogat vagy régi tagunkat akik még ide tévednek a Discord Szerveremre, ahol egy jó közösséget igyekszem építeni: https://discord.gg/9wkPsbDWCJ
FRPG Top Sites - Magyarország
FRPG Top Side - Kattintsatok ide minden nap!
Figyelem!
Figyelem én (Főkancellár) és Cregan Ocheron újjá építjük az oldalt a nulláról.
Figyelem!
A régi játékosaink ha vissza térnének hozzánk, annak örülnénk és velük együtt új alapokat adnánk az oldal történetének és arculatának is!
Figyelem!
Akik csatlakoznának a kezdeményezésünkhöz nem kérünk mást csak aktív részvételt az oldalon és egy PM-et a szándékaik jelzéséről. Így hát akik velünk tartanának, azokat isten hozta újra nálunk! S minden további érdeklődőt várunk szeretettel. A Staff.
Legutóbbi témák
» Vala'na Heysta - Szerkesztés alatt
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeVas. 14 Nov. - 13:25:19 by Vala'na Heysta

» Karbonitfagyasztó
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeSzer. 27 Jan. - 0:36:38 by Főkancellár

» Ara Hopebring
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeCsüt. 7 Jan. - 11:32:27 by Főkancellár

» 7-es
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeHétf. 30 Jún. - 4:40:12 by 7-es

» Galatea
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeVas. 25 Május - 8:06:27 by Sadry Lynx

» Treasure
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:37:28 by Aaron Solborne

» Központi hangár
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeCsüt. 22 Május - 5:06:42 by Dark Lord of the Sith

» Korriban felszíne
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeKedd 20 Május - 4:49:24 by Dark Lord of the Sith

Komlink

 

 Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeKedd 18 Feb. - 5:37:50

Ide kerülnek a Kaldebara Bázis sérültjei, s így teljes és korszerű ellátást kapnak.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeKedd 18 Feb. - 6:10:30

Rosh Rost

A súlyos sérüléseid miatt egy tartályni Bacta folyadékba raktak, ami segített felgyógyúlni.... Több napig is benne voltál, hogy a siker garantált legyen. Úgy egy hét után kiszedtek a Bacta folyadékból és egy ágyon folytattad a felépülést. Nyílván nem volt túl kelemes a számodra végig feködni a gyógyulási időszakod alatt. Végűl úgy körülbelül két hét után, bejött hozzád a főorvos és a hogyléted felől érdeklődött...
- Üdvözlöm Mr Rost. Hogy érzi magát? Vannak még féjdalmai, vagy bármi, amire úgy érzi, nem olyan, mint normális esetben? - tette fel a kérdést neked. S ha szerencséd van, rövidesen ki is kerülhetsz innen...
Vissza az elejére Go down
Rosh Rost
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Rosh Rost


Hozzászólások : 25
Hírnév : 0

Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeKedd 18 Feb. - 6:59:39

Nem emlékszem sok mindenre. Csak egy-egy pillanatra nyitottam ki a szemem, míg újra el nem sötétült a kép, és visszasüllyedtem a semmibe. Nem tudom mennyi idő telt el, és hogy hol lehetek. Lassan, de biztosan kezdem visszanyerni az erőmet, és mikor agyam felfogja a körülöttem lévő világot, illetve, amit lát, egy bakta tartályban lebegek. A csodás folyadék, mely a legdurvább sebeket is begyógyítja. Már amit időben lekezelnek vele. Egy idő után leeresztették a folyadékot, és elválasztották a legzőmaszkot is, aminek egyébként pocsék íze volt, majd egy ágyon feküdtem - számomra - meghatározhatatlan ideig. Az erőm egyre inkább visszatért, és nem sokára újra éreztem, hogy bármire képes lehetek. Az orvosi szoba ajtaja halk sziszegéssel nyílt ki és a főorvos lépett be.
- Remek munkát végeztek. - jegyeztem meg a dokinak, de nem igen vegyült ebbe őszinteség. Ennyi idő után nem tudom, mit mondhattam volna.
- Ideje mennem; remélem a fénykardom is hasonló állapotban van. - álltam fel, és közben szúrós szemmel néztem az orvosra, hogy elérjem a megfélemlítés hatását, és tudjam, hogy tényleg a régi vagyok-e.
Vissza az elejére Go down
Dark Lord of the Sith
Kalandmester
Kalandmester
Dark Lord of the Sith


Rang : A Krónikák Mesélője
Hozzászólások : 127
Lakóhely : Az Erő Útján
Hírnév : 0

Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeCsüt. 20 Feb. - 7:21:38

Rosh Rost


Az orvos, kicsit kérdően néz rád, mert kicsit korainak tartja, hogy így ugrálgass. De végül is rád hagyta, hioszen, nem akart újjat húzni egy Erőhasználóval. Így akkor kicsit eligazított, mit hol találsz.
- Nos ahogy látom, jól érzi magát. Ha gondolja, az ágyával szemben van egy szekrény, ott van benne a ruhálya, kicsit kijavították, mert szakadt volt... a fényszabjája is ott találja. Ha elkészült akkor kérem menyen Auriga Cimpoor Admirális irodályába, már várja önt. Ő majd elmond mindent, amit önek tudnia kell. - azzal, a doki végzet és kiment. Ha felöltöztél és a fénykardodat is, elindúlhattál az admirálishoz.

//Ide írj egy posztot, utánna, pedig kezdhetsz te az irodába, aztán folytatom a mesélőit ott.//
//Folytatás: A Galaxis --> Vadűr --> Kaldebara --> Admirálisi iroda//
Vissza az elejére Go down
Rosh Rost
1. szint-6 karakterpont
1. szint-6 karakterpont
Rosh Rost


Hozzászólások : 25
Hírnév : 0

Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitimeHétf. 24 Feb. - 0:46:34

Az orvost egy szóra sem méltattam, elvettem a fénykardom az említett hellyről, majd az övemre akasztottam, és kimentem az orvosi szobából, hogy egyenesen az admirálishoz menjek az irodájába. A dokit további szavakra nem méltattam, emlékszem mi történt, és amíg az admirálishoz tartottam, új, mechanikus karomat vizsgálgattam, ami látszólag jól működött, de nem voltam vele kibékülve. Eltorzítottak, és ezért valaki szenvedni fog. Végül visszaengedtem a karom a helyére, majd tovább nem foglalkozva a történtekkel - látszólag legalábbis - tovább sétáltam az állomáson, majd az irodához érve megálltam az ajtó előtt, és kopogással jeleztem, hogy megérkeztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő   Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kaldebara Bázis -> Gyengélkedő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaldebara bázis > Adatbázis Központ
» Kaldebara bázis > Admirálisi Iroda
» Kaldebara bázis > Folyosók; liftek
» Kaldebara bázis > Központi hangár
» Kaldebara

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Wars: The New World :: A Galaxis :: Vadűr :: Kaldebara-
Ugrás: